صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: نتایج ریجکت سال 2013 الی 2015 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت سال 2013 و 2014 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دوستان امروز نامه ریجکت منم از دانشگاه ملبورن استرالیا اومد. واقعا نمیدونم دیلیل واقعیش چی بود چون شرایطم دیگه برای ادمیشن خالی خوب بود. حتی با استاد مکاتبه کردم و گفت از من حتما حمایت می کنه. داخل نامه نوشته که منابع کافی برای حمایت از موضوع شما پیدا نشده است. آخه مگه میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    دوستان امروز نامه ریجکت منم از دانشگاه ملبورن استرالیا اومد. واقعا نمیدونم دیلیل واقعیش چی بود چون شرایطم دیگه برای ادمیشن خالی خوب بود. حتی با استاد مکاتبه کردم و گفت از من حتما حمایت می کنه. داخل نامه نوشته که منابع کافی برای حمایت از موضوع شما پیدا نشده است. آخه مگه میشه؟
    دوست عزیز
    آیا شما تقاضای فاند کرده بودید؟ چون در ابتدا از ادمیشن خالی می گویید و در آخر از نبود منابع کافی برای حمایت صحبت می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    آیا شما تقاضای فاند کرده بودید؟ چون در ابتدا از ادمیشن خالی می گویید و در آخر از نبود منابع کافی برای حمایت صحبت می شود.
    بله تقاضای فاند کرده بودم اما اول ج ادمیشن میاد بعد پروسه بورس بررسی میشه. داخل متن نامه مربوط به پذیرش نوشته بود منابع کافی برای موضوع پروپوزال شما نداریم. این در حالیه که ۱ هفته پیش به استادم ایمیل زدم و بهش گفتم مدارکم تو دپارتمان و گفت حتما میره دنبال کارم.

Junior Member

معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 16.14/ مهندسی مکانیک

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 17.05/ مهندسی مکانیک

* رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : عمران / University of Adelaide

* تعداد مقالات/کنفرانس ها : 4 تا آی اس آی و 1 مقاله چاپ شده در ژورنالی که در Springer هست و همچنین 8 مقاله کنفرانس یین المللی
    * نمره تافل/آیلتس : 99 تافل

اینم جواب دانشگاه:
    Thank you for your recent application to study at the University of Adelaide.
    Unfortunately, the University is unable to offer you candidature at this tim, as your project has not met the compliance requirements of the Commonwealth of Australia's Austonomous Sanctions Act (Cth) 2011 and/or the United Nations Security Council (UNSC) Santions.
    We wish you well in your future endeavours.

الآن من کاری میتونم انجام یدم؟ آخه پروژه من عمرانی بود ربطی به چیزی نداشت اصلاً مشکلی نداشت به نظرم! :-( ایمیل زدن به دانشگاه و پرس و جو شدن فایده ایی داره؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 18.58، دانشگاه آزاد مشهد (شاگرد دوم)
    * معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 18.29، دانشگاه اصفهان (شاگرد دوم)
    * رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : مهندسی پزشکی- UniSa
    * تعداد مقالات/کنفرانس ها : 1 ژورنال غیر ISI- سه تا کنفرانس بین المللی

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 14.22، دانشگاه آزاد خمینی شهر
    * معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 17.11، دانشگاه آزاد خمینی شهر
    * رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : مهندسی مکانیک - Deakin ترم 1 2014
    * تعداد مقالات/کنفرانس ها : 1 ژورنال آی اس آی، 1 ژورنال غیر آی اس آی، یک کنفرانس ملی و 3 کنفرانس IEEE

اینم جواب دانشگاه:

Thank you for your application for a scholarship to study a Higher Degree by Research at Deakin University.

We regret to advise that your application for the scholarship and candidature has not been successful. The calibre of applications this year was extremely high making it very competitive and a difficult decision for the judges.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 18.58، دانشگاه آزاد مشهد (شاگرد دوم)
    * معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 18.29، دانشگاه اصفهان (شاگرد دوم)
    * رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : مهندسی پزشکی- Deakin Uni
    * تعداد مقالات/کنفرانس ها : 1 ژورنال غیر ISI- سه تا کنفرانس بین المللی
    اینم جواب دانشگاه:

Thank you for your application for a scholarship to study a Higher Degree by Research at Deakin University.

We regret to advise that your application for the scholarship and candidature has not been successful. The calibre of applications this year was extremely high making it very competitive and a difficult decision for the judges

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

* معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی : 17.20، دانشگاه علمی کاربردی (شاگرد اول دوره) - مکانیک
    * معدل/رشته/دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد : 16.92، دانشگاه صنعتی اصفهان دوره روزانه (نمره پروژه 19.6) مکانیک (ساخت و تولید)
    * رشته/دانشگاه استرالیایی رد شده : مهندسی مکانیک - Deakin ترم 1 2014
    * تعداد مقالات/کنفرانس ها : 1 ژورنال آی اس آی (ارسال شده و تحت داوری که نویسنده دوم و مسئول بودم و ایمپکتش 1.95 بود)، 2 ژورنال غیر آی اس آی خارجی (نویسنده مسئول و اسم اول)، 3کنفرانس خارجی (اروپا) - 2 کنفرانس ملی (یازدهمین و نوزدهمین دوره کنفرانس بود)
    یک کتاب در زمینه نرم افزار اباکوس کاملا مرتبط با زمینه کاری (نویسنده اول و اصلی)
    داور چند ژورنال و کنفرانس....
    یک سال سابقه کار بدون بیمه
    پروپوزال قوی و حمایت از استاد عالی (1 استادیار و 2 پروفسور از موضوع حمایت کرده بودن!)

اینم جواب دانشگاه:

We regret to advise that your application for the scholarship and candidature has not been successful. The calibre of applications this year was extremely high making it very competitive and a difficult decision for the judges

ویرایش توسط hamed_golden7 : November 14th, 2013 در ساعت 07:17 PM

من هم از UTS ریجکت شدم. اولش گفتن که چون سوپروایزر مناسبی برای شما وجود نداره، ریجکت هستین. به استادم که گفتم، خیلی تعجب کرد. بعد از کلی پیگیری، فهمید موضوع تحریم ها هستش. استاد خیلی منو می خواست و خیلی هم مایه گذاشت تا یه جوری حل و فصلش کنه. تمام مکاتباتی که بخاطر من انجام می داد و برام فوروارد می کرد. ولی متاسفانه موفق نشد.
    دوستان توجه داشته باشین که بعضی از دانشگاه ها صراحتا میگن که بخاطر تحریم ها ریجکت هستین، مثل RMIT، QUT، UOW. اما بعضی های دیگه روشون نمیشه اینو بگن!! و یه بهانه های دیگه میارن که آدم شاخ در میاره. چون تو پست های قبلی دیده بودم برخی از دوستان علی رغم رزومه های قوی و حمایت استاد، دلیل ریجکت شدنشون و نمی دونن، گفتم این نکته رو بگم.

Junior Member

من قبل از اینکه اپلای کنم واسه RMIT چون دپارتمان کامپیوترش حول وحوش 30 تا بورس خوب داره با استادم کهHDR دپارتمانم هستش هماهنگ کردم بعد از اپلای واسه پذیرش که خودش صراحتا گفت اونو که راحت پذیرفته میشی واسه بورس هم اپلای کن از دانشگاه یه ایمیل دریافت کردم که یدلیل تحریم اصلا بررسی نمیشه و ...بعد ایمیلو واسه استاد فرستادم اونم گفت این اصلامهم نیست چن تا دانشجوی ایرانی دیگه هم دارم و نهایتا با هم یه توافقنامه ای رو موقع شروع تحصیل پرمیکنیم حتی واسه من یه ID دانشجویی واسه اپلای کردن برا بورس از GRS دانشگاه گرفت تا بتونم اپلای کنم تاوقتیکه نتیجه پذیرش ساده بیاد که تازه امروز اومد.
    خلاصه واسه پروپوزالم که خود دانشکده گیر داد که یه سری پاراگرافاش کپی هست کمک کرد اصلاش کردم حالام گفته به همکاراممسفارش کردم واسه بورس هواتو داشته باشن. کلا میخام بگم قانون خاصی وجود نداره میتونن بدلیل تحریم همون اول ردکنن یارد نکنن

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)