نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: فروش لوازم

پیش فرض فروش لوازم

من می‌خواستم دوچرخم رو بفروشم، امکان داره اگر در مورد راههای فروشش اطلاع دارین، در اختیار من هم بذارین؟(یه دوچرخه حرفهای هستش و خیلی‌ ضرر می‌کنم اگه بخوام تو "فلو مارکت" بفروشم.)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فروش لوازم

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    من می‌خواستم دوچرخم رو بفروشم، امکان داره اگر در مورد راههای فروشش اطلاع دارین، در اختیار من هم بذارین؟(یه دوچرخه حرفهای هستش و خیلی‌ ضرر می‌کنم اگه بخوام تو "فلو مارکت" بفروشم.)

1- آگهی روی در و دیوار :
    الف) توی دانشکده ها، همیشه یه سری بورد هست که بچه ها آگهی هاشون رو می زنن
    ب) ایستگاه های اتوبوسی که نزدیک دانشگاه هستن و بچه ها همیشه اونجا منتظر می مونن
    پ) توی سلف دانشگاه
    2- سایت ebay.de
    3- گاهی اوقات بچه های دانشگاه یه گروه توی فیس بوک دارن که اونجا هم آگهی میذارن

?THX for your answer, but don't you know any other places?
    neither I go to to University nor know anyone who is studying there. On the other hand , I don't think that students pay this amount of money for a bike.

ApplyAbroad Superstar

?THX for your answer, but don't you know any other places?
    neither I go to to University nor know anyone who is studying there.
    مهم نیست که شما دانشجو هستین یا نه و اینکه کسی رو میشناسین یا نه!
    برای هیچ کدوم از مواردی که گفتم نیازی نیست که دانشجو باشین.
    اون آگهی ها هم مسئول که نداره که بگین شما چون دانشجو نیستین نباید آگهی بزنین. باید یه بار زحمت بکشین برین و چهار تا برگه رو به بوردها بچسبونین. وگرنه هم باید از طریق سایت اقدام کنین دیگه.
    ضمنا دانشگاها هم که در ندارن که بخوان به غیردانشجوها یا کسایی که دانشجوی جای دیگه اند اجازه ی ورود ندن، یه بار برین سلف دانشگاه، فکر نمی کنم کار سختی باشه.
    در غیر این صورت من ایده ای ندارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    مهم نیست که شما دانشجو هستین یا نه و اینکه کسی رو میشناسین یا نه!
    برای هیچ کدوم از مواردی که گفتم نیازی نیست که دانشجو باشین.
    اون آگهی ها هم مسئول که نداره که بگین شما چون دانشجو نیستین نباید آگهی بزنین. باید یه بار زحمت بکشین برین و چهار تا برگه رو به بوردها بچسبونین. وگرنه هم باید از طریق سایت اقدام کنین دیگه.
    ضمنا دانشگاها هم که در ندارن که بخوان به غیردانشجوها یا کسایی که دانشجوی جای دیگه اند اجازه ی ورود ندن، یه بار برین سلف دانشگاه، فکر نمی کنم کار سختی باشه.
    در غیر این صورت من ایده ای ندارم!
    I think there is a misunderstanding about what I wrote!
    " On the other hand , I don't think that students pay this amount of money for a bike"
    !as I mentioned, I am asking about selling stuffs that are expensive
    for students to buy or in other words, prefer not to buy
    .(spend so much money for them)
    So in this case asking students doesn't make sense.

And this was exactly my question !
    But THX anyway.

?Can I advertise in newspaper? If yes, Could anyone kindly explain what should I do?

ApplyAbroad Superstar

I think there is a misunderstanding about what I wrote!
    " On the other hand , I don't think that students pay this amount of money for a bike"
    !as I mentioned, I am asking about selling stuffs that are expensive
    for students to buy or in other words, prefer not to buy
    .(spend so much money for them)
    So in this case asking students doesn't make sense.

And this was exactly my question !
    But THX anyway.

?Can I advertise in newspaper? If yes, Could anyone kindly explain what should I do?
    توی روزنامه هم میشه آگهی داد. باید برین دفتر روزنامه توی شهرتون (مثل ایران)، یه مبلغی پرداخت کنین و اونا براتون آگهی می زنن. و مطمئنا هم بهتره که توی روزنامه ی محلی بزنین که آدمای همون شهر و شهرک های دور و برش ببینن، نه یه روزنامه ی کثیرالانتشار. ولی اینکه اسم روزنامه ی شهرتون چیه رو خودتون باید پیدا کنین (و همچنین آدرس دفترش رو).
    البته توی ebay هم که شما مزایده میذارین، فکر نمی کنم لزوما خیلی ضرر کنین برای فروشش. نهایتش اگه به نظرتون قیمت های پیشنهادی پایین بود نمی فروشین.

Junior Member

سلام به همگی‌،
    من به زودی از هامبورگ میرم و می‌خوام وسائلم را بفروشم یا هدیه بدم.
    وسائل اصلی‌ که دارم اینها هستن: میز تحریر و صندلی، کمد، تلویزیون (مجانی‌، کوچک و قدیمیه )، میز تلویزیون، میز جلوی مبل (کوچک و مجانی‌)، میز نهارخوری کوچک، جاکفشی کوچک (مجانی‌)، ماشین لباسشویی، ۲ تا یخچال (یکی بدون فریزر که مجانی‌ میدم، یکی‌ دیگه با جایخی)، ۲ تا کابینت ۲ دره (یکی‌ دیواری، یکی‌ رو زمین). کلی‌ وسائل آشپزخونه و ظرف و ظروف و وسائل کوچک دیگه که خیلیاشون مجانی‌ هستن.
    حمل و نقلشون را خودتون باید ترتیب بدین، اگر امکان حمل و نقل را نداشته باشین اما چیزی را واقعا بخواین میتونین باز بپرسین شاید بتونیم راهی‌ پیدا کنیم (من خودم هم ماشین ندارم)
    چون فقط تا اواسط آگوست وقت دارم، قیمت همه وسائل زیر قیمت معموله. اکثر این وسائل اگر تا اون موقع خریده نشن هدیه داده میشن به امور خیریه یا دور ریخته میشن. اگر خودتون بخواین یا اگر کسی‌ رو در هامبورگ می‌شناسید که چیزی نیاز داشته باشه، به خصوص کسانی‌ که تازه اومدن آلمان، پیام بدین به من یا اینجا بنویسین تا عکس و قیمت رو براتون بفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)