صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: مهاجرت از طریق خرید املاك در تركيه و مسائل مرتبط

Junior Member Erik آواتار ها

Lightbulb مهاجرت از طریق خرید املاك در تركيه و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    در حال حاضر بازار ملك در تركيه يكي از امن ترين بازارها براي سرمايه گذاري در دنياست. در چند سال اخير با وجود ركود در بخش املاك در بيشتر كشورهاي اروپايي و آمريكا، بازار ملك تركيه رشد دو رقمي سالانه داشته. با اين وجود قيمت ملك در تركيه هنوز از خيلي از كشورهاي اروپايي پايين تره.
    چند ماه پيش قانون جديدي براي جذب سرمايه هاي بيشتر در تركيه تصويب شد كه به موجب اون اتباع همه ي كشورها مي تونن در تركيه خريد و فروش ملك انجام بدن.
    من قصد دارم براي زندگي به تركيه مهاجرت كنم و فكر كردم خريد، بازسازي و فروش آپارتمان مي تونه شغل خوبي باشه. نظر شما چيه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت از طریق خرید املاك در تركيه و مسائل مرتبط

سلام دوستان

اگر از کاربران محترم کسی در زمینه خرید ملک در انتالیا تجربه ای دارد به من نیز انتقال دهد
    من حدود دو هفته پیش در انتالیا یک واحد اپارتمان در منطقه لارا خریداری کردم البته فعلا در مرحله برسی مدارک قرار دارد.
    دوستان کسی روال کار و هزینه های پرداختی از طرف خریدار را میداند؟

تا جايي كه من مي دونم،
    ماليات خريد و فروش ٦٪: خريدار و فروشنده - هزينه هاي ثبتي بين ٠/١٪ تا ١٪: خريدار - ٦٪ كاميشن آژانس املاك: خريدار و فروشنده - حدود٠/١٪ ماليات سالانه: خريدار - ابطال تمبر: فروشنده

پيشنهاد مي كنم از مشاورين املاك سوال كنيد يا اگه استانبول هستيد، اتاق بازرگاني استانبول:
    http://english.ito.org.tr/wps/portal

مي تونين بگين مشخصات آپارتمان تونو و اينكه چند خريدين؟
    Visa office: Paris - QFN:APR.2011 - CSQ:NOV.2013 - FFN:APR.2014 - MEDICAL SENT:17.MAY.2014 - Received:14.June.2014 - PR: 25.06.2014? zzz

Junior Member

دوست عزیز من یک اپارتمان در محله old lara خریداری کردم.حدود 75 متر مربع
    3 سال ساخت به قیمت 115000 لیر
    شما با قیمت ها اشنایی دارید؟ این خانه رو خوب خریدم؟

Junior Member

آیا با خرید ملک میشه اقامت کسب کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monie نمایش پست ها
    دوست عزیز من یک اپارتمان در محله old lara خریداری کردم.حدود 75 متر مربع
    3 سال ساخت به قیمت 115000 لیر
    شما با قیمت ها اشنایی دارید؟ این خانه رو خوب خریدم؟
    بابت تاخير چند ماهه من رو ببخشيد. من اطلاعاتم همه از راه دوره و مطمينا خودتون با مطالعه اقدام به خريد كرديد. اميدوارم كه از آپارتمان جديدتون لذت ببريد. مباركه.
    Visa office: Paris - QFN:APR.2011 - CSQ:NOV.2013 - FFN:APR.2014 - MEDICAL SENT:17.MAY.2014 - Received:14.June.2014 - PR: 25.06.2014? zzz

نقل قول نوشته اصلی توسط WTF نمایش پست ها
    آیا با خرید ملک میشه اقامت کسب کرد؟
    فكر مي كنم اقامت شش ماهه و تمديد حداكثر تا يكسال. پس از اون يك سال بايد خارج از تركيه باشيد. اجازه ي كار هم به هيچ وجه نداريد. البته من توريست هاي مادام العمر اروپايي توي تركيه زياد ديدم. مطمين نيستم كه راهش چيه ولي در كل خريد خونه براي گرفتن اقامت تركيه براي ايراني ها به نظرم راه خوبي نمي تونه باشه. ولي ليتواني پاسپورت مي ده!

Junior Member

به نظر می رسد که شرایط کنونی در ترکیه نه تنها پایدار نیست که تغییراتی کلی بویژه در اقتصاد این کشور در راه است.
    البته من خود در ترکیه زندگی نمی کنم ولی روزبرز بیشتر می شنوم که کسانی (آلمانی و هلندی) که در ترکیه خانه و زمین خریده بودند، دارند آرام و آهسته از ترکیه می روند. و بنظر من اینها خوب می دانند چه می کنند. یادم می آید یکی دوتا از اینها، همان سالهای آخر نود میلادی می گفتند، ترکیه رو به گسترش است، و حتی پیشنهاد می دادند شریکی زمین و خانه در غرب ترکیه بخریم. البته آن سالها وضعیت ترکیه چندان جالب نبود. ولی چندی نگذشت و معلوم شد که آنها می دانستند چه می گفتند. همینها حالا دارند آرام و بی سروصدا املاکشان را در ترکیه بفروش می رسانند. البته در عرض این چند سال به اندازه کافی سود بردند.
    پیش از سرمایه گذاری (بویژه سرمایه گذاری طولانی تر از یک سال) شاید بهتر باشد کمی بیشتر به آینده جایی که سرمایه اتان را می خواهید پارک کنید توجه نمایید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

اقا این پولی که میخواین بدین برین ترکیه ملک بخرید برید لتونی با 72000یورو به بالا خارج از پایتختش شهر ریگا . ملک بخرید خودتون و خانوادتون اقامت دایم اتحادیه اروپا بگیرید!! لتونی تنها کشوریه که با ملک بعد 10 سال پاسپورتم میده تو اینترنت سرچ کنید اطلاعاتش میاد من خودم رفتم اونجا واقعیه و بسیار زیباست هرچند چون پرونده دانمارک دارم منتظرم جوابش بیاد لتونی رو کذاشتم نیمکت ذخیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsi555 نمایش پست ها
    به نظر می رسد که شرایط کنونی در ترکیه نه تنها پایدار نیست که تغییراتی کلی بویژه در اقتصاد این کشور در راه است.
    البته من خود در ترکیه زندگی نمی کنم ولی روزبرز بیشتر می شنوم که کسانی (آلمانی و هلندی) که در ترکیه خانه و زمین خریده بودند، دارند آرام و آهسته از ترکیه می روند. و بنظر من اینها خوب می دانند چه می کنند. یادم می آید یکی دوتا از اینها، همان سالهای آخر نود میلادی می گفتند، ترکیه رو به گسترش است، و حتی پیشنهاد می دادند شریکی زمین و خانه در غرب ترکیه بخریم. البته آن سالها وضعیت ترکیه چندان جالب نبود. ولی چندی نگذشت و معلوم شد که آنها می دانستند چه می گفتند. همینها حالا دارند آرام و بی سروصدا املاکشان را در ترکیه بفروش می رسانند. البته در عرض این چند سال به اندازه کافی سود بردند.
    پیش از سرمایه گذاری (بویژه سرمایه گذاری طولانی تر از یک سال) شاید بهتر باشد کمی بیشتر به آینده جایی که سرمایه اتان را می خواهید پارک کنید توجه نمایید.
    مرسي پارسي ٥٥٥ عزيز
    من هم به خاطر دومينويي كه از٢٠٠٨ راه افتاده و به نوبت داره به همه ي كشورهايي كه بازار املاكشون رشد طولاني مدت داشت (امريكا، اسپانيا، دبي، پرتغال، ايرلند، يونان، قبرس و...) راجع به تركيه هم مي تونم تصور اين سناريو رو بكنم. مي توني يكم جزييات بيشتري در مورد پايدار نبودن شرايط تركيه بدي؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)