صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: مهاجرت از طریق خرید املاك در تركيه و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت از طریق خرید املاك در تركيه و مسائل مرتبط

سلام.هزینه خرید یه خونه معمولی تو ترکیه چنده؟

Junior Member

سلام دوستان من عضو جديد فروم هستم اميدوارم قسمتي كه براي سوالاتم انتخاب كردم درست باشه،
    من و پسر ٥ ساله ام تصميم داريم پاييز امسال يك مسافرت توريستي ٣ ماهه به استانبول داشته باشيم تا ضمن بررسي شرايط زندگي و تحصيلي پسرم تصميمات آتي رو با همسرم اتخاذ كنيم، چندتا سوال كلي داشتم از كساني كه احيانا در استانبول زندگي مي كنند ويا تجربه اي در اين زمينه دارند ممنون ميشم لطف كرده و جوابم رو بدن.
    ١-آيا براي شروع تحصيل پسرم ، شهراستامبول مدرسه چند مليتي (بين المللي از اين جهت كه در آينده امكان انتقال به كشورهاي اروپايي رو داشته باشه ) داره و اگه داره آدرس و اسم چند تاشونو ميخواستم ،( در صورت امكان بهترينهاشو )
    ٢-حدود قيمت خونه اي كه بتونم در محدوده مدرسه پسرم خريداري كنم
    ٣-براي گرفتن اقامت تركيه، شما خريد ملك رو پيشنهاد ميدهيد يا ثبت شركت ؟ كداميك مزاياي بيشتري داره تا زمانيكه بتونيم اقامت تركيه رو بگيريم ؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

1. http://goc.gov.tr/files/files/fars%C3%A7a.pdf

این پست بالا قوانین جدید انواع اقامت در ترکیه است از جمله خرید ملک در ترکیه که در صورت خرید ملک غیر منقول هرسال میتوان اقامت ترکیه را تمدید کرد تا 8 سال و بعد از ان به اقامت دایم تبدیل میشود فقط هرسال بیش از 120 روز نباید خارج از ترکیه بود
    ویرایش توسط hpmoner : July 30th, 2014 در ساعت 05:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    این پست بالا قوانین جدید انواع اقامت در ترکیه است از جمله خرید ملک در ترکیه که در صورت خرید ملک غیر منقول هرسال میتوان اقامت ترکیه را تمدید کرد تا 8 سال و بعد از ان به اقامت دایم تبدیل میشود فقط هرسال بیش از 120 روز نباید خارج از ترکیه بود
    2 تا سوال داشتم اونم اینکه توی pdf ی که لینک دادید مطلبی در مورد خرید ملک گفته نشده و اشاره به لفظ "خرید ملک" نکرده،دلیلتون چیه که میگید بعد 8 سال اقامت دايم میدن؟
    سوال دومم هم اینکه که با خرید ملک میشه توی ترکیه کار کرد یا خرید ملک دلیلی برای امکان کار کردن توی اون کشور نمیشه و باید ویزای کار هم گرفته بشه؟(منظورم ثبت شرکت نیست بلکه کار در هرجایی مثل استخدام توی یه شرکته) البته بنظرم کمی غیر منطقی میاد که کسی اونجا خونه بخره که بره فقط وقت بگذرونه و پول خرج کنه و دغدغه پول در آوردن نداشته باشه حالا بگذریم از موارد استثنایی!

ممنون
    ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست...

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

اموال‏ ‏غیر‏ ‏منقول‏ ‏یعنی‏ ‏چی؟‏ ‏یعنی‏ ‏ملک‏ ‏.‏ ‏اجازه‏ ‏کار‏ ‏ندارید‏ ‏باید‏ ‏ویزای‏ ‏جداگانه‏ ‏کار‏ ‏بگیرید‏ ‏که‏ ‏خیلی‏ ‏هم‏ ‏سخته‏ ‏یا‏ ‏ثابت‏ ‏شرکت.‏ ‏این‏ ‏برای‏ ‏کسی‏ ‏خوبه‏ ‏که‏ ‏تامینه‏ ‏و‏ ‏دغدغه‏ ‏مالی‏ ‏نداره‏ ‏فقط‏ ‏میخواد‏ ‏اقامت‏ ‏داشته‏ ‏باشه‏ ‏تا‏ ‏۸‏ ‏سال‏ ‏هم‏ ‏هرسال‏ ‏اگر‏ ‏ملک‏ ‏رو‏ ‏داشته‏ ‏باشه‏ ‏میتونه‏ ‏تمدید‏ ‏کنه.‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏اون‏ ‏هم‏ ‏مثل‏ ‏قدیمه‏ ‏اگر‏ ‏۸سال‏ ‏مستمر‏ ‏در‏ ‏ترکیه‏ ‏زندگی‏ ‏کرده‏ ‏باشه‏ ‏تبدیل‏ ‏به‏ ‏دایم‏ ‏میشه.‏ ‏کسی‏ ‏که‏ ‏میخواد‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏قانون‏ ‏استفاده‏ ‏کنه‏ ‏بهتره‏ ‏خودش‏ ‏چند‏ ‏ماه‏ ‏بره‏ ‏ترکیه‏ ‏و‏ ‏ریز‏ ‏شو‏ ‏در‏ ‏بیاره‏ ‏خیالش‏ ‏راحت‏ ‏بشه.‏ ‏ترکیه‏ ‏هم‏ ‏که‏ ‏ویزا‏ ‏نمیخواد‏!‏‏ ‏والسلام

Junior Member

RE: تركيه
    سلام ميشه راجب شهر استانبول اطلاعات بدين من خيلي تو اينترنت گشتم ولي جز اطلاعات كليشه اي هيچي پيدا كردم خيلي دوست دارم نظر هموطنان ساكن استانبولو راجب محله ها امنيت و زندگي با مردم استانبول بدونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

سلام دوستان من میخوام یه ملک تو ترکیه بخرم
    کسی هست که کمکم کنه ؟و اینکه با خرید ملک تو ترکیه اقامت میتونم بگیرم ؟اگر کسی میتونه شخصی رو که بتونم بهش اعتماد کنم که تو این راه کمکم کنه ممنون میشم بهم بگین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monie نمایش پست ها
    دوست عزیز من یک اپارتمان در محله old lara خریداری کردم.حدود 75 متر مربع
    3 سال ساخت به قیمت 115000 لیر
    شما با قیمت ها اشنایی دارید؟ این خانه رو خوب خریدم؟
    قبل از خريد مي تونيد قيمت تقريبي ملك ها را از سايت sahibinden.com چك كنيد و سپس معامله كنيد البته ماشين و خيلي چيز هاي ديگر را مي تونيد از اين سايت چك كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susuhadi نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام یه ملک تو ترکیه بخرم
    کسی هست که کمکم کنه ؟و اینکه با خرید ملک تو ترکیه اقامت میتونم بگیرم ؟اگر کسی میتونه شخصی رو که بتونم بهش اعتماد کنم که تو این راه کمکم کنه ممنون میشم بهم بگین
    اول يك سال با اجاره نامه و بيمه سلامت اقامت توريستي بگيريد بعد با تحقيق فراوان ملك هاي نوساز داخل شهر ها رو سعي كنيد انتخاب كنيد تا ملك هاي أطراف شهر رو
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Almaloo نمایش پست ها
    سلام دوستان من عضو جديد فروم هستم اميدوارم قسمتي كه براي سوالاتم انتخاب كردم درست باشه،
    من و پسر ٥ ساله ام تصميم داريم پاييز امسال يك مسافرت توريستي ٣ ماهه به استانبول داشته باشيم تا ضمن بررسي شرايط زندگي و تحصيلي پسرم تصميمات آتي رو با همسرم اتخاذ كنيم، چندتا سوال كلي داشتم از كساني كه احيانا در استانبول زندگي مي كنند ويا تجربه اي در اين زمينه دارند ممنون ميشم لطف كرده و جوابم رو بدن.
    ١-آيا براي شروع تحصيل پسرم ، شهراستامبول مدرسه چند مليتي (بين المللي از اين جهت كه در آينده امكان انتقال به كشورهاي اروپايي رو داشته باشه ) داره و اگه داره آدرس و اسم چند تاشونو ميخواستم ،( در صورت امكان بهترينهاشو )
    ٢-حدود قيمت خونه اي كه بتونم در محدوده مدرسه پسرم خريداري كنم
    ٣-براي گرفتن اقامت تركيه، شما خريد ملك رو پيشنهاد ميدهيد يا ثبت شركت ؟ كداميك مزاياي بيشتري داره تا زمانيكه بتونيم اقامت تركيه رو بگيريم ؟
    هم مدرسه ايراني در استانبول هست هم مدرسه خارجيها.
    محل مدرسه ايراني براي اقامت ارزونتره و به مترو نزديكتره
    مدارس بچه هاي خارجي به زبان انگليسي بوده و گران تر هستند
    براي اقامت راه هاي خريد ملك و ثبت شركت پر درد سر و ريسك دار هستند
    توصيه مي كنم اقامت توريستي با اجاره نامه محضري و بيمه سلامت يكساله بگيريد و بعدها با آشنايي به شهر در خصوص خريد خانه تصميم بگيريد
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)