صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: بازارکار در زمینه عمران و زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض بازارکار در زمینه عمران و زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کانادا

سلام دوستان
    در صورت امکان اگر کسی اطلاعات و یا تجربه ای راجع به 1- یافتن کار در رشته عمران و همچنین زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کانادا، 2- چه شهری برای یافتن کارهای عمرانی مناسبتر هستش و 3- چه نرم افزارهایی می تونه برای پیدا کردن کارهای عمرانی در کانادا مفید باشه داره در این تاپیک قرار بده.

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه عمران و زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کاناد

ژئوتکنیک تو آلبرتا و بی سی بازارش خوبه، البته آلبرتا که کلا وضعش به نفت بنده و در نتیجه الان خیلی خوب نیس
    Tailing نسبتا بازارش خوبه

نرم افزارهاش هم یه تعدادیش اینان
    Abaqus-gINT- GeoStudio- Excel - Settle 3D-Lpile-
    و گاهی FLAC و Rocscience هم دیدم بخوان اما خیلی کم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه عمران و زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کاناد

ممنون دوست عزیز
    اطلاعاتتون خیلی مفید بود. اگر باز چیزی به نظرتون رسید ممنون میشیم راهنمایی کنید. راستی دو تا سوال از خدمتت داشتم. من هم ارشد ژئوتکنیک دارم ولی سابقه کار ژئوتکنیکی تو ایران ندارم. تو ایران تو بخش اجرای یه شرکتی کار می کنم که ابنیه میسازه. به نظرتون بدون سابقه کار ژئوتکنیکی و اینکه درسم رو تو ایران خوندم می تونم تو یه شرکت ژئوتکنیکی اونجا کار پیدا کنم و دیگه اینکه برای پیدا کردن کار تو این زمینه لازم هست دنبال P. Eng. برم یا بزارمش برای بعدا.
    باز هم ممنون از لطفتون
    خیلی کمک کردید

نقل قول نوشته اصلی توسط mrarash نمایش پست ها
    ژئوتکنیک تو آلبرتا و بی سی بازارش خوبه، البته آلبرتا که کلا وضعش به نفت بنده و در نتیجه الان خیلی خوب نیس
    Tailing نسبتا بازارش خوبه

نرم افزارهاش هم یه تعدادیش اینان
    Abaqus-gINT- GeoStudio- Excel - Settle 3D-Lpile-
    و گاهی FLAC و Rocscience هم دیدم بخوان اما خیلی کم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    اطلاعاتتون خیلی مفید بود. اگر باز چیزی به نظرتون رسید ممنون میشیم راهنمایی کنید. راستی دو تا سوال از خدمتت داشتم. من هم ارشد ژئوتکنیک دارم ولی سابقه کار ژئوتکنیکی تو ایران ندارم. تو ایران تو بخش اجرای یه شرکتی کار می کنم که ابنیه میسازه. به نظرتون بدون سابقه کار ژئوتکنیکی و اینکه درسم رو تو ایران خوندم می تونم تو یه شرکت ژئوتکنیکی اونجا کار پیدا کنم و دیگه اینکه برای پیدا کردن کار تو این زمینه لازم هست دنبال P. Eng. برم یا بزارمش برای بعدا.
    باز هم ممنون از لطفتون
    خیلی کمک کردید
    درود
    1- بسته به اطلاعاتت داره، شاید بتونی تو مصاحبه قانعشون بکنی که میتونی کار رو انجام بدی، در ضمن با توجه به سابقه ت شاید بتونی توی Construction وارد بشی که شاید بازار از ژئوتکنیک هم بهتر باشه. در کل مهمترین چیزی که الان نیاز داری آشنایی با جاب مارکت و رزومه نویسی کانادایی هست. ممکنه شغل هایی باشه که دقیقا به ترکیب مدرک و سابقه کار تو نیاز داشته باشه. باید مارکت رو یه چند ماهی بررسی کنی ببینی به چه عناوین شغلی میخوره رزومه ت( رزومه کلی، نه فقط ژئوتکنیک).
    2- لطفا توی تاپیک های مربوطه را جع به P.Eng خوب مطالعه کن. بخوای بگیری هم فعلا شرایطش رو نداری. P.eng برای کار خوبه اما الزامی نیست، نصف آفیس ما الان ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در صورت امکان اگر کسی اطلاعات و یا تجربه ای راجع به 1- یافتن کار در رشته عمران و همچنین زیر شاخه های آن (سازه، خاک و پی، راه و ...) در کانادا، 2- چه شهری برای یافتن کارهای عمرانی مناسبتر هستش و 3- چه نرم افزارهایی می تونه برای پیدا کردن کارهای عمرانی در کانادا مفید باشه داره در این تاپیک قرار بده.
    در كبك كداميك از شاخه هاي عمران جهت ادامه تحصيل مستر و كلا كار جذاب است؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من لیسانس عمران - عمران دارم منتظر مدیکالم هستم ولی خیلی نگران پیدا کردن کار در کانادا (ابتدا قصد اقامت در تورنتو رو داریم)هستم و در ایران هم 4 سال سابقه کار دارم، در شرکت پیمانکاری کار کردم خلاصه تجربیاتم سرپرست کارگاه مخزن بتنی آب - معاون کارگاه ساخت بیمارستان و کانال آب - دفتر فنی چند پروژه - همچینین کار بادروبین های نقشه برداریم بلدم مثل توتال استیشن در حد حرفه ای.

خیلی استرس دارم. باید از همون اول عضو انجمن تخصصی بشم؟ یا ابتدا دوره خاصی بگذرونم؟ خواهش میکنم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    همچنین قصد دارم برای مدرک PMP بخونم تا در صورت جور شدن کارام در تورنتو امتحانشو بدم. ممنون میشم در صورت داشتن اطلاعات راهنمایی کنید.
    FSW 2014 - NOC code 2131
    Received By CIO:01-10-2014 - Money Order Cashed: 16-12-2014 - PER: 10-01-2015 - AOR: 03-02-2015

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان تو چه ماه هایی بهتر میشه کار تخصصی مربوط به رشته عمران پیدا کرد؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

با توجه به اینکه کسی جواب سوال بنده رو نداد من خودم جواب یکیش رو که پیدا کردم بدم.
    یکی از دوستان در وزارت راه اونتاریو مشغول به کاره که میگفت توصیه میکنم رشته راه را بخونی چون کانادا زیرساخت های راهش قدیمی است و نوسازی آن شروع شده و در سال های آتی هم کار بیشتر خواهد شد. در سایت Canadianbusiness هم رشته سوپروایزر راه و راه آهن را جزو 10 کار برتر سال 2020 درج کرده است.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    وضعبت کار ژئوتکنیک برای دکتری عمران-ژئوتکنیک از دانشگاه های کانادا در Ottawa چگونه است؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام دوستان
    میخوام بدونم وضعیت کار مهندسین معماری در اونجا چطوره. من مهندس معمارم و به نرم افزارهای معماری از جمله REVIT , cad , SkatchUp , نیز Office مسلط هستم
    میتونم در رشته خودم مشغول به کارشم یا باید دنبال کارهای متفرقه بگردم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)