صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

موضوع: سایت های کاریابی در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سایت های کاریابی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوستان

اکثر سایتهای کاریابی کانادا ، آدرس کانادا یا Postal Code اونجا رو میخواد!!! یعنی نمیشه از اینجا هیچ اقدامی کرد؟؟ ممنونم
    در هر حال باید کانادا باشید که برای مصاحبه دعوتتان کنند. ازایران که نمیتوانید کار بگیرید. حداکثر میتوانید از طریق این سایتها با بازار کار آشنا بشوید.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در هر حال باید کانادا باشید که برای مصاحبه دعوتتان کنند. ازایران که نمیتوانید کار بگیرید. حداکثر میتوانید از طریق این سایتها با بازار کار آشنا بشوید.
    باسلام و تشکر از شما

خوب اینجور که از موارد پیداست کار پیدا کردن همچین هم نشد نداره!!! درسته که ok گرفتن ازشون به این راحتی نیست ولی جای شکرش هست که مورد زیاده! درسته؟

ApplyAbroad Guru

باسلام و تشکر از شما

خوب اینجور که از موارد پیداست کار پیدا کردن همچین هم نشد نداره!!! درسته که ok گرفتن ازشون به این راحتی نیست ولی جای شکرش هست که مورد زیاده! درسته؟
    بازار کار الآن خیلی بد نیست. البته بستگی به رشته داره ولی اگر دامنه جستجو تان را وسیع کنید و به یک شهر خاص یا شغل خاص محدود نکنید موقعیت های کاری هست.

بازار کار الآن خیلی بد نیست. البته بستگی به رشته داره ولی اگر دامنه جستجو تان را وسیع کنید و به یک شهر خاص یا شغل خاص محدود نکنید موقعیت های کاری هست.
    ممنونم . میدونید بیشترین دغدغه ی فمری من چیه؟ من برای شروع با کارهای جنرال اصلا مشکلی ندارم چون نمیخوام به خودم بیام ببینم مثلا نصف سرمایه و پس اندازم رفته!!! همین که هزینه های روتین رو پوشش بده برام کافیه . و در مرحله ی بعد و بعد از گرفتن یک مدرک کانادایی به شغلهای تخصصی تر فکر خواهم کرد. این برنامه قابل تحقق هست؟؟؟

ApplyAbroad Guru

ممنونم . میدونید بیشترین دغدغه ی فمری من چیه؟ من برای شروع با کارهای جنرال اصلا مشکلی ندارم چون نمیخوام به خودم بیام ببینم مثلا نصف سرمایه و پس اندازم رفته!!! همین که هزینه های روتین رو پوشش بده برام کافیه . و در مرحله ی بعد و بعد از گرفتن یک مدرک کانادایی به شغلهای تخصصی تر فکر خواهم کرد. این برنامه قابل تحقق هست؟؟؟
    بستگی به خودتون و شانستون داره. هرچه کاری که میگیرید به زمینه آتی کارتون نزدیک تر باشه بهتره. در زمینه کار های جنرال کارهایی مثل call center و support و sales رو حتما در نظر داشته باشید.

بستگی به خودتون و شانستون داره. هرچه کاری که میگیرید به زمینه آتی کارتون نزدیک تر باشه بهتره. در زمینه کار های جنرال کارهایی مثل call center و support و sales رو حتما در نظر داشته باشید.
    ممنون از راهنماییتون . لطف میکنید مثل همین چند نمونه که فرمودید عنوان چند کار جنرال که درآمد معقولی هم داشته باشند لیست بفرمایید؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنماییتون . لطف میکنید مثل همین چند نمونه که فرمودید عنوان چند کار جنرال که درآمد معقولی هم داشته باشند لیست بفرمایید؟ ممنون میشم
    من راستش خودم هیچ وقت کار جنرال انجام ندادم و دقیق نمیدونم ولی اگر اهلش باشید و بتونید بیزینس خودتون رو بگردونید کارهای مربوط به تعمیرات خانه و landscaping و نظیر اون درآمد های خوبی دارند. رده بعدی کارهایی که بدرد رزومه هم بخوره customer support و call centre و sales نظیر اونهاست. اکثر این کارها زبان قوی میخواد.

من راستش خودم هیچ وقت کار جنرال انجام ندادم و دقیق نمیدونم ولی اگر اهلش باشید و بتونید بیزینس خودتون رو بگردونید کارهای مربوط به تعمیرات خانه و landscaping و نظیر اون درآمد های خوبی دارند. رده بعدی کارهایی که بدرد رزومه هم بخوره customer support و call centre و sales نظیر اونهاست. اکثر این کارها زبان قوی میخواد.
    ممنون از راهنماییتون . آیا بودند کسانی که بدون از بین بردن پس انداز و سرمایشون تونسته باشن گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون؟؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنماییتون . آیا بودند کسانی که بدون از بین بردن پس انداز و سرمایشون تونسته باشن گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون؟؟
    والا من بیشتر بچه هایی رو میشناسم که مثل خود ما دانشجویی و با فول فاند اومدن و عموما تونستن بدون خرج اضافی گلیمشون رو از آب بیرون بکشند ولی گمان من اینه که بقیه معمولا باید تا مدتی یک مقدار از جیب خرج کنند. شاید بچه هایی که تازه اومدن بهتر بتونند اطلاعات بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

معمولا در کانادا شما باید از کار سوروایول شروع کنید و برای آنهم باید انگلیسی شما عالی باشه یعنی حداقل ۶.۵ آکادمیک یا ۷ جنرال تا در موقع استخدام بتونید با کاناداپیها یا مهاجرینی که زبان اولشون انگلسیه رقابت کنید
    بعد از ۳ تا ۶ ماه شما میتوانید به کاستومر سرویس منتقل شوید و بعد کارهای بالاتری بگیرید برای مثال من که آرشیتکتم قبل اومدن مطالعه کردم دیدم دانش نرم افزارهای رویت و وی ری رندرینگ اینجا خیلی مورد تقاضاست بنابراین شبها و جمعه ها میرفتم کلاس فشرده
    از ایرانم خیلی کار پیداکردم همشونم عجله داشتن وقتی اومدم در ۱ ماه اول برای ۸۰ جا و در ماه دوم برای ۱۰۰ جا با رزومه های جدید که با راهنماپی دوستان و کلاس رزومه نویسی درست کردم اپلای کردم اما حتی یک اینترویو هم دعوت نشدم ب
    ا اینکه همشونم ازسون ازپاسیبل می خواستن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)