صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: سایت های کاریابی در کانادا

Banned

پیش فرض پاسخ : سایت های کاریابی در کانادا

وبسایت هایی برای پیدا کردن شغل های Survival به عنوان یک راه حل کوتاه مدت:

کافی شاپ ها
    این کافی شاپ های زنجیره ای همیشه نیازمند نیروهای کار هستند.

Tim Hortons

Coffee Time

Robin's Donuts

Starbucks

Second Cup

رستوران های فست فود
    این رستوران های زنجیره ای هم همواره به دنبال نیروهای کار هستند.

McDonald’s

Wendy’s

A&W

Burger King

KFC

Popeyes Louisiana Kitchen

Pizza Pizza

Pizzaville (انتاریو)

Pizza Nova (انتاریو)

Domino’s Pizza

Little Caesar’s Pizza

Pizza Hut

Firkin Pubs

Dairy Queen

Subway

Cara Food Services

انباردار و صندوقدار
    سوپرمارکت ها و داروخانه های زنجیره ای بسیار در کانادا به دنبال این نوع کارکنان می باشند.

Loblaws/ Fortinos/ Valu-Mart/ Independent

Metro/ Super C/ Marche Richelieu/ Les 5 Saisons (انتاریو، کبک)

Distagro/ Brunet/ Drug Basics Pharmacy (انتاریو، کبک)

Sobeys/ IGA/ Foodland/FreshCo

Shoppers Drug Mart

Rexall/ Rexall Pharma Plus

نظافت ساختمان های اداری و شرکت ها
    اگرچه این نوع شغل خوشایند بسیاری افراد نیست ولی دارای این مزیت است که همراه با فعالیت فیزیکی است!

Indeed.com

Simply Hired Canada

WowJobs

Workopolis

Job is Job Canada

نظافت منازل و آپارتمان ها
    در مقایسه با نظافت ساختمان های اداری و شرکت ها از مطلوبیت کمتری برخوردارند و می بایست به عنوان شغل های بسیار موقتی به آنها نگاه کرد!

Molly Maid

Premier Canada Maid Service

Merry Maids

Maid Brigade (آلبرتا، بریتیش کلمبیا، انتاریو)

Canada Best Cleaners

نظافت پنجره ساختمان های اداری بلند
    اگر از فعالیت های بدلکاری و آویزان بودن با طناب از ساختمان های بلند خوشتان می آید می توانید این شغل را امتحان کنید! با این حال، پیش از اقدام برای این شرکت های زنجیره ای شستشوی پنجره، از پیشینه رعایت امنیت جان کارکنان توسط آنها اطمینان حاصل کنید!

College Pro Window Cleaning and Painting (بریتیش کلمبیا، آلبرتا، منیتوبا، انتاریو)

Men In Kilts Window Cleaning (بریتیش کلمبیا، آلبرتا)

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    ثبت شرکت در اینجا کار بسیار آسونیه،
    ولی‌ تنها مساله هزینه‌های کارمند هاست و حقوق اونها،
    شاید بهتر باشه که از اینجا کار بگیرید و در ایران انجام بدید که هزینه ااش براتون کمتر باشه
    به این کار اینجا outsourcing می‌گویند که بسیار رایجه.
    دوست عزیز می شه در مورد outsourcing یه کمی بیشتر توضیح بدید؟ما در فکر یه چنین کاری بودیم اما تا حالا از کسی نشنیده بودیم و نمی دانستیم چطوری اطلاعات را پیدا کنیم.
    ممنون از کمکتون
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sani89 نمایش پست ها
    دوست عزیز می شه در مورد outsourcing یه کمی بیشتر توضیح بدید؟ما در فکر یه چنین کاری بودیم اما تا حالا از کسی نشنیده بودیم و نمی دانستیم چطوری اطلاعات را پیدا کنیم.
    ممنون از کمکتون
    با تحریم های جدید کانادا بر علیه ایران این کار از نظر قانونی امکان ناپذیره.

Junior Member

با سلام
    سوالی از خدمت دوستان داشتم:
    اوضاع کار برای مدرک دکتری یا پست دکتری در کانادا چطور است؟
    با تشکر

Junior Member

من در سایت مونستر عضو شده بودم. چند روز پیش یکی ار رکرترهای یک کمپانی به من ایمیل زد، گفت رزومه منو دیده و به نظرش خوب اومده و خواست در career information session آن کمپانی شرکت کنم. کسی میدونه در این میتینگ ها چه چیزی مطرح میشه و با چه سطح از آمادگی باید برم؟ مکنه کار به مصاحبه کشیده شه؟ چون ازم خواست با رزومه برم. اصلا رفتنش مفیده یا برای پر بودن صندلی های session این کار رو میکنن؟!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر
    اگر دکتراتون از کانادا نیست افتضاحه، اگر از کاناداست تعریفی نداره. برای کار بیشتر از مدرک تخصص مهمتره. بگی دکترا داری شانست پایین میاد. مگه اینکه برای یه پست داک دوم موقعیت پیدا کنی.

Junior Member

سلام بچه هایی که تا 2-3 هفته دیگه میان اگه کسی نقشه کشی صنعتی کار کرده و مهندس های مکانیکی که آشنا به کار در محیط ساخت هستنذ و دنبال کار هستند و ذوستان آشنا به جوشکاری رزومه هاتون رو بفرستید به
    mortezasadr@jebco.ca
    please check: jebco.ca

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

سلام دوستان

این اطلاعاتی که لطف میکنید اینجا به اشتراک میزارید فقط برای دوستان مقیم کانادا مفیده؟
    من دنبال جاب آفر هستم و نمیدونم چطور میشه از ایران ،کارفرمایی پیدا کرد که possitive LIMA داشته باشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

Junior Member zixpro آواتار ها

Thumbs up پاسخ : سایت های کاریابی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hz_1365 نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر

اینکه با مدرک دکتری بتونید در کانادا بکار مناسب در رشته مورد نظرتون برسید به خیلی موارد بستگی داره، که خب بنظرم مهمترینش رشته مورد نظره. توانمندی و تخصص شما در اون رشته هم بسیار مهمه. سطح زبان انگلیسیتون هم تعیین کننده ست.
    تقاضا برای سطح دکتری در رشته های فنی بنظرم کمتر از سطوح پایین تره و بیشتر، افرادی ادامه تحصیل تا مقطع دکترا میدن که قصدشون یا تحقیق باشه و یا تدریس. با اینحال دانشگاهها و کالجها بیشتر علاقه مندند که از فارغ التحصیلان دکتری استفاده کنند.
    برای روشن تر شدن موضوع، من شرایط موجود از چند مورد از دوستان و همکارانم رو که دکتری دارند رو براتون مینویسم که شاید بتونه کمک کنه.

یکی از دوستان من دو سال گذشته،‌با مدرک دکتری در رشته مهندسی صنعتی از دانشگاه پلی تکنیک، به کانادا مهاجرت کرد و در تورنتو شروع به کاریابی کرد.
    بعد از چندماه، یک کار تحقیقاتی موقت در دانشکده Ryerson دانشگاه تورنتو پیدا کرد. بعد از اتمام دوره تحقیقاتی به کالج شریدن برای تدریس دعوت شد و چند ماهی در اون کالج مشغول تدریس بود. و دو هفته گذشته یه قرارداد دایمی برای تدریس در کالج Seneca با حقوق مورد قبول امضا کرد و مشغول به تدریس سه کورس مختلف در این کالج بسیار خوشنام و مشهور تورنتو شده. ایشون ضمنا به صورت همزمان یک قرارداد تحقیقاتی برای یک شرکت تولیدی در تورنتو امضا کردن تا فرایندهای تولید در اون کارخونه رو مورد بازبینی قرار بدن (حول و حوش ۱۰۰هزار دلار)

یکی دیگه از دوستانم که هم خودشون و هم خانمشون دکترای میکروبیولوژی از دانشگاه تهران داشتند، سال گذشته لند کردند و بعد از تقریبا شش ماه، کار خوبی در یکی از شرکتهای تولید کننده مواد مورد نیاز برای محصولات آرایش در تورنتو با حقوق نسبتا مناسب، مشغول کار شدند. که البته بعد از چند ماه بدلایلی به ایران برگشتند.

هموطن دیگری که در شب سال نو (۲۰۱۵) باهاشون آشنا شدیم، لیسانس الکترونیک شریف بودن و تا سطح دکتری در دانشکاه تورنتو ادامه تحصیل دادن (البته شش هفت سال قبل) و در حال حاضر استاد دانشگاه کنکوردیای مونترال هستند و در اونجا تدریس میکنن.

و در آخر یکی از همکارانم که دکترای الکترونیک از دانشگاه نیوکاسل انگلیس رو داره و ایرانی هم هست، بلافاصله بعد از لندینگ (۲۰۱۲) در یک شرکت بزرگ داده کاوی بنام انگوس استخدام شد، بعد از یکسال با حقوق بالاتر بعنوان مشاور به بانک سی آی بی سی رفت، یکسال بعد به اسکوشیا بانک با سمت مدیر و نهایتا پنچ ماه پیش به شرکت معظم مک گرو هیل رفت و در حال حاضر در اونجا مشغول کاره.

یک مورد دیگه هم که به یاد دارم، یکی دیگه از دوستامون بود که متخصص زنان بودن ایشون و در بیمارستان بهمن، لاله و بیمارستان هزار تختخوابی (که اسمش یادم نیست) جراحی میکنن و در کارشون بسیار تبحر دارن و صاحبنظرن، جولای ۲۰۱۳ به تورنتو لند کردن، بعد از کلی تحقیق و صحبت با همکارانشون در اینجا و .... به این نتیجه رسیدن که دوباره باید اینجا از صفر شروع کنن، که بهیچ وجه بصرفشون نبود و بهمین خاطر بعد از سه چهار ماه برای همیشه به وطن برگشتند.

این موارد رو آوردم که دوستانی که دکتری دارن امیدوار باشند که در صورتیکه شرایط و پیش نیازها رو فراهم بکنند و مشکل خاص نداشته باشند، میتونن به جایگاه مورد نظرشون برسن.

بقول مولانا: خویش مفروش ارزان،‌که تو بس گرانبهایی ...
    شاد و امیدوار باشید...

سلام دوستان
    آیا شما و یا کسی از اطرافیانتان تجربه پیدا کردن کار از طریق recruitor از آژانسهای کاریابی را دارید؟ میشه لطفا بگید چه طوری براتون کار پیدا کردند؟
    من رزومه ام رو براشون ایمیل کردم ولی اصلا محل نمی دن! خودم برای کار اپلای کردم و تو مدت کمتر از 1 ماه که ونکوور هستم برای 7 جا دعوت به مصاحبه حضوری شدم (که البته قبول نشدم در نهایت!) و می دونم که رزومه ام مشکلی نداره. زبانم هم خوبه و از نظر تخصصی هم خوبم. ولی از کاریابها خبری نیست! مشکل کار چیه؟ کسی توصیه ای داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)