صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: تحصیل در دانشگاه های کشورهای خاورمیانه | اردن | لبنان | سوریه و ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های کشورهای خاورمیانه | اردن | لبنان | سوریه و ...

هرینه ارشد لبنان و سوریه ارزون ترین دانشگاه به زبان انگلیسی ترمی چقدره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های کشورهای خاورمیانه | اردن | لبنان | سوریه و ...

سلام من میخوام برای دکتری کامپیوتر، لبنان اقدام کنم، کسی می دونه هزینه دانشگاه ها چقدره؟ مثلا جامعه بیروت و جامعه لبنان
    و اینکه میشه اونجا کار کرد و اصلا کار پبدا میشه دارآمد چقدره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های کشورهای خاورمیانه |اردن|لبنان|سوریه و...

سلام
    ممنون از اطلاعاتتون. اگر در مورد بورس و پذيرش دكتراي صنايع يا مديريت (انگليسي زبون) راهنمايي كنيد ، ممنون ميشم .

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های لبنان

آیا دکنرا پیوسته دارن؟
    مثلا با لیسانس عمران میشه دکترای فلسفه خوند؟
    با بورس تحصیلی؟

چیزی که برام جای تعجب داشت هزینه بالای زندگی تو این کشور بود!اجاره خونه تقریبا 5 برابر یا 500% بیشتر از بعضی از کشورهای اروپایی مثل مولداوی و صربستان میشد!تازه سطح امنیت و رفاه اونا کجا خاورمیانه و کشوری در حال جنگ مثل لبنان کجا!بنظرم قبل از تصمیم گیری هرچی ادم بیشتر وقت بزاره و تحقیق کنه به نفعشه!

Junior Member

سلام دوستان خودم واسه رشته کامپیوتر شاخه مهندسی نرم افزار چ دانشگاهی از لبان پیشنهاد میدید شهریه هم ارزون باشه

Junior Member

با سلام
    کسی میدونه در مورد دانشگاهی در لبنان که بشه برای ارشد معماری یا دکتری مدیریت جهانگردی راهنماییم کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های لبنان

دوستان من یه مدت رد بیروت زندگی کردم و نمیدونم چرا دوستان براساس شنیده ها نظر میدن، این ممکنه بچه ها رو منحرف کنه ببینید بیروت هم مثل تهران جاهای ارزون و گرون داره شما دانشجو هستید و مسلما مثل همه ما به دنبال جای ارزون قیمت میگردید.. این جاهایی که میگم جزو محله های ارزان بیروت هست: ضاحیه(که محل امنی هم هست چرا که زیر نظر حزب الله هست البته فکر نکنید چون زیر نظر حزب الله هست واای پس چه خبره، اصلا اذیت نمیشید، زندگی عادی هست فقط گوشت غیر حلال، مشروبات و بار نداره و درضمن هیچ گیری هم به حجاب و سرووضعتون نمیدن)، محله های اطراف اتوستراد سید هادی، حاره حریک ببینید اینجاها اگر بگردید خونه هایی پیدا میکنید که به اسم خانه دانشجویان شناخته میشه که معمولا یک اتاق مستقل داره و اشپزخانه و حمام و دستشویی مشترک با هزینه بسیار جزئی حدودا 60هزار لیر برای یکماه.. مخودم با 50دلار برای خانواده سوغات خریدم، یک ماه اجاره ام رو دادم، توو شهر یک گشتی زدم و باقلواهای معروفش هم خریدم(ولی باید زرنگ باشید که جاهای ارزان رو بشناسید)
    ببینید درباره دانشگاه ها، دانشگاه دولتی در لبنان هست که سالی 200دلار شهریه میگیره که امتحان وروردی داره ولی سطحش از دانشگاههای ما پایین تره، یعنی من که دانشگاه تهران درس خوندم باخبر میشدن بهم تبریک میگفتن یعنی من خفنشون بودم درباره دانشگاههای آمریکایی و فرانسویش شهریه اش بالاست و معمولا بورس به سخی به کسی میدن چون لبنان منابع مالی خاصی نداره..مثلا اینها هست که اگر دانشجویی خوبی باشین شهریه رو نصف کنن یا شهریه رو نگیرن ولی سخته باید بیشتر و با اطمینان تر درباره بورسش تصمیم بگیرید،
    اما مساله ای که هست اینه که آب آشامیدنی در لبنان فروشی هست و برق طی ساعاتی از شب فکر میکنم حدود 10 قطع میشه.. زندگی هرجایی معایبی داره که این امر از لبنان مستثنی نیست، با این حال شهر زیباییه مردم خوبی داره و احساس غربت بهتون دست نمیده

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

http://www.aub.edu.lb/comptroller/Do...S2015-2016.pdf

این لینک هزینه های دانشگاه آمریکایی بیروت هست،امکان گرفتن فاند و کمک هزینه هم وجود داره باتوجه به مقطع و رشته.هزینه رشته های مهندسی تقریبا پایینه ولی پزشکی نه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه های کشورهای خاورمیانه |اردن|لبنان|سوریه و...

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه لبنان پذیرش گرفتم ولی هنوز نرفتم دارم کارامو میکنم
    7 دانشگاه معتبر برای دکترا داره که لیستش تو سایت وزارت علوم هست اینم لینکش
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/2...%A8%DB%8C.aspx
    درباره امنیت هم من با چندتا از بچه های ایرانی در اونجا ارتباط دارم تا حالا که مشکل خاصی نبوده
    من درباره لبنان خیلی تحقیق کردم هر کسی هم اطلاعات میخواد با ذکر رشته بپرسه در حد توانم جواب میدم
    سلام دوست عزیز من می خوام برای کارشناسی ارشد در دانشکده ی پزشکی AUB اقدام کنم میشه اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من بزارید ... و اگر می دونید که امکان انتقالی گرفتن به چه صورت هست از دانشگاه لبنان در میانه ی سال تحصیلی به دانشگاه های ایران منم در جریان بزارید ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)