صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 307071727374757677787980
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 797 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    به احتمال زیاد طبق طرح وزارت خارجه کسایی که قبل از اعلام رسمی امروز سربازی در س پ ا ه بودن مشکلی برای ویزا نخواهند داشت .
    دوست عزیز سلام
    من دوتا سوال دارم
    یکی اینکه کلا غیر از درجه های زیر افسری که روی کارت نوشته میشه و اعلام خود شخص آیا راهی برای تشخیص محل خدمت وجود داره براشون ؟؟ مثلا اگر یه نفر درجه ستوان خورده باشه و خودش هم بگه مثلا نیرو انتضامی بوده ممکنه به مشکل بخوره ؟؟؟
    و دوم این موضوعی که فرمودین از چه منبعیه ؟ میتونید لینکش رو بزارید من اشاره مستقیم به این موضوع ندیدم ولی تو واشنگتن پست و ... یه چیزایی راجب نتایج احتمالی این قضیه نوشته بود که این مشکل سربازی هم یکیش بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من دوتا سوال دارم
    یکی اینکه کلا غیر از درجه های زیر افسری که روی کارت نوشته میشه و اعلام خود شخص آیا راهی برای تشخیص محل خدمت وجود داره براشون ؟؟ مثلا اگر یه نفر درجه ستوان خورده باشه و خودش هم بگه مثلا نیرو انتضامی بوده ممکنه به مشکل بخوره ؟؟؟
    و دوم این موضوعی که فرمودین از چه منبعیه ؟ میتونید لینکش رو بزارید من اشاره مستقیم به این موضوع ندیدم ولی تو واشنگتن پست و ... یه چیزایی راجب نتایج احتمالی این قضیه نوشته بود که این مشکل سربازی هم یکیش بود.
    من لینک ندارم.فقط یکی از وکلای وزارت خارجه یه جایی نوشته بود چون این موضوع ازین تاریخ رسمی شده تاریخ قبل از اعلام مشکلی نخواهد بود .در عمل باید دید
    در مورد درجه در کارتهایی که در اینده صادر میشه درجه روش نوشته نمیشه احتمالا
    شما میتونید لینک واشنگتن پست رو بذارید ؟
    ویرایش توسط pouyant : April 12th, 2019 در ساعت 01:59 PM دلیل: اختیاری

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من دوتا سوال دارم
    اگه به آمریکا باشه محل خدمت که هیچ ، سابقه بسیجو هم میدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    اگه به آمریکا باشه محل خدمت که هیچ ، سابقه بسیجو هم میدونه
    ولی دیدم با ستوان سه ویزا گرفتن .
    حتی دیدم لات
    اری دراومده و 306 بهش نخورده

ولی دیدم با ستوان سه ویزا گرفتن .
    حتی دیدم لات
    اری دراومده و 306 بهش نخورده
    منظورتون الان اینه ایشون بدون اطلاع آمریکا از این موضوع ویزا رو گرفتن؟
    من تو حرفم نگفتم لزوما آمریکا به این افراد ویزا نمیده.

من لینک ندارم.فقط یکی از وکلای وزارت خارجه یه جایی نوشته بود چون این موضوع ازین تاریخ رسمی شده تاریخ قبل از اعلام مشکلی نخواهد بود .در عمل باید دید
    در مورد درجه در کارتهایی که در اینده صادر میشه درجه روش نوشته نمیشه احتمالا
    شما میتونید لینک واشنگتن پست رو بذارید ؟
    والا پیداش نکردم دوباره ولی سرج کنید قطعا میبینیدش
    چیز خاصی نبود راجب تبعات احتمالی این تصمیم آمریکا بود و میگفت که تصمیم خوبی نیست و تو یه جاش هم به این اشاره کرده بود به همین موضوع و میگفت که تو ایران ده ها هزار جوان خدمت رو تو سپا میگذرونن که به انتخاب خودشون هم نیست و با این تصمیم این ها عملا از ورود به آمریکا منع میشن و ....

سلام به همگی عزیزان. یکی از اشنایان با بند ۳۰۶ رد شدن کل این فروم رو خوندم ببینم امیدی هست برن سفارت دیگه ای و حل بشه خیلی امیدی نبود اگه دوستان دیگری هم به جدیدا به این بند گرفتار شدن ممنون میشم به اشتراک بگذارن.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)