صفحه 44 از 80 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Poupk نمایش پست ها
    تو فرم نوشتيم:
    niroyeh entezami -police - dmv
    sotvan yekom
    Medical examiner - eye sight - dmv
    كارت پايان خدمت رو هم نخواست
    نه مشکلی نیست. وقتی متوجه نشن یا بخوان گیر بدن، رک و پوست کنده میپرسن "ارتش یا سپا؟؟"

(مدیر محترم لطفا حذف نکنید. خیلی ها به اپلای ابرود وارد نیستند و شاید تنها منبعشان همین تجربیات روز مصاحبه باشد)
    طبق تجربه دوستان تا به اینجا کماکان سوال "سربازی کجا بودی؟" پابرجاست و نظر به فرمایش اخیر جناب جاش ارنست (لینک زیر) و جنگ یمن و ..... بعید میدونم امسال هم دست از سر سربازی سپا بردارن. کوتاهتر از بام دانشجوی ایرانی پیدا نکردن، دق دلیشونو سرش در میارن. پس دوستان سربازی سپا رفته مواظب باشید که به سرنوشت ما دچار نشوید (ریجکتی بند 306 را از اول تا اخر بخوانید)

http://www.radiofarda.com/content/f4.../26962077.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Poupk نمایش پست ها
    تو فرم نوشتيم:
    niroyeh entezami -police - dmv
    sotvan yekom
    Medical examiner - eye sight - dmv
    كارت پايان خدمت رو هم نخواست
    اگر لطف کنید بگید کدوم سفارت رفته بودید

Junior Member

آنكارا رفتيم

دوستان تا حالا کسی بعد از ریجکت 306 در دوبی بار دوم دوباره رفته دوبی؟ میخام ببینم ریجکت دوم چقدر زمان میبره؟ من سری اول بعد 85 روز ریجکت شدم الانم که 85 روز رد شده خبری نیست و آپدیتی هم نیست. میخام ببینم مثلا یک هفته دیگه ریجکت میکنن؟ یکماه دیگه؟ شش ماه دیگه؟ چون واقعا خسته شدم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mosaeedi1985 نمایش پست ها
    دوستان تا حالا کسی بعد از ریجکت 306 در دوبی بار دوم دوباره رفته دوبی؟ میخام ببینم ریجکت دوم چقدر زمان میبره؟ من سری اول بعد 85 روز ریجکت شدم الانم که 85 روز رد شده خبری نیست و آپدیتی هم نیست. میخام ببینم مثلا یک هفته دیگه ریجکت میکنن؟ یکماه دیگه؟ شش ماه دیگه؟ چون واقعا خسته شدم
    بار اول بعد از ۲۲ ماه با ۳۰۶ با وجودی که چند بار امریکا رفته بودم رد شدم واسه بار دوم فعلا یکماه هست منتظرم
    سربازیم ۲۳ سال پیش بوده و سرباز صفر هم بودم تو س . شما چی؟
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    بار اول بعد از ۲۲ ماه با ۳۰۶ با وجودی که چند بار امریکا رفته بودم رد شدم واسه بار دوم فعلا یکماه هست منتظرم
    سربازیم ۲۳ سال پیش بوده و سرباز صفر هم بودم تو س . شما چی؟
    وحیدجان توضیحات کامل اینجاس:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1910590
    من این سری هر کاری بود کردم. توضیح کامل راجع به امریه لع نتیم (مال وزارت علومه، دانشگاهی که درس میدادم غیرنظامیه، حقوقمو از دانشگاه میگرفتم، تو عمرم پروژه نظامی انجام ندادم، اموزشیم یکماه بوده که توش سرباز ساده بودم، محل اموزشی دست من نبوده و نهاد مربوطه مثل بلک باکس میمونه تا زمانیکه اعزام بشی (دقیقا همینطور بود)، تو دانشگاه لباس معمولی تنم بوده، درجه ستوانی سمبولیکه و فقط نشوندهنده مدرک نحصیلیه، به دمو کراسی و ... اعتقاد دارم (که واقعا دارم)، تو عمرم عضو بس یج و سپا نبودم (که واقعا نبودم) و قس علی هذا). از دوره لیسانس عاشق این بودم که دکترامو از امریکا بگیرم و به همین دلیل اصلا پاشدم رفتم امریه دانشگاه، هدفم این بود که از محیطهای نظامی به دور باشم، تجربه تدریس بدست بیازم و....

Junior Member

سلام دوستان خوبين
    قبلا هم دوستان گفتن؛ اقدام مجدد تنها هزينه، وقت و انرژي شما را هدر مي دهد. تصور نكنين كه تنها شما بيگناه بودين و بقيه بچه هاي ٣٠٦ حتما ريگي به كفششون بوده ويا يه سوء تفاهم پيش اومده. متاسفانه رفتار سفارت بهيچ وجه منصفانه نيست و يك بازي سياسي را دنبال مي كنند، مگر كم ديدين كه از مسولان و افراد بقول اونها حساس، خودشان و يا خانوادشون ويزا و يا گرين كارت گرفتن. ما كه مي دونيم كه بي گناه هستيم و از خيلي ها كه ويزا گرفتن تنها گناهمون صداقتمون بوده . خدا را شكر دنيا بزرگه و كشورها با رفتار متمدنانه كم نيستن. اين هم يك تجربه تو بازي زنگيه كه تلخيش زود مي گذره و بايد مراقب خيلي از فرصتهايي كه الان داريم و بهش توجه نمي كنين باشيم كه مي تونه باعث افسوس در آينده باشه. حداقل من ياد گرفتم كه زندگي قرار نيست هميشه با برنامه ريزي من پيش بره و قشنگيش به همين هست. ما كاري رو كرديم كه بايد مي كرديم.
    موفق و شاد باشيد

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mosaeedi1985 نمایش پست ها
    وحیدجان توضیحات کامل اینجاس:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1910590
    من این سری هر کاری بود کردم. توضیح کامل راجع به امریه لع نتیم (مال وزارت علومه، دانشگاهی که درس میدادم غیرنظامیه، حقوقمو از دانشگاه میگرفتم، تو عمرم پروژه نظامی انجام ندادم، اموزشیم یکماه بوده که توش سرباز ساده بودم، محل اموزشی دست من نبوده و نهاد مربوطه مثل بلک باکس میمونه تا زمانیکه اعزام بشی (دقیقا همینطور بود)، تو دانشگاه لباس معمولی تنم بوده، درجه ستوانی سمبولیکه و فقط نشوندهنده مدرک نحصیلیه، به دمو کراسی و ... اعتقاد دارم (که واقعا دارم)، تو عمرم عضو بس یج و سپا نبودم (که واقعا نبودم) و قس علی هذا). از دوره لیسانس عاشق این بودم که دکترامو از امریکا بگیرم و به همین دلیل اصلا پاشدم رفتم امریه دانشگاه، هدفم این بود که از محیطهای نظامی به دور باشم، تجربه تدریس بدست بیازم و....
    این بار آخر از سربازی شما چیزی پرسید
    چون از من هیچ سوالی نکرد و جالبه همون روزی که واسه مصاحبه مجدد رفتم بعدازظهرش نامه ردی پرونده قدیمی منو بعد از 22 ماه دادند . شاید فقط میخواستند پرونده باز منو ببندند که کار رو روی این پرونده جدید شروع کنند .
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    این بار آخر از سربازی شما چیزی پرسید
    چون از من هیچ سوالی نکرد و جالبه همون روزی که واسه مصاحبه مجدد رفتم بعدازظهرش نامه ردی پرونده قدیمی منو بعد از 22 ماه دادند . شاید فقط میخواستند پرونده باز منو ببندند که کار رو روی این پرونده جدید شروع کنند .
    نه از من چیزی نپرسیدن. با اینکه من هر لحظه منتظر بودم بپرسن. بهرحال اونا سوابق ما رو در سیستمشون دارن شاید واسه همین نپرسیدن. برای مثال من چون TA داشتم موضوع تحقیقم مشخص نبود و فقط RP جنرال داشتم. این سری علاوه بر اون RP (که البته کمی هم تغییر کرده بود و نوشته بودن فلانی در موضوع کلی زیر میخاد کار کنه) خود یه RP غیررسمی دادم که من دوست دارم رو این موضوع و با این استاد کارکنم. در واقع راجع به موضوع تحقیق پرسیدن. حالا باید ببینیم بچه هایی که از آپریل به بعد رفتن سفارت راجع به سربازی چی ازشون پرسیدن. اگه بازم گیر داده باشن ارتش یا سپا که خوب کارمون تمومه. والا شاید کورسوی امیدی باشه. آقا وحید شما بس یج سربازی بودین و اینو گفتین؟ درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)