صفحه 31 از 80 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار اول از دوبی با 306 به خاطر اموزشی س ریجکت شدم. این دفعه هم درجا با 214 از انکارا. توجه داشته باشید به هر صورت که در س سربازی انجام داده باشید (امریه مدارس، دانشگاه، سربازی معمولی و ...) با 306 ریجکت میشید خصوصا برای رشته های مهندسی. هیچوقت هم دلیل واقعی رو به شما نمیگن. در نتیجه اگر سربازی س بودین (حتی برای یک روز) وقت خودتون رو برای امریکا تلف نکنید (یا قضیه رو عنوان نکنید). به هر حال این تجربه تلخ من بود. با اون همه علاقه به درس خوندن در امریکا و خود امریکا، ناجوانمردانه ریجکت شدم. من اجبارا یکماه در س اموزشی بودم، خودم نمیخواستم و دوست هم نداشتم ولی برای سیاستمدارای امریکایی اصلا مهم نیست. بازی سیاسی است و امثال من باید چوب اعمال سیاستمدارای داخلی و خارجی رو بخوریم.
    سلام نوید جان
    متاسفم که دوباره ریجکت شدی وباهات ابراز همدردی میکنم. میشه بگی کدوم افیسر تو انکارا ریجکتت کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rzmehran نمایش پست ها
    سلام نوید جان
    متاسفم که دوباره ریجکت شدی وباهات ابراز همدردی میکنم. میشه بگی کدوم افیسر تو انکارا ریجکتت کرد؟
    مرد جوان عینکی مو مشکی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    فکر می کنم مورد مثل شما دیدم توی این سایت. اول با 306 رد شده بود. دفعه دوم 214 بی دادند.
    چیزی که به ذهن من می رسه این هست که تایید کردن کسی که با این بند رد شده مسئولیت سنگینی هست و آفیسر ها از زیرش طفره می روند. من فکر می کنم آفیسر خواسته یه جوری از زیر کیس شما طفره برود. 214 فقط برای سوشیال تای نیست. برای مواقعی که آفیسر به نتیجه ای نمی رسد یا به جایی می رسد که نمی تواند تصمیم بگیرد هم هست. نمونه اش رو توی همین سایت زیاده بویژه در دبی پیدا می کنید. حتی وقتی که در مصاحبه طرف قبول شده و برای کلیرنس رفته پس از مدتی با 214 رد شده که نشان می دهد افیسر در بازبینی به نکته ای رسیده که نتوانسته به تصمیمی برسد.

یک نکته ای هم که هست اینکه یکی از بچه ها با آفیسر خیلی چونه زده بود. آفیسر هم ظاهراً خواسته بود کمکش کنه و گفته بود این مورد رو باید همون جایی که رد شدی همون اُکی کنه وگر نه کاری از دست من ساخته نیست. یکی دو مورد هم بود که افیسر گفته بود من می فرستم برات ولی خیلی امید نداشته باش.

چیزایی که من می دونستم این هست. امیدوارم دوستان اطلاعات بیشتری داشته باشند.
    امین جان فرض کن شما رفتی دوبی اون افیسر دفعه قبل که الزاما باهات صحبت نمیکنه، چه جوری میخای قانعش کنی؟

Junior Member

مرد جوان عینکی مو مشکی
    اگه منظورت همون اقای کم مو با موهای فرفری هستش منم اون ریجکت کرد.البته قابل پیش بینی هم هست که با 306 شانس برای موفقیت توی مصاحبه دوم خیلی کمه.یه مساله جالب تو این فروم اینه که همه اینجا اعتراض می کنیم و همین جا هم همه چیز تموم میشه. واقعا نمی خوایم حتی یه اعتراض درست و حسابی بکنیم؟حد اقل ماها که بد جور زخم خوردیم.هر بار که دانشگاه بهم میل میزنه و ازم می خواد وضعیتمو مشخص کنم بیشتر اعصابم خورد میشه و دوست دارم هر طور که شده حداقل اعتراض خودمو نشون بدم.نباید اینطوری باشه که ما فقط فکر کنیم فقط مال خودمون باید از پل بگذره این جور فکر کردن نتیجش اول دامن خودمونو می گیره

امین جان فرض کن شما رفتی دوبی اون افیسر دفعه قبل که الزاما باهات صحبت نمیکنه، چه جوری میخای قانعش کنی؟

والا فکر می کنم منظورش همون سفارت بوده. حتماً یک حساب و کتابی هست برای مسئولیت پرونده ها. باید بگردم اون پست مربوطه رو پیدا کنم. اگر یه وقت حوصله داشتی عدد "306" یا کلیدواژه های مشابه رو سرچ کن از اون بالا ببین چه چیزایی پیدا می کنی. بویژه کیس های زیرخاکی. یه موقعی این کار رو کردم ولی دقیق یادم نیست.

اون کسی که با شما صحبت میکنه یا صحبت کرده به شما 306 نداده. شخص دیگه ای تصمیم می گیره و احتمالا سرکنسول. اونهایی که پشت بادجه نشستند نخودی هستن

Junior Member

من این دفعه یه ایمیل زدم دوبی گفتم منو با 306 رد کردین، انکارا هم گفته تغییر نسبت به دوبی نداشتی با 214 رد کرده. من موضوع تحقیقم تقریبا مشخص شده ولی آفیسر انکارا مهلت نداد حرف بزنم. اون یه ماه س پ ا رو هم من کاریش نمیتونم بکنم، متاسفانه و اجبارا رفتم. حالا صریحا به من بگین اگه من دوباره اقدام کنم بازم با 306 تا ابد رد میکنین؟! اگه اینجوریه نه وقت شما رو بگیرم نه پول خودمو دور بریزم.

Junior Member

من این دفعه یه ایمیل زدم دوبی گفتم منو با 306 رد کردین، انکارا هم گفته تغییر نسبت به دوبی نداشتی با 214 رد کرده. من موضوع تحقیقم تقریبا مشخص شده ولی آفیسر انکارا مهلت نداد حرف بزنم. اون یه ماه س پ ا رو هم من کاریش نمیتونم بکنم، متاسفانه و اجبارا رفتم. حالا صریحا به من بگین اگه من دوباره اقدام کنم بازم با 306 تا ابد رد میکنین؟! اگه اینجوریه نه وقت شما رو بگیرم نه پول خودمو دور بریزم.
    جوابو داشته باشین!!!!!
    This office regrets to inform you that your visa application is refused because you have been found ineligible to receive a visa. The decision cannot be appealed. The information you received in the attached letter pertains to your visa application. The case is now closed. Unfortunately, we do not have any further information.
    اصلا متن ایمل منو نخوندن ها. مگه من appeal (تقاضای بررسی مجدد) کردم؟!

جوابو داشته باشین!!!!!
    This office regrets to inform you that your visa application is refused because you have been found ineligible to receive a visa. The decision cannot be appealed. The information you received in the attached letter pertains to your visa application. The case is now closed. Unfortunately, we do not have any further information.
    اصلا متن ایمل منو نخوندن ها. مگه من appeal (تقاضای بررسی مجدد) کردم؟!

این جمله رو برای موارد زیادی دیدم می نویسند. تلویحاً می خواد بگه دیگه دست از سر کچل ما وردارید و این اپلیکیشن رو مختومه تلقی کنید!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    این جمله رو برای موارد زیادی دیدم می نویسند. تلویحاً می خواد بگه دیگه دست از سر کچل ما وردارید و این اپلیکیشن رو مختومه تلقی کنید!!!!!
    آخه من دلم خیلی میسوزه. نمیدونم بازم شانسمو امتحان کنم. برم دوبی یا ارمنستان؟ شنیدم ارمنستان درجا 306 ها رو رد میکنه. عجب گیری کردم ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)