صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 263

موضوع: ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

با سلام!

اگر در کلیرنس با بند 212A3Ai رد شدید تجربیات خودتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید!

در ضمن تاپیک دیگری تحت عنوان "دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (دلایل، توصیه‌ها و راهکارها "موجود هست که تعداد زیادی از افراد رد شده رو مورد بررسی قرار داده! شرایط افرادی که رد شدند به صورت منظم در اون تاپیک قرار میگیره!

برای آشنایی با بند 212

لیست تکنولوژی های حساس این لیست قدیمیه و آخری ویرایش مال سال 2009 هست که محرمانه هست! این لیست بهتون دید میده.

موارد حساس از نظر واشنگتن این هم پست مهمیه که اگر موارد بالا رو ندارید چرا احیاناً رد شدید!

لیست موارد حساسی که موجب رد شدن شده اند

با تشکر
    ویرایش توسط studentz : March 24th, 2014 در ساعت 02:30 PM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (دلایل، توصیه‌ها و راهکارها)

بچه ها من با همین بند 212 ای 3 ای آی امروز رد شدم. خیلی هم سخت نیست رد شدن فقط میشه هایزنبرگ عزیز به من بگی که برم جای دیگه وقت بگیرم یا نه? چند درصد امکان داره رد نشم? الان باید چه کار کنم? یعنی تا آخر عمر نمیشه رفت آمریکا?

Junior Member strix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی

پیش فرض پاسخ : ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (دلایل، توصیه‌ها و راهکارها)

دوست عزیز از این مطالب عالیت بی نهایت ممنون خیلی جالب بود...یه سوال داشتم من برای مستر رشته بیوتکنولوژی انتخاب کردم،که از رشته های ازمایشگاه پزشکی و ژنتیک هست ،به نظر شما این رشته احتمال ریجکت شدن داره؟عوض کنم رشته رو؟در ضمن من هیچ سابقه کار دولتی ندارم.2.3 بار فقط لاتاری شرکت کردم.معافی چشم هم دارم.ممنون

سلام،
    جناب هایزنبرگ واقعا به شما خسته نباشید میگم برای گرد آوری این همه اطلاعات و امیدوارم همیشه موفق باشید.
    دو تا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید.
    1- آیا مواردی که در این صفحات ذکر کردید در مورد ویزای کانادا هم صادقه؟ (البته میدونم این سوال مربوط به اینجا نمیشه ولی گفتم شاید اطلاعی داشته باشید)
    2- شما لینک افرادی رو گذاشته بودید که تجربه ناموفقی داشتند من اونا رو که بررسی کردم یک توصیه شون این بود که حتما چک کنید ببینید با سرچ نامتون به انگلیسی و حتی فارسی چی میاد و سعی کنید اگه صفحاتی میاد که فکر میکنید کارو خراب میکنند از بین ببرید. میخواستم ببینم واقعا راهی برای از بین بردن صفحه ای که خود شخص به وجود نیاورده وجود داره (منظورم فارسیه) ؟!
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    2- شما لینک افرادی رو گذاشته بودید که تجربه ناموفقی داشتند من اونا رو که بررسی کردم یک توصیه شون این بود که حتما چک کنید ببینید با سرچ نامتون به انگلیسی و حتی فارسی چی میاد و سعی کنید اگه صفحاتی میاد که فکر میکنید کارو خراب میکنند از بین ببرید. میخواستم ببینم واقعا راهی برای از بین بردن صفحه ای که خود شخص به وجود نیاورده وجود داره (منظورم فارسیه) ؟!
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    یکم سر کیسه را شل کنید بدید یک تیم امنیتی دستی روی سایتش بکشد
    لازم نیست کل سایت را بیاورد پایین. کافی است جایی که به اسم شما اشاره می کند تغییر نام دهید
    مثلا از حسین کلینی راد تغییر بدهند به حسن کلینی زاد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ممنون از پاسختون،
    میشه بیشتر راهنمایی کنید که مثلا چه کسی میتونه این کارو انجام بده؟
    اگه فکر میکنید اینجا نمیشه میتونم پیام خصوصی بدم. واقعا اورژانسیه. ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    یکم سر کیسه را شل کنید بدید یک تیم امنیتی دستی روی سایتش بکشد
    لازم نیست کل سایت را بیاورد پایین. کافی است جایی که به اسم شما اشاره می کند تغییر نام دهید
    مثلا از حسین کلینی راد تغییر بدهند به حسن کلینی زاد

با سلام
    من دیدم که گویا توربین هم جز موارد حساس حساب میشه. من یه مقاله فارسی داخلی دارم و تو عنوانش "توربین گازی" داره و اینو تو CV واسه دانشگاه نوشتم حالا به نظر علما ریسک اینکه اینو بذارم بمونه بیشتره یا کلا پاکش کنم؟ توضیح اینکه گوگل سرچ میکنی حتی مقاله رو نمیتونی پیدا کنی، فقط خودم تو CV دانشگاه نوشتم.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Cuttlas نمایش پست ها
    با سلام
    من دیدم که گویا توربین هم جز موارد حساس حساب میشه. من یه مقاله فارسی داخلی دارم و تو عنوانش "توربین گازی" داره و اینو تو CV واسه دانشگاه نوشتم حالا به نظر علما ریسک اینکه اینو بذارم بمونه بیشتره یا کلا پاکش کنم؟ توضیح اینکه گوگل سرچ میکنی حتی مقاله رو نمیتونی پیدا کنی، فقط خودم تو CV دانشگاه نوشتم.
    با تشکر
    به راحتی بردار

اگر بعدا گیر افتادی بگو مقاله بی ارزشی بود و به عنوان پروژه درسی استادم مجبورم کرد تا من را پاس کنه! و چون سطح رزومه ام را می آورد پایین ننوشتم!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    به راحتی بردار

اگر بعدا گیر افتادی بگو مقاله بی ارزشی بود و به عنوان پروژه درسی استادم مجبورم کرد تا من را پاس کنه! و چون سطح رزومه ام را می آورد پایین ننوشتم!
    سواله من دقیقا همینه، آیا توربین واقعا انقدر مسئله حساسیه که ریسک گیر افتادن و تغییر CV رو واسش انجام بدم؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cuttlas نمایش پست ها
    سواله من دقیقا همینه، آیا توربین واقعا انقدر مسئله حساسیه که ریسک گیر افتادن و تغییر CV رو واسش انجام بدم؟
    شما باید بررسی کنی!

اگر بر نداریش ریسک رد شدنت 99% هست!

ولی بر داری ریسک فهمیدن سانسور زیر 1 ده هزارم هست!

حالا اگر دوست داری می تونی بذاری بمونه! البته اگر دوست داری خودت رو به سفارت آدم خفنی نشون بدی!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)