صفحه 2 از 80 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند 306 - همفکری جهت اعتراض گروهی

خیلی بده اینجوری. اگر کسی ۲-۳ ماه فقط خدمت کرده باشه س. و معاف پزشکی شده باشه باز هم ممکنه با همین بند ریجکتش کنند؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پيشنهاد ميكنم يكم اين صفحه را فعال تر كنيم تا شايد از تجربيات هم استفاده كنيم
    من به تازگي رد شدم با بند 306 و نميدونم چه كاري الان بهتره بكنم.
    راستي دوستان انقدر از گفتن محل خدمتشون در كل صفحات ميترسن كه هركي ندونه فكر ميكونه ما واقعا كاره اي بوديم!
    اگر كساني با اين مشكل هستند بيان و تجربه يك يا دو بار رد شدن را بگن ببينيم كاري ميتونيم بكنيم
    با آرزوي موفقيت براي همه دوستان

سلام دوستان
    من تاریخ مصاحبم 30 سپتامبر 2013 در سفارت دوبی بوده. کلیرنس خوردم..بعد 55 روز که ایمیل زدم بهشون تو جواب ایمیل زدن که شما ریجکت شدی..تحت عنوان Refusal Letter که یه فایل PDF بود.
    دلیل ریجکت رو زده بود: Under section 306 of the Enhance Security and Visa Entery Reform Act
    من از SCAD University همراه با بورس پذیرش داشتم برای رشته مستر MFA/Graphic Design
    تو روز مصاحبه ازم پرسید که کجا خدمت کردی؟ گفتم سپاه..کدوم قسمت؟ گفتم قسمت مالی..همین
    برگه زرد دادو گفت بورو از دو تا ده هفته طول میکشه جواب بیاد برات همین...که در نهایت اینطوری ریجکت شدم.

تو این شرایط باید چیکارکنم..کدوم سفارت رو پیشنهاد میدید که دوباره اقدام کنم..اصلا من میتونم دوباره اقدام کنم؟ مجاز هستم؟
    خواهشا کمک کنید چون هیچ اصلاعاتی رو نتونستم پیدا کنم.

Junior Member

من یک بار از دبی رد شدم یا 306. بعد از ایروان اقدام کردم. همون اول مصاحبه از کامپیوتر نگاه کرد و گفت می دونی از دبی رد شدی؟ من گفتم ازه. گفت می دونی 306 چیه ؟ گفتم فکر کنم راجع به سربازی تو س هست من می تونم توضیح بدم که من اختباری س نرفتم. گفت این بک بند امنیتی هست و من هیچ کاری نمی تونم بکنم. گفتم اگه از جای دیگه اقدام می کردم فرق می کرد ؟ گفت نه . این از امریکا خورده و تو سیستم ثبت شده. گفتم چطوری پیگیری کنم گفت می تونی وکیل بگیری ولی من توصیه نمی کنم!
    ولی من شنیدم از اروپا می شه اقدام کزد . البته باید 6 ماه بگذره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

لطفا این لینک رو بخونین :
    http://gsc.stanford.edu/Old/Advocacy...-12_Sup02.html

در ضمن کشورهای که در ابتدا (سال 2002) شامل بند 306 میشدند 7 تا بودند : Iran, Iraq, Cuba, Libya, North Korea, Syria and Sudan ولی الان شدن 4 تا : Cuba, Syria, Sudan and Iran..... پس یعنی امکان خارج شدن ایران از این لیست هم وجود داره....

حالا که روابط ایران و آمریکا کمی حسنه شده, بنظرتون منطقیه که کمپین تشکیل بدیم و صدامون رو به گوش جان کری و یا اوباما برسونیم جهت برداشت ایران از این لیست یا حتی از طرف روحانی یا ظریف پیگیری کنیم که ایران رو از لیست کشورهای حامی تروریست برداشته بشه! طبعا اگه این اتفاق بیوفته , این بند 306 شامل ایرانی ها نخواهد شد. البته کار سختیه و نیاز به همکاری و همفکری تمام دوستان داره. لطفا دوستان به جای سرزنش و ایراد گرفتن همفکری کنن و یا راه حل ارایه بدن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط florence نمایش پست ها
    لطفا این لینک رو بخونین :
    http://gsc.stanford.edu/Old/Advocacy...-12_Sup02.html

در ضمن کشورهای که در ابتدا (سال 2002) شامل بند 306 میشدند 7 تا بودند : Iran, Iraq, Cuba, Libya, North Korea, Syria and Sudan ولی الان شدن 4 تا : Cuba, Syria, Sudan and Iran..... پس یعنی امکان خارج شدن ایران از این لیست هم وجود داره....

حالا که روابط ایران و آمریکا کمی حسنه شده, بنظرتون منطقیه که کمپین تشکیل بدیم و صدامون رو به گوش جان کری و یا اوباما برسونیم جهت برداشت ایران از این لیست یا حتی از طرف روحانی یا ظریف پیگیری کنیم که ایران رو از لیست کشورهای حامی تروریست برداشته بشه! طبعا اگه این اتفاق بیوفته , این بند 306 شامل ایرانی ها نخواهد شد. البته کار سختیه و نیاز به همکاری و همفکری تمام دوستان داره. لطفا دوستان به جای سرزنش و ایراد گرفتن همفکری کنن و یا راه حل ارایه بدن. ممنون
    سلام
    ضمن اعلام آمادگی از حرکتهای گروهی من فکر میکنم اول باید ثابت کنیم که تعریف تروریست چیه و بر چه اساسی اینا این بند306 را اعمال میکنن چون از پشت پرده اطلاعی نداریم منم با همه پیگیریها به جواب واضحی نرسیدم.
    دوستان چیزی میدونن؟

با سلام به همه دوستان همدرد!!!

عرض شود كه بنده كلا ٤ بار اقدام كردم كه هر چهار بار متاثر از ٣٠٦ و كمي ٢١٤ ( فقدان وابستگي به وطن)
    رد شدم،
    ٢ بار در تركيه، ١ بار در ارمنستان و بار اخر در انگلستان كه همين ٢ روز پيش بود،
    علي رغم اينكه در اينجا تحصيل ميكنم و ويزاي معتبر تحصيلي از انگلستان دارم باز هم با ٣٠٦ در شدم،
    از آخرين ريجكتي هم ١ سال گذشته،
    و كارمند كنسولي با صراحت گفت كه هيچ شانسي براي گرفتن ويزا در آينده هم ندارم مگر اينكه شرايط عوض شه... ( لابد مثلا فردا ايران در خاورميانه نباشه و عضو فعال اتحاديه اروپا شده باشه) مشخصا تمام كساني كه ٣٠٦ شدند، خدمت رفتند و اون هم در جايي كه نبايد!!!!
    با يه وكيل در امريكا هم صحبتي شد كه ايشون گفت بدش نمياد از من يه پولي بگيره و بيوفته دنبال كارام ولي از قبلش ميدونه كه هيچ شانسي نخواهم داشت، چرا كه بر اساس مسايل امنيتي رد شدم،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

دوستان تنها یه راه حل وجود داره اونم اینه که از طریق پتیشن آنلاین یک پتیشن درست کنیم و امضاهای زیادی بگیریم و صدامونو به گوش مسولین امورخارجه آمریکا برسونیم. بعد از توضیح معقولانه شرایطمون بخوایم که به مشکلمون رسیدگی کنن. از طریق ایمیل های گروهی و فیسبوک و هر شبکه اجتماعی ما باید امضا بگیریم.... در سال 2011 همین امضاها بود که هیلاری کلینتون رو متقاعد کرد که به ایرانی ها ویزای مولتیپل بده .... دوستان اگه نظری دارین بگین که زودتر شروع کنیم کاراشو ....

درود
    منم امروز با 306 رد شدم. بعد از 196 روز!! چند روز قبل بهم گفته بودن I 20 جدید براشون بفرستم.
    حالا چکار باید کرد؟ مادام العمر محروم شدیم یعنی؟
    این لیست کشورهای حامی ترور هم که حالا حالاها تغییر نمیکنه. حتی اگه تعداشون به یک هم برسه، اون ایرانه!
    دوستان اگه کاری خواستین بکنین منو هم خبر کنین!
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند 306 (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

دوستان کسی کامنتی نداره واسه نوشتن یه پتیشن؟ توجه کنین که به فکر و همکاری همه نیاز داریم و اگه میخاین کاری انجام بدیم لطفا منغعل نباشین و همه به امید بقیه واینسین....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)