صفحه 22 از 80 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadchlor نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی بوده که با بند 306 ریجکت شده باشه ولی دفعه دوم کلیر شده باشه. البته من نه از س... از یه جایی دیگه که من نمیدونم چرا ریجکت شدم
    جایی هست سربازی رو گیر ندهند . آذربایجان چطوری هستش
    محمد جان ممکن هست اطلاعات بیشتری راجع به کیست ارائه بدهی؟ تا اونجا که می دانم شما مصاحبه مجدد هم خوردی که ظاهراً به خاطر همین موضوع بوده. در مصاحبه اول چه گفتی؟ در دوم چه گفتی؟ در دی اس 160 چه نوشتی؟ من تقریباً هر کامنتی درباره سربازی در این سایت بوده رو تا چند ماه پیش خواندم. شاید چیزی به ذهنم رسید.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

من (كه يه بار از جاي ديگه بعد 170 روز ريجكت 306 شده بودم) الانم 194 روز شده كلير نشدم
    احساس حقارت كردم از اينكه هر روز برم ايميلمو چك كنم، يا كد DS رو بزنم تو سايت سفارت و هيچ خبري نشده باشه... احساس التماس كردن...
    ديگه دوس نداشتم به كسي التماس كنم براي همين رفتم اون ايميل رو بستم، شماره DS هم كه حفظ نبودم... تو چند تا فايل و كاغذ و كپي DS داشتم اونا هم از بين بردم كه ديگه اصلا خودم هم بهش دسترسي نداشته باشم خيال همه راحت...

الان احساس سبكي مي كنم
    اينو به اونايي كه عمرشونو پاي يه چيزي كه اتفاق نميفته گذاشتنو خودشونو گول مي زنن پيشنهاد مي كنم!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط alonestamir نمایش پست ها
    من (كه يه بار از جاي ديگه بعد 170 روز ريجكت 306 شده بودم) الانم 194 روز شده كلير نشدم
    احساس حقارت كردم از اينكه هر روز برم ايميلمو چك كنم، يا كد DS رو بزنم تو سايت سفارت و هيچ خبري نشده باشه... احساس التماس كردن...
    ديگه دوس نداشتم به كسي التماس كنم براي همين رفتم اون ايميل رو بستم، شماره DS هم كه حفظ نبودم... تو چند تا فايل و كاغذ و كپي DS داشتم اونا هم از بين بردم كه ديگه اصلا خودم هم بهش دسترسي نداشته باشم خيال همه راحت...

الان احساس سبكي مي كنم
    اينو به اونايي كه عمرشونو پاي يه چيزي كه اتفاق نميفته گذاشتنو خودشونو گول مي زنن پيشنهاد مي كنم!
    این مصداق خودکشی هست
    راه حل نبود و حذف کردن مسئله هست . موفق باشی
    too much love will kill you

Junior Member

سلام دوستان
    در صحبت با چند مشاور به من گفته شد رشته من حساسه و در عین حال من ریسرچ پروپوزال و ریسرچ پلن دقیق نداشته ام. در واقع سال اول TA داده شده بود و قرار بود از ترم دوم استادم مشخص بشه. آیا این میتونه عاملی در ریجکت شدن با بند 306 باشه؟ به نظرتون با تعیین دقیق و با جزئیات استاد و ریسرچ پلن و تز (که همگی غیر حساس و بی خطر خواهند بود) میشه به کلیر شدن در اقدام مجدد امیدوار بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alonestamir نمایش پست ها

الان احساس سبكي مي كنم
    سلام دوست عزیز؛ من بیشتر از کیس خودم به کیس شما تو جدول آنکارا نگاه میکنم و هربار امیدوارم که شما کلیر بشید! چون همسر منم وضعیت مشابه مثل شما رو داره تنها با این تفاوت که عشق آباد نرفته قبلش! واقعا جدایی از این قسم سخته وقتی که منم ویزام سینگل باشه. بهرحال امیدوارم همین روزا که دارید کنارش میذارید ناگهانی کلیر بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در صحبت با چند مشاور به من گفته شد رشته من حساسه و در عین حال من ریسرچ پروپوزال و ریسرچ پلن دقیق نداشته ام. در واقع سال اول TA داده شده بود و قرار بود از ترم دوم استادم مشخص بشه. آیا این میتونه عاملی در ریجکت شدن با بند 306 باشه؟ به نظرتون با تعیین دقیق و با جزئیات استاد و ریسرچ پلن و تز (که همگی غیر حساس و بی خطر خواهند بود) میشه به کلیر شدن در اقدام مجدد امیدوار بود؟

آیا رشته شما در اون لیست اعلام شده که رشته های حساس رو ذکر کرده قرار داره؟ اگرهست فکر نمی کنم ارایه جزییات دقیق کمکی به پرونده شما بکنه. جزییات خیلی دقیق رو هم که آفیسر ها متوجه نمی شن. اونها یه لیست دارن و بر اساس اون تصمیم گیری می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    آیا رشته شما در اون لیست اعلام شده که رشته های حساس رو ذکر کرده قرار داره؟ اگرهست فکر نمی کنم ارایه جزییات دقیق کمکی به پرونده شما بکنه. جزییات خیلی دقیق رو هم که آفیسر ها متوجه نمی شن. اونها یه لیست دارن و بر اساس اون تصمیم گیری می کنند.
    رشته من مهندسی شیمیه که بالقوه حساس هست ولی دوستان من ویزا گرفتن با همین رشته. مساله این بود که من اصلا زمینه تحقیقاتیم تو ریسرچ پلنم معلوم نبود. تو اس او پی هم کلی گفته بودم. ضمن اینکه این امریه هیات علمی هم قوز بالاقوز شد برام. یارو گفت ما میدونیم منم توضیحات ندادم! فکر کرده من کارمند ..... بودم در حالیکه من کارمند وزارت علوم بودم. جالبه دو سه نفر که امریه هیات علمی بودن یکی دو سال قبل ویزا گرفتن

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام دوستان

سلام
    حقیقتش اینکه دنبال این باشید که چرا با این بند خیلی بهتون کمکی نمیکنه. متاسفانه خودم تا به حال کسی رو سراغ ندارم که حتی با زیر و رو کردن شرایطش هم تونسته باشه از این بند عبور کنه. به نوعی این بند با امنیت ملی اون کشور رابطه داره و بعیده به راحتی بپذیرند که آفیسر قبلی اشتباه کرده. شاید تو 214 چنین چیزی ممکن باشه. با این حال قصد ندارم نا امیدتون کنم. الان کاری که از دستتون بر میاد اینه که در کنار اقدام مجدد به فکر جاهای دیگه هم باشید. چه بسا شرایط کشور تغییر کرد و سختگیری روی این بند کم شد. اما توصیه نمیکنم که کل زندگی رو تعطیل کنید و منتظر شید که این بند از روی پروندهشما برداشته شه. 1-2 نفری هم که زمانی اینجا ادعا کردند با این بند موفق به اخذ ویزا شدند ازشون خبری در دست نیست و بنده خیلی به این صحبت ها اعتماد هم ندارم.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

رشته من مهندسی شیمیه که بالقوه حساس هست ولی دوستان من ویزا گرفتن با همین رشته. مساله این بود که من اصلا زمینه تحقیقاتیم تو ریسرچ پلنم معلوم نبود. تو اس او پی هم کلی گفته بودم. ضمن اینکه این امریه هیات علمی هم قوز بالاقوز شد برام. یارو گفت ما میدونیم منم توضیحات ندادم! فکر کرده من کارمند ..... بودم در حالیکه من کارمند وزارت علوم بودم. جالبه دو سه نفر که امریه هیات علمی بودن یکی دو سال قبل ویزا گرفتن
    یه لیست دارن که رشته های حساس رو نام بردن. تا جایی که یادم هست (البته مطمین نیستم) رشته شیمی نیست. علت رد ویزای شما به نظر من سربازی بوده. هر سال وضعیت بدتر میشه. یک بار دیگه خواستی اقدام کن ولی زیاد روش حساب باز نکن. اون موردی مه استاد سیمون اشاره کرده نام کاربری thelord هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط anna_90 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز؛ من بیشتر از کیس خودم به کیس شما تو جدول آنکارا نگاه میکنم و هربار امیدوارم که شما کلیر بشید! چون همسر منم وضعیت مشابه مثل شما رو داره تنها با این تفاوت که عشق آباد نرفته قبلش! واقعا جدایی از این قسم سخته وقتی که منم ویزام سینگل باشه. بهرحال امیدوارم همین روزا که دارید کنارش میذارید ناگهانی کلیر بشید.
    سلام، بله سخته ولي من ديگه اگه كلير هم بشم متوجه نخواهم شد.
    تلاش و تلاش و تلاش براي موفقيت خوبه، خوبه كه آدم زود تسليم نشه و تلاش كنه، منم با اينكه با بند بدي (306) ريجكت شده بودم بازم مصاحبه رفتم با كلي حرف و مدرك جديد (نامه دانشگاه، استاد، سناتور ...) و دوباره هم صبوري كردم و...
    ولي بالاخره آدم بايد يه حدي براي خودش بذاره، يه زماني كه بگه اين نشد! من دور ميزنم، زندگي جاريه و بازاي هر انسان در هر لحظه يك مسير خوشبختي و موفقيت وجود داره!
    و گرنه اين خودش يه جور تسليم شدنه... تسليم نظر آفيسر... تسليم تعلل آفيسر ... زندگي و زمان خوشبخت بودنتو بدي دست يه غريبه كه آيا او الان بخواد نظرشو اعمال كنه يا نه... هر روز بري تو سايت چك كني ببيني خوشبختي (كه خودت برا خودت تعريف كردي) رو يه نفر امضا كرده يا نه...

اينجوري انسان با اون گنجشك كه تو اتاق گير كرده و هي تق تق با كله ميره تو شيشه فرق نداره!!!
    اين نظر منه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)