صفحه 26 از 80 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

وکیل اولی و سومی معلومه آدمای منفی و به درد نخوری هستن. دومی باز بهتره. ایول خوبه. باید ببینیم بقیه وکیلا چی می گن

دوستان به نظرتون حاشا کردن در دفعه دوم ثمر بخش هست؟ مثلا بگی کارت منو س صادر نکرده آموزشی هم ارتش بودم دفعه پیش اشتباه کردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون حاشا کردن در دفعه دوم ثمر بخش هست؟ مثلا بگی کارت منو س صادر نکرده آموزشی هم ارتش بودم دفعه پیش اشتباه کردم؟
    نه بی نتیجه است.

دوستان من هنوز بعد یک ماه اینقدر ناراحت و افسرده هستم که دستم به هیچ کاری نمیره. من همه امیدمو به آمریکا بسته بودم. الان بیکارم، دکترای داخل هم مثلا دارم میخونم ولی اصلا حوصله شو ندارم. با خودم میگم کل بودجه تحقیقاتی پروژه من معادل حقوق یکی دو ماهم تو آمریکا بود!! این دانشگاه کجا اونجا کجا؟ این همه دوستام رفتن. و من بعد از چندین سال انتظار و زندگی با خواب و خیال آمریکا به این در بسته خوردم و هنوزم گیجم ای خدا کاش روزنه امیدی بود.........

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

امید جان تو که این قدر دوست داشتی بری آمریکا یک سعی دیگه بکن و برو تاشکند . این همه هزینه کردی اینم مهم نیست . سعی کن بفهمونی که چی به چیه . سعیت رو بکن من بودم حتما این کار رو می کردم بجای افسوس خوردن
    too much love will kill you

مرسی وحید جان، مگه تاشکند خوبه؟ چرا آنکارا نه؟ یا ترکمنستان؟
    من الان خودمم باورم شده واقعا تو س بودم !! از خودمم میترسم ! یعنی اصلا فکرشم نمیکردم اینجوری ریجکتم کنن

میدونید دوستان آدم باید فن مذاکره رو بلد باشه. من که نمیدونستم اسم بردن از حتی آموزشی یک ماهه تو س اینقدر خطرناکه و تقصیر خودم بود که پرس و جو نکردم. ولی فرض کنید به موارد زیر عمل میکردم:
    1) اسمی از "ا م ر یه" نمیاوردم
    2) وقتی بار دوم پرسید ارتش یا س میگقتم هیچکدوم وزارت علوم
    3) اگه از آموزشی میپرسید میگفتم نداشتم یا معاف از رزم بودم
    4) دوبی نمیرفتم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

مرسی وحید جان، مگه تاشکند خوبه؟ چرا آنکارا نه؟ یا ترکمنستان؟
    من الان خودمم باورم شده واقعا تو س بودم !! از خودمم میترسم ! یعنی اصلا فکرشم نمیکردم اینجوری ریجکتم کنن
    تا جایی که من می دونم آنکارا سال پیش رو سربازی اصلا گیر نبود مثل دوبی . ببین بدترین انتخاب رو کردی از نظر مکان و بدترین افیسر هم به پستت خورده .
    منم خیلی اشتباه ها تو مصاحبه خودم کردم که تا حالا گیر کردم . باید به فکر چاره باشی
    too much love will kill you

سلام akbari, omid497,hami777,florence,amirrasool
    من همدردی خودم رو اعلام می کنم، البته من بعد از 5 و نیم ماه هنوز 306 نخوردم.
    در جواب اون ایمیلی هم که داده بودم، بعد دو هفته اینو نوشتن برام:
    ایمیلم رو به اینجا فروارد کردن: Bureau of Consular Affairs (CA), Executive Office و گفتن که بعد از این اگه کاری داشتم باید با اینجا تماس بگیرم، این هم بعد دو هفته یه نامه پی دی اف فرستاد که متنش کلآً دلداری بود، اما کاملاً تمپلت بود، حتی اشاره ای به سربازی توش نکرده بودن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)