صفحه 27 از 80 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

امکانش هست متن نامه رو بزارین واسمون؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kavve نمایش پست ها
    سلام akbari, omid497,hami777,florence,amirrasool
    من همدردی خودم رو اعلام می کنم، البته من بعد از 5 و نیم ماه هنوز 306 نخوردم.
    در جواب اون ایمیلی هم که داده بودم، بعد دو هفته اینو نوشتن برام:
    ایمیلم رو به اینجا فروارد کردن: Bureau of Consular Affairs (CA), Executive Office و گفتن که بعد از این اگه کاری داشتم باید با اینجا تماس بگیرم، این هم بعد دو هفته یه نامه پی دی اف فرستاد که متنش کلآً دلداری بود، اما کاملاً تمپلت بود، حتی اشاره ای به سربازی توش نکرده بودن.

الگوی نسبتا مشابهی در مورد ریجکتی های س وجود داره:
    اول اینکه تا زمان ریجکت هیچ آپدیتی انجام نمیشه
    دوم اینکه زمان ریجکت بین 3 تا 6 ماه متغیره
    سوم بعد از اینکه آفیسر س رو فهمید، سوالاش خیلی فرمالیته میشه!!! و میگه نگران نباش همه چی آرومه!
    نتیجه اینکه به نظر من اینها پرونده رو حتی بررسی هم نمیکنن، میذارن یه گوشه و بعد از زمانی که گفتم ریجکت میکنن

یه وکیل آمریکایی گفته 4500 دلار میگیره میفته دنبال پرونده تا ببینه میشه 306 رو از روم برداره. این جوابشه:

I have had several of these cases. The officer believes that he or she must deny under 306. That is why we can prepare the necessary motion to show this person is not and should not be under 306. It is the only way. My firm charges $4,500 attorney fees to do this and to prepare the attorney cover letter, declarations, affidavits, and all supporting evidence. If this is not done, he simply has no realistic chance of coming to the U.S.

خیلی موضوع جالب شد...ایا تا حالا کسی تونسته با استفاده از وکیل همچین کاری کنه، تو کانادا راجع به یه مساله دیگه از یکی از دوستان شنیده بودم پروندشو پاک کرده

اگه واقعا بتونه کاری کنه میارزه آدم این پولو بده ولی اگه بخاد یکسال طول بکشه و آخرش هم هیچی که نمیارزه. باز دوستان نظر بدن بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    سلام برخی از دوستان که 306 داشتند با وکلای ایرانی در آمریکا صحبت کردن و اونها گفتن چون سربازی در ایران اجباریه به صرف تنها سربازی نمی توان دلیل 306 آورد. جون سرباز به اجبار به سربازی فرستاده می شود نه اینکه با تمایل شخصی خودش. وکیل مربوطه پیشنهاد داده که می توان پرونده در دادگاه تشکیل داد و از وزارت خارجه توضیح خواست که طبق چه دلیل یا مدرکی 306 استفاده شده است و اگر وزارت خارجه نتواند مدرک مربوطه را به دادگاه ارایه دهد شکست می خورد. از منبع دیگری شنیدم که یک ایرانی که از دبی 306 داشته این کار را انجام داده است و توانسته ویزا بگیرد ولی من نمی توانم صحت این خبر را تایید کنم. به نظرم دوستان باید سعی کنند اگر وکیل آشنا به امور ایرانی ها مس شناسند با چند نفر صحبت کنند و همه با هم اطلاعات را به اشتراک بگذاریم تا ببینیم 1) آیا این کار شدنی هست (منظورم تشکیل پرونده در دادگاه) 2) اگر شدنی هست بهترین و مجرب ترین وکیل با مناسب ترین قیمت کدام هست؟ من به نظر شخصی خودم این کار ساده ای نیست و فقط با اتحاد و داشتن وکیل و از طریق دادگاه می توانیم به حق خودمون برسیم. هزار تا هم ایمیل به کنسولگری ها و افراد معروف در آمریکا بفرستید کسی توجه نخواهد کرد. ولی شاید (تاکید می کنم شاید) وکیل و دادگاه نتیجه بده. من نظرم اینه که یه نفر از دوستان زخم خورده بشه leader و فیدبک ها رو جمع آوری کنه. بعد می توان یک وکیل انتخاب کرد و تمامی متقاضیان به آن وکیل مراجعه کنند. اینجوری فکر کنم بهتر باشه و اگر کسی هم تمایلی نداره که هویتش شناخته بشه خیالش راحته که فقط با وکیل قانونی خودش سر و کار داره نه با شخص دیگه ای. just a suggestion, hope to be practical
    من بند 306 رو خوندم (البته اگر درست توی وب پیداش کرده باشم). برداشت من این بود که ویزای غیر مهاجرتی به هیچ یک از اتباع کشور های حامی تروریسم نباید داده بشود! بنابراین دست اون ها در ندادن ویزا کاملا باز هست و دلیل لازم نداره! ایرانی بودن کافی هست. اگر برداشت من اشتباه هست لطفا بگید.
    http://travel.state.gov/content/visa...ction-306.html
    http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/...8m9s6Z:e40118:

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    اگه واقعا بتونه کاری کنه میارزه آدم این پولو بده ولی اگه بخاد یکسال طول بکشه و آخرش هم هیچی که نمیارزه. باز دوستان نظر بدن بهتره.
    به نظر من چند نفری با هم یک اقدامی بکنین بهرحال ارزش ریسک رو داره
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_amir نمایش پست ها
    من بند 306 رو خوندم (البته اگر درست توی وب پیداش کرده باشم). برداشت من این بود که ویزای غیر مهاجرتی به هیچ یک از اتباع کشور های حامی تروریسم نباید داده بشود! بنابراین دست اون ها در ندادن ویزا کاملا باز هست و دلیل لازم نداره! ایرانی بودن کافی هست. اگر برداشت من اشتباه هست لطفا بگید.
    http://travel.state.gov/content/visa...ction-306.html
    http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/...8m9s6Z:e40118:
    امیر جان نبایدی وجود نداره و سالانه هزاران نفر از این کشورها بعنوان توریست و دانشجو وارد آمریکا می شوند
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

دوست من هم وکیل گرفت چندسال پیش.. فک کنم حدود 20 هزاردلار هم پول وکیل داد.. فرجی حاصل نشد... اونها این حق رو واسه خودشون قایلن که به ماها ویزا ندادن.... بعیده وکیل راه حلش باشه.... باید در سطوح بالاتر فعالیت کرد... مثلا راه انداختن پنییشن آنلاین.. ( کاری که دانشجوهایی ایرانی آمریکا سال 2011 انجام دادن و باعث شد که هیلاری کلینتون قبول کنه که به دانشجوهای ایرانی ویزای مولتیپل هم داده بشه..) - یه راه دیگش اینه که از طریق دولت کنونی اقدام کرد. یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید افزایش اعتبار پاسپورت ایرانی بود... ضمنا این خبر رو هم امروز دیدم بدنیست ببینین:

نامه اعتراض جواد لاریجانی به مسئولان حقوق بشر نروژ:

http://alef.ir/vdcfmtd0xw6djja.igiw.html?245430

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    یه وکیل آمریکایی گفته 4500 دلار میگیره میفته دنبال پرونده تا ببینه میشه 306 رو از روم برداره. این جوابشه:

I have had several of these cases. The officer believes that he or she must deny under 306. That is why we can prepare the necessary motion to show this person is not and should not be under 306. It is the only way. My firm charges $4,500 attorney fees to do this and to prepare the attorney cover letter, declarations, affidavits, and all supporting evidence. If this is not done, he simply has no realistic chance of coming to the U.S.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry'UT

به نظر من حتی اگه 50٪ هم شانس وجود داشته باشه می ارزه ادم این هزینه رو متقبل بشه. در ضمن امید جان در مورد وجه تشابه همه بچه ها که مشکل سربازی داشتن و ریجکت شدن بند اول به من نمی خوره چون یه با اپ دیت شدم و مدارک سربازیمو دوباره خواستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)