صفحه 28 از 80 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

به نظر من باید یه کار هماهنگ کرد .متاسفانه ما خر خودمون که از پل گذشت دیگه کاری به بقیه نداریم.باید یه پتیشن راجع به همه بند های ریجکتی راه بندازیم. اینکه به صرف کار کردن تو یه شرکت یا خدمت ریجکت بشیم عادلانه نیست. جالبیش اینه به اتباع خیلی از کشورهای بدنام راحت ویزا میدن بعد به نخبگان ما نه.

واقعا جالب٬ تو هیچکدوم از این گروهای تروریستی مثل داعش و طالبن یه ایرانی نیست ولی از تمام کشورها هستند بعد به ایرانیا ویزا نمیدن.من احساس میکنم میشه با توضیح و پیگیری این مسایل رو حل کرد. روز به روز هم دارن بندهای ریجکتی رو زیاد میکنن و دیگر کشور ها هم ازشون یاد میگیرن.با روند مثبت مذاکرات راه داره یه کاری کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_amir نمایش پست ها
    من بند 306 رو خوندم (البته اگر درست توی وب پیداش کرده باشم). برداشت من این بود که ویزای غیر مهاجرتی به هیچ یک از اتباع کشور های حامی تروریسم نباید داده بشود! بنابراین دست اون ها در ندادن ویزا کاملا باز هست و دلیل لازم نداره! ایرانی بودن کافی هست. اگر برداشت من اشتباه هست لطفا بگید.
    http://travel.state.gov/content/visa...ction-306.html
    http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/...8m9s6Z:e40118:

سلام نه مشکلی نیست. به صرف ایرانی بودن تنها نمی توان درخواست را رد کرد. ولی آیا به صرف سربازی می توان رد کرد یا نه به نظر میرسه سوالی هست که هنوز جواب نداره یا حداقل ما جوابش رو نمی دونیم.
    من با وکیل موافقم حتی برای اینکه هزینه تقسیم بشه می شه جند نفر با هم یک وکیل بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط florence نمایش پست ها
    امکانش هست متن نامه رو بزارین واسمون؟ ممنون
    سلام،
    http://www.uploadco.ir/uploads/d4v7rufwie21d4jwov1n.pdf

یه سوال برام پیش اومده، الان 4 مورد امریه هیات علمی تو فروم پیدا کردم که همگی ویزا گرفتن، پس چرا من بدبخت ریجکت شدم؟ آخه اگه این امریکایی ها اطلاع دارن از سیستم امریه ما پس یا باید به همه ویزا بدن یا همه رو ریجکت کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    یه سوال برام پیش اومده، الان 4 مورد امریه هیات علمی تو فروم پیدا کردم که همگی ویزا گرفتن، پس چرا من بدبخت ریجکت شدم؟ آخه اگه این امریکایی ها اطلاع دارن از سیستم امریه ما پس یا باید به همه ویزا بدن یا همه رو ریجکت کنن
    سلام اقا امید میتونی اون افراد رو معرفی کنی؟؟؟
    همگی امریه بودن یا سرباز هیات علمی هم بودن؟؟؟
    ممنون

راستی دوستان از اون آقای داروساز amiratasaei که با 306 رد شده بود و دوباره رفت آنکارا خبری ندارین؟ من چند بار پیغام دادم جواب ندادن. از اقای v_erfani که امریه هیات علمی بودن چه طور؟ دوباره اقدام نکردن؟

Junior Member

یه مشکلی هم که هست ما خودمونم باورمون شده خطرناکیم....این خیلی بده، جدا از بحث ویزا باید از حقمون هم دفاع کنیم...کاش همه با هم یکاری میکردیم
    گه قضیه خیلی رسانه ای بشه گذشته از این که برادرا ممکنه خدمتمون برسن حتی ممکنه توجه بقیه کشورا که راحت ویزا میدن هم اونا هم یاد بگیرن این یه ذره امیدی هم که واسه رفتن داریم از بین بره
    نه ، به نظر من خیلی هم اینجوری نیست ، من توی خدمت هم که بودم با یکی دوتا از کادری ها در مورد این قضیه حرف زدم (از جمله سرهنگ حفاظت اطلاعات پادگان)
    اگه قرار به تنبیه بود ، حداقل یه بازداشت میفرستاد منو ولی بر خلاف انتظار ناراحت نشد از سوالم
    خودشون از کلمه "سپاه هراسی" واسه این قضیه استفاده میکردن ، میگفتن که اینا برنامه های آمریکاست که نظر بقیه رو نسبت به سپاه بد کنه
    کاری ندارم ، منظورم اینه که اگه قراره از طریق وکیل یا موارد مشابه اقدام کنیم ، حرفی نیست خیلی هم خوبه
    ولی در کنارش از طریق سازمانها و ارگان های داخلی هم پیگیر باشیم ، مث وزارت امور خارجه ، یا سازمان نظام وظیفه ، چون از این طریق هم مسیر کوتاهتری مجبوریم طی کنیم هم اینکه نتیجه اش مطمئن تر و راحت تره ، مثلا عوض کردن شکل کارت پایان خدمت به نحوی که تابلو نباشه یا رایزنی وزارت امور خارجه با کشورای دیگه در این رابطه ، یا مواردی از این دست

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M_I_N نمایش پست ها
    نه ، به نظر من خیلی هم اینجوری نیست ، من توی خدمت هم که بودم با یکی دوتا از کادری ها در مورد این قضیه حرف زدم (از جمله سرهنگ حفاظت اطلاعات پادگان)
    اگه قرار به تنبیه بود ، حداقل یه بازداشت میفرستاد منو ولی بر خلاف انتظار ناراحت نشد از سوالم
    خودشون از کلمه "سپاه هراسی" واسه این قضیه استفاده میکردن ، میگفتن که اینا برنامه های آمریکاست که نظر بقیه رو نسبت به سپاه بد کنه
    کاری ندارم ، منظورم اینه که اگه قراره از طریق وکیل یا موارد مشابه اقدام کنیم ، حرفی نیست خیلی هم خوبه
    ولی در کنارش از طریق سازمانها و ارگان های داخلی هم پیگیر باشیم ، مث وزارت امور خارجه ، یا سازمان نظام وظیفه ، چون از این طریق هم مسیر کوتاهتری مجبوریم طی کنیم هم اینکه نتیجه اش مطمئن تر و راحت تره ، مثلا عوض کردن شکل کارت پایان خدمت به نحوی که تابلو نباشه یا رایزنی وزارت امور خارجه با کشورای دیگه در این رابطه ، یا مواردی از این دست
    کارتهای جدید که تابلو نیس اکثر ما خودمون لو دادیم که س بودیم. ضمنا وبسایت جدید نظام وظیفه هم که آب پاکی رو دست همه ریخته: با داشتن تاریخ تولد، ش ش و کد ملی به راحتی میشه سابقه سربازی افراد رو در اورد. بعدشم روایط دیپلماتیک بین ایران و آمریکا وجود نداره، توصیه نامه از مراکزی که گفتین مساوی هست با ریجکت نامه از آمریکا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    کارتهای جدید که تابلو نیس اکثر ما خودمون لو دادیم که س بودیم. ضمنا وبسایت جدید نظام وظیفه هم که آب پاکی رو دست همه ریخته: با داشتن تاریخ تولد، ش ش و کد ملی به راحتی میشه سابقه سربازی افراد رو در اورد. بعدشم روایط دیپلماتیک بین ایران و آمریکا وجود نداره، توصیه نامه از مراکزی که گفتین مساوی هست با ریجکت نامه از آمریکا!
    کسایی که درجه هاشون رزمیار (سرجوخه) ، رزم آور(گروهبان) و رزمدار(استوار) بوده ، از روی درجشون توی کارت تابلو میشه ، الان هم که درجه ها رو کم کردن ، به خیلیا همین درجه ها رو میدن ، واسه همین کارتای جدید هم خیلی بی نقص نیست
    اون سایت نظام وظیفه هم در جریانش هستم(اینجا) ، اونم بحثی شد ، توی تایپیک همسایه نظر رو این بود که ایم%:8.9D9 بزنیم ، بردارنش...
    منظورم در مورد روابط این نبود که ما بریم توصیه نامه بگیریم ، میگم خود وزارت امور خارجه یه حرکتی میزد خوب بود ، نمیدونم ، پیرمون کردن با این کاراشون....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)