صفحه 29 از 80 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

لطفا به این شرکت زنگ بزنید و به نشون دادن سابقه خدمتی تو سایت پلیس اعتراض کنین.. من دیروز زنگ زدم کلی اعتراض کردم.. گفتم خیلی دیگه از دانشجوها هستن که معترضن... دلیل اعتراض رو هم سفارت گفتم... گفتم که اینها به س..پ..اه حساسن و به دانشجوها ویزا نمیدن و با اینکار شما اونها بسادگی دسترسی پیدا میکنن به همه چیز... گفتم مگه سابقه خدمتی واسه رویت خودمون نیست؟ گفت بله... گفتم من نمـــــــــــــــــــــــ ـی خوام.... گفت بررسی میکنیم...
    لطفا کوتاهی نکنین و شما هم اعتراض کنین.... این اظلاعات شخصی ماست و هرکسی با داشتن کد ملی و ... میتونه بهش دسترسی پیدا کنه...

اینم شماره اون شرکتی که این کار رو کرده : 88885302

Junior Member

سلام برای ویزای توریستی هم اگه س باشی ردت میکنند اگه بگم ارتش بودم میفهمن کارتم جدیده مشخص نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط florence نمایش پست ها
    لطفا به این شرکت زنگ بزنید و به نشون دادن سابقه خدمتی تو سایت پلیس اعتراض کنین.. من دیروز زنگ زدم کلی اعتراض کردم.. گفتم خیلی دیگه از دانشجوها هستن که معترضن... دلیل اعتراض رو هم سفارت گفتم... گفتم که اینها به س..پ..اه حساسن و به دانشجوها ویزا نمیدن و با اینکار شما اونها بسادگی دسترسی پیدا میکنن به همه چیز... گفتم مگه سابقه خدمتی واسه رویت خودمون نیست؟ گفت بله... گفتم من نمـــــــــــــــــــــــ ـی خوام.... گفت بررسی میکنیم...
    لطفا کوتاهی نکنین و شما هم اعتراض کنین.... این اظلاعات شخصی ماست و هرکسی با داشتن کد ملی و ... میتونه بهش دسترسی پیدا کنه...

اینم شماره اون شرکتی که این کار رو کرده : 88885302
    سلام من ایمیل زدم حدود 2 هفته پیش چون ایران نیستم الان ظاهرا اون قسمت "دریافت کد سخا" را برداشتن. آیا دیگه خیالمون راحت باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام برای ویزای توریستی هم اگه س باشی ردت میکنند اگه بگم ارتش بودم میفهمن کارتم جدیده مشخص نیست
    فرقی نداره مشک دار میشه ولی مشکل بزرگتر اینه که توریستی خیلی طول میکشه جواب بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام. ظاهرا کلا برداشتنش..... من که نتونستم پیداش کنم... امیدوارم که اعتراضات اثر کرده باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    سلام من ایمیل زدم حدود 2 هفته پیش چون ایران نیستم الان ظاهرا اون قسمت "دریافت کد سخا" را برداشتن. آیا دیگه خیالمون راحت باشه؟

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

بعله دیگه کد سخا نمیده

ولی اگر سفارت باشه که کد سخا رو به صورت sms یا از طریق تلفن گویا میگیره (فکر کنم میشد). هنوز کافی نیست.

مخصوصا این که شناسنامه هم معمولا اجباریه تو سفارت های آمریکا (گرچه اکثرا چک نمیشه مگر برای validation ازدواج).

شماره ملی هم که صفحه اول پاس خورده.

توصیه ام به دوستانی که سربازی مشکل دار دارند اینه که به هیچ وجه تو ds-160 شماره ملی نزنند. حالا اگر آفیسر خواست و حواسش بود از توی پاسپورت وارد سیستم میکنه.

از این نظر میگم که آدم دست و بالشون رو تا حدودی می بنده. اگر همه موارد مورد نیاز موجود باشه چک کردن هم کار یک دقیقه است. همین که اطلاعات کافی در لحظه بررسی دستشون نباشه کفایت می کنه. این بیشتر برای کسایی خوبه که میخوان حقیقت رو مخفی کنند.

کلا این سامانه که باشه این احتمال وجود داره که سفارت اگر از جریان خبر دار بشه اجبار کنه اپلیکنت رو که کد سخاش رو اعلام کنه!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

بعد از عادی سازی روابط قطعا این مشکل گیر روی سربازی هم حل میشه ولی اگه اطلاعات دروغ در اختیار سفارت قرار بدین و متوجه بشن شانس مسافرت به آمریکا رو واسه همیشه از دست میدین
    too much love will kill you

بچه ها شک نکنین بدترین جا واسه سربازی مشکل دار دوبی و احتمالا ارمنستان هستند. من الان آقای دیگه ای رو دیدم که پارسال تو ترکمنستان در جواب سربازی گفته بودن وزارت علوم و دانشگاه بودن درس میدادن و آفیسر هم اوکی کرده و بعد 4 روز ویزا گرفته!!!! اونوقت تو دوبی هی میپرسید ارتش یا 3پا هر چند منم خیلی زود دست و پامو گم کردم و بند رو آب دادم

Junior Member

دوستان همسر من سربازی وزارت دفاع از طریق بنیاد نخبگان پروژه انجام داده بود. رزومه پرو پیمونی هم داشت اما به عنوان همراه من اقدام کرد از دوبی. آفیسرم کلا از سربازیش پرسید و حتی از آموزشی که گفت ارتش بوده ..
    الان بعد 6 ماه کلیر نشده زنگ میزنم کنتاکی میگن درحال بررسیه و جایی گیر نکرده فقط ما به نتیجه نرسیدیم هنوز...
    به نظرتون ما چقدر شانس داریم واسه اینکه تو یکی دوماه آینده ویزای همسرم درست شه؟
    اگه ریجکت هم شه قطعا به همین دلایل فوق الذکر خواهد بود. درسته؟ آیا شانن گرفتن ویزا در صورت اقدام مجدد داره یا ما الکی وقت و پولو انرژی و زندگیمونو تلف نکنیم واسش؟
    از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن. برامون خیلی مهمه چون هزینه زیادی بابت این انتظار میدیم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط T8888 نمایش پست ها
    دوستان همسر من سربازی وزارت دفاع از طریق بنیاد نخبگان پروژه انجام داده بود. رزومه پرو پیمونی هم داشت اما به عنوان همراه من اقدام کرد از دوبی. آفیسرم کلا از سربازیش پرسید و حتی از آموزشی که گفت ارتش بوده ..
    الان بعد 6 ماه کلیر نشده زنگ میزنم کنتاکی میگن درحال بررسیه و جایی گیر نکرده فقط ما به نتیجه نرسیدیم هنوز...
    به نظرتون ما چقدر شانس داریم واسه اینکه تو یکی دوماه آینده ویزای همسرم درست شه؟
    اگه ریجکت هم شه قطعا به همین دلایل فوق الذکر خواهد بود. درسته؟ آیا شانن گرفتن ویزا در صورت اقدام مجدد داره یا ما الکی وقت و پولو انرژی و زندگیمونو تلف نکنیم واسش؟
    از دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن. برامون خیلی مهمه چون هزینه زیادی بابت این انتظار میدیم. مرسی
    احتمالش زیاده برای سربازی بر به تاخبر خورده باشید. روی کارت طول دوره سربازی چند ماه نوشتن؟ به هر حال کاری از دستتون بر نمیاد یایستی منتظر باشید. به نخبه ها حساس هستند اون هم نخبه ای که در جای حساسی به اسم وزارت دفاع پروژه انجام داده باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)