صفحه 34 از 80 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط quant نمایش پست ها
    بچه ها چند مورد ریجکتی 306 غیر مرتبط با سربازی بوده؟ من فوق و دکترام رو ژاپن بودم و تو مدت تحصیلم دو بار واسه کنفرانس رفتم امریکا که آخریش هم حدود یک سال پیش بوده. اخیرا برای کار ویزای h1b اقدام کردم از همین ژاپن و الان بعد 70 روز با بند 306 ریجکت شدم! من دخترم و سربازی نرفتم!! کسی نظری داره؟
    همونطوره که الکساندر گفت این بند فقط مختص سربازی نیست. کلاً مسئله امنیتی و مربوط به کشور های حامی تروریسم هست از جمله کشورهای درخشانی چون کره شمالی، سودان، سوریه و یکی دو تای دیگه و ایران. من دو مورد از بچه های همین سایت به خاطر میارم که نه به خاطر سربازی بلکه به خاطر تخصص یا سابقه کار با این بند ریجکت شده بودند ولی تونستند در دفعه بعد ویزا بگیرند. اگر براتون مهمه به نظرم یک مقدار اطلاعات جمع کنید. حتی از با سرچ گوگل و منابع انگلیسی. همچنین در مورد برنامه فوق دکترا و استاداش تحقیق کنید و ببینید درگیر پروژه های نظامی نیستند. ببینید کجا حساس شدند. رفعش کنید. بعد آخر سر شاید بد نباشه یا همونجای قبل یا انکارا اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    همونطوره که الکساندر گفت این بند فقط مختص سربازی نیست. کلاً مسئله امنیتی و مربوط به کشور های حامی تروریسم هست از جمله کشورهای درخشانی چون کره شمالی، سودان، سوریه و یکی دو تای دیگه و ایران. من دو مورد از بچه های همین سایت به خاطر میارم که نه به خاطر سربازی بلکه به خاطر تخصص یا سابقه کار با این بند ریجکت شده بودند ولی تونستند در دفعه بعد ویزا بگیرند. اگر براتون مهمه به نظرم یک مقدار اطلاعات جمع کنید. حتی از با سرچ گوگل و منابع انگلیسی. همچنین در مورد برنامه فوق دکترا و استاداش تحقیق کنید و ببینید درگیر پروژه های نظامی نیستند. ببینید کجا حساس شدند. رفعش کنید. بعد آخر سر شاید بد نباشه یا همونجای قبل یا انکارا اقدام کنید.
    سلام، ممنمون از جوابتون. من بورسیه ایران هم نبودم. تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شاید سفارت آمریکا اینجا کمتر با کیس های ایرانی ها آشنا بوده و شاید خیلی نخواستند به خودشون زحمت بدن.. شما اون دو موردی رو که یادتون هست میدونید که با پرونده جدیدی دوباره اقدام کردند، یعنی فیلد یا دانشگاه رو عوض کردن ؟ سفارتی که ازش اقدام کردن رو چطور؟

سلام، ممنمون از جوابتون. من بورسیه ایران هم نبودم. تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شاید سفارت آمریکا اینجا کمتر با کیس های ایرانی ها آشنا بوده و شاید خیلی نخواستند به خودشون زحمت بدن.. شما اون دو موردی رو که یادتون هست میدونید که با پرونده جدیدی دوباره اقدام کردند، یعنی فیلد یا دانشگاه رو عوض کردن ؟ سفارتی که ازش اقدام کردن رو چطور؟
    اگه با کیس ایرانی آشنایی نداشته باشه معمولاً با 214 رد می کنند.
    یادم نمیاد. ولی مطمئنم بود. لغت "306" و یا "بند 306" رو از اون بالا سرچ کنید فکر کنم با کمی جستجو پیدا کنید. این پست هم ببینید. The lord رو سرچ کنید که اسم یک کاربر بوده.

این و چند تا پست بعدیش هم ببینید. الان پیدا کردم. ببینید شاید به دردتون بخوره.

کلاً با شرکت های نفت و اقمار س پاه و صدا و سیما هم من دیدم با 306 ریجکت شدند. ولی به نظرم شانس دارید برای ویزا. مثل سربازی نیست.

اینقدر غیبتشون رو کردم تا استاد بزرگوار هایزنبرگ خودشون قدم رنجه کردند و مستقیماً تشریف آوردند و نظرشون رو در کامنت زیر گفتند.
    ویرایش توسط amin2988 : November 29th, 2014 در ساعت 10:33 PM

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

من به شما توصیه می کنم که این پست من رو با دقت بخونید و تمام لینک های داخلش رو هم مطالعه کنید.

ممکنه شما تحت 212a3ai قرار گرفته باشید و inadmissible بوده باشید ولی بنا به دلایلی در انتها با بند 306 رد شده باشید. ممکنه آفیسر یا DoS بهتون رحم کردند که با بند خفیف تر و waiver دار ردتون کرده باشند. چون بند 212a3ai فوق العاده بند قوی و بدی هست.

دقت کنید که شما اگر با بند هایی که waiver ندارند اگر رد بشید، حتی اگر پاسپورت یک کشور دیگه رو هم بگیرید (مثلاً استرالیایی، کانادایی یا ژاپنی هم بشید) هنوز به آمریکا inadmissible هستید. حالا شاید فاکتور هایی تو پرونده شما بوده که باعث شده 212a3ai نخورید. این هم سندش در پایین اومده که شخصی بوده که تبعه یک کشور آسیایی بوده و به خاطر پاسپورت جعلی از آمریکا با بند 212a6ci رد میشه. بعد از سی سال پاسپورت کانادایی میگیره و چون کانادایی ها بدون پاسپورت میتونند برن آمریکا و بیان ایشون هم میرفته و میومده. از جمله از راه هوایی و زمینی و مشکلی نبوده چون احتمالاً درست چکش نمی کردند. بعد از طریق دریایی که وارد میشه میفهمن و میگن شما تحت اون بند inadmissible هستی. البته باز اعلام می کنم که این بندی بوده که waiver داشته و میتونسته اپلای کنه! ولی 212a3ai به صورت technically speaking نداره!

لینک:

http://www.avvo.com/legal-answers/ca...--1636653.html

بهتره موارد اینچنین رو در جواب دوستانی بگید که بهتون میگن: حالا آمریکا نشد جهنم که نشد. برو کانادا پاسپورت کانادایی بگیر بدون ویزا برو آمریکا!!!

در نهایت آخرین موضوعی که راجع به waiver دارم که بگم اینه که یه وکیل خوب میتونه بند هایی که waiver ندارند رو challenge کنه و بگه inadmissibility اشتباه تشخیص داده شده. اگر تو این فایل نگاه کنید:

http://travel.state.gov/content/dam/...rt-TableXX.pdf

میبینید که حتی بند هایی که waiver ندارند هم کسایی هستند که بالاخره تونستند برن! مثلاً در سال 2013 چیزی در حدود 7 نفر بوودند که 212a3ai خوردن و تونستند که برن! در مورد 306 هم 4 نفر بودند که تونستند برن. ولی چیزی که مسلم هست اپلای دوباره برای ویزا شانستون رو بالا نمیبره و وکیل گردن کلفت لازم هست. در ضمن اگر جدول رو نگاه کنید نوشته که 209 نفر ویزا nonimmigrant و 11 تا immigrant با 212a3ai رد شدند و 170 نفر با 306!

پس نوشت: اگر بخوام خیلی خوب براتون جا بندازم 212a3ai و 306 چقدر سنگین هستند ... باید بهتون بگم به اون فایل pdf بالا دقت کنید:

به 212a3b که میشه بند فعالیت ها تروریستی دقت کنید... در سال 2013 برای ویزاهای non immigrant چیزی حدود 591 نفر رد شدند. از طرفی 352 نفر که قبلاً رد شده بودند تونستند که ویزا رو بگیرند! ولی در مورد 212a3ai و 306 آمار خیلی خراب تره

گرچه همه این حرفا رو زدم، خبر خوبی برای دوستان 212 دارم که من برای بند 212a3ai یک waiver پیدا کردم که 585$ خرج داره و باید این پول رو به حساب DoS ریخت و درخواست waiver رو داد که حالا بعداً راجع بهش تو تاپیک خودش بیشتر حرف میزنم. چیزی که اکثراً دقت نمیکنند اینه که خود بند 212a3ai به سه بخش تقسیم میشه:

بخش I، بخش II . مورد اول که خرابکاری و جاسوسی هست waiver نداره ولی بخش II که انتقال تکنولوژی هست دارای waiver هست. ولی داستان داره

دقت کنید این نامه یکی از ریجکتی ها بوده:

An INA 212(a)(3)(A) refusal is administered when a legitimate concern exists that the applicant’s presence in the United States would be detrimental to its policies and security.

Unfortunately, upon completion of the review of your application, the Department of State refused your case under Section 306 of the Enhanced Border Security and Visa Reform Act of 2002.

که با این که تحت بند 212 رد قرار گرفته ولی در نهایت با 306 ردش کردن و تنها دلیلش هم مپنا بوده!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

اما در مورد شما: الان زمانشه که هر کاری کردین رو اینجا بگید تا دوستان بتونند راهنماییتون بکنن. مثل دوستی که چند وقت پیش به من مسج داد و 212 خورده بود. کلی بالا پایین کردیم و آخر هم نفهمیدیم چرا رد شده بود. چون رشته اش صنایع بوده. بعدا که همه بررسی ها انجام شد ایشون خودش اعتراف کرد که موارد حساسی داشته ولی فکر نمی کرده که اونا ربطی داشته باشن چون خیلی قدیمی بوده و در لیسانس روشون کار می کرده و در فوق و دکتری زمینه کاریش چیز غیر حساسی بوده (برای postdoc میرفت). بنابراین توصیه می کنم با دقت به رزومه خودتون، سوابق کاریتون، و اساتیدتون نگاه کنید. همینطور مقالاتتون! شاید استادی که الان باهاش کار می کنید کارش حساسه یا کارهای نظامی داره؟! همه اینها میتونه تاثیر گذار باشه! به هر حال اگر کمک میخواین باید با خودتون و کاربرهای اینجا صادق باشید!
    ویرایش توسط Heisenberg7 : November 29th, 2014 در ساعت 10:18 PM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان
    رشته یکی از دوستان مکانیک گرایش تبدیل انرژی هست و در زمینه سیستم های سرمایش کار می کنند. به علت نیازی که به پول دارند یه دانشگاهی رو در کره جنوبی پیدا کرده اند که می خواند مشخصات مربوط به آدرس مقاله ISI خود را به جای دانشگاه خودشون دانشگاه کره جنوبی را بزنند تا بتوانم از این دانشگاه پول بگیرند به نظر جنابعالی در موقع دریافت ویزا برای آمریکا با مشکلی روبرو می شوم؟ آیا ایم مسئله حساسیت زا هست؟
    به این خاطر مشکل این دوست عزیز رو بنده مطرح میکنم که بنده خود نیز در کارهام مورد مشابه داشتم و میترسم در بحث مربوط به ویزا به مشکل بخورم. به نظر میرسه افراد زیادی مورد مشابهی داشتند.
    اگر تمامی دوستان نظر خودشون رو مطرح نمایند بسیار خوشحال خواهیم شد. هم اکنون نیازمند همکاری سبزتان هستیم.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته یکی از دوستان مکانیک گرایش تبدیل انرژی هست و در زمینه سیستم های سرمایش کار می کنند. به علت نیازی که به پول دارند یه دانشگاهی رو در کره جنوبی پیدا کرده اند که می خواند مشخصات مربوط به آدرس مقاله ISI خود را به جای دانشگاه خودشون دانشگاه کره جنوبی را بزنند تا بتوانم از این دانشگاه پول بگیرند به نظر جنابعالی در موقع دریافت ویزا برای آمریکا با مشکلی روبرو می شوم؟ آیا ایم مسئله حساسیت زا هست؟
    به این خاطر مشکل این دوست عزیز رو بنده مطرح میکنم که بنده خود نیز در کارهام مورد مشابه داشتم و میترسم در بحث مربوط به ویزا به مشکل بخورم. به نظر میرسه افراد زیادی مورد مشابهی داشتند.
    اگر تمامی دوستان نظر خودشون رو مطرح نمایند بسیار خوشحال خواهیم شد. هم اکنون نیازمند همکاری سبزتان هستیم.
    سلام
    بنده هم همین مشکل را دارم از دوستان ممنون می شوم که ما را راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mec92 نمایش پست ها
    سلام
    بنده هم همین مشکل را دارم از دوستان ممنون می شوم که ما را راهنمایی کنند
    نمی دونم شما دغدغتون موضوع مقاله هست یا اینکه افیلیشن رو دانشگاه کره بزنید؟
    اگه موضوع مقالتون واقعاً حساسه وقتی بره روی اینترنت و قابل سرچ بشه دیگه از توی رزومه نمی شه پاکش کرد مگر اینکه ریسک بالایی رو بپذیرید.
    بنابراین یه مقدار ممکنه مشکل ایجاد کنه بعد. حالا نه اینکه حتماً ریجکت بشید.

ولی اگر افیلیشن رو می خواهید اونجا بزنید فکر نمی کنم اصلاً مشکلی داشته باشه. فقط یه دفعه دانشگاه نظامی نباشه! (کاش از این پولا من هم می تونستم در بیارم با مقاله نویسی)

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    نمی دونم شما دغدغتون موضوع مقاله هست یا اینکه افیلیشن رو دانشگاه کره بزنید؟
    اگه موضوع مقالتون واقعاً حساسه وقتی بره روی اینترنت و قابل سرچ بشه دیگه از توی رزومه نمی شه پاکش کرد مگر اینکه ریسک بالایی رو بپذیرید.
    بنابراین یه مقدار ممکنه مشکل ایجاد کنه بعد. حالا نه اینکه حتماً ریجکت بشید.

ولی اگر افیلیشن رو می خواهید اونجا بزنید فکر نمی کنم اصلاً مشکلی داشته باشه. فقط یه دفعه دانشگاه نظامی نباشه! (کاش از این پولا من هم می تونستم در بیارم با مقاله نویسی)

سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون.
    نه ما هر دو فقط affiliation رو دانشگاه های خارج از کشور زدیم. مورد دوستمون که مکانیک بودند (mec92) دیگه با گفته شما حل حل میشه و مشکلی براش پیش نمیاد.
    اما باتوجه به اینکه رشته بنده هوافضا بوده و موضوع بنده احتراق و دوسال از فارغ التحصیلی وقفه هم افتاده، به نظرتون این قضیه حساسیت ایجاد نکنه که مثلا فلانی چه
    رابطه ای با فلان دانشگاه داشته که از affiliation اون دانشگاه استفاده کرده. چون به نظر میرسه که صرف اینکه بگیم می خواستیم پول دربیاریم براشون قانع کننده نباشه خصوصا با رشته و موضوع حساسی چون من؟
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون.
    نه ما هر دو فقط affiliation رو دانشگاه های خارج از کشور زدیم. مورد دوستمون که مکانیک بودند (mec92) دیگه با گفته شما حل حل میشه و مشکلی براش پیش نمیاد.
    اما باتوجه به اینکه رشته بنده هوافضا بوده و موضوع بنده احتراق و دوسال از فارغ التحصیلی وقفه هم افتاده، به نظرتون این قضیه حساسیت ایجاد نکنه که مثلا فلانی چه
    رابطه ای با فلان دانشگاه داشته که از affiliation اون دانشگاه استفاده کرده. چون به نظر میرسه که صرف اینکه بگیم می خواستیم پول دربیاریم براشون قانع کننده نباشه خصوصا با رشته و موضوع حساسی چون من؟
    به صرف افیلیشن مقاله سفارت به شما گیری نمی ده. برا چی گیر بده؟! اصلاً نمی پرسه این چیزا رو. مگر دانشگاه نظامی اطلاعاتی چیزی باشه. هر کی هم پرسید بگید از اون دانشگاه یه گرنت تحقیقاتی گرفتید و این مقاله رو نوشتید. خیلی هم قانع کننده هست.
    (وقتی دانشگاه های خودمون قدر این چیزا رو نمی دونند و یه سری آدم بیمار و گرفتار نشستند و بودجه رو صرف کاهای اونچنانی!!!! می کنند ولی اون سر دنیا قدر می دونند چرا آدم باید به پای اینا بسوزه. به نظرم یه تاپیک بزنید تو این سایت و بگید روش های پول درآوردن از مقاله رو و فوت و فن کوزه گری رو. جدی می گم. هم به نفع خود آدم هست هم به نفع دانشگاه ساپورت کننده. از این بهتر دیگه چی هست؟ خلاصه دمت گرم. من که خیلی حال کردم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)