صفحه 36 از 80 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NCSU/Physics

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

فدات شم میگن انرژی چی چی حق مسلم ماست؟
    نه کلا ربطی به سپاه نداره. از طریق سایتش درخواست میدی مستقیما. فقط آموزشی میفرستن ارتش

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    حالا حق مسلم چی هست؟ سازمان جهادی امنیتی هست ؟! کارش چیه؟ از سپاه گرفتین امریه رو؟

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.a نمایش پست ها
    با تشکر از هایزنبرگ عزیزمن تقریبا تمام پست‌های مربوط به سربازی رو توی این سایت توی هفتهٔ گذشته خوندم اما هیچ آثاری از موردی شبیه خودم پیدا نکردم. برا همین گفتم مطرح کنم شاید شما اطلاعی داشته باشین که به من کمک کنه قبل از افتادن در دام این بنده ۳۰۶ مخوف یه فکر اساسی‌ بکنممن سربازی س نبودم. آموزشی پدافند ارتش بودم اما ادامهٔ خدمت رو امریهٔ سازمان حق مسلم بودم. تا به حال موردی بود که بخاطر حضور توی این سازمان نسبتا بد نام(نه به اندازهٔ سپاه) ریجکت بشه؟موردی که بنده میترسم ازش که دروغ بگم این هست که دورهٔ عادی خدمت در زمان ما ۲۱ ماه بود و ما امریه‌ها ۲۴ ماه بودیم. اگر بگم سرباز پادگان بودم خیلی‌ احتمالش زیاده که آفیسر بپرسه پس چرا ۳ ماه اضافه خدمت کردی؟! و اونجاس که این شک منجر به طولانی‌ شدن فرایند کلیرنس و حتا ریجکت با ۳۰۶ می‌تونه بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    بگو چون غیبت داشتم، اضافه خدمت خوردم. خلاص
    سلام آقا واقعا جواب بسیار مختصر و مفیدی بود.
    دوستان اگر برعکس این مورد بوده باشه میشه چی گفت؟؟؟ از طول خدمت کم شده باشه؟؟؟
    بیشتر دوستان به خاظر در اومدن از دانشگاه خدمت رو نصفه گذاشتن و بعد تموم شدن دانشگاه بقیه خدمت رو انجام دادند که تو کارت پایان خدمت فقط بخش دوم رو که از طول خدمت عادی کمتر است نوشته شده است.
    لطفا نظر بدین تا ما به یک جمع بندی خوبی برسیم.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

دوستان سفارت درخواست دیدن کارت پایان خدمت نمیده یا میده؟ اگه بده که روش زده سربازی سپاه بوده مثلا طرف! بعد کجاش را داره که بگی ارتش بودی؟ آخه چجوری آیا؟عایا؟ البته من سربازی نرفتم ولی برام سواله! ...
    Bazi shoroe shod...

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام آقا واقعا جواب بسیار مختصر و مفیدی بود.
    دوستان اگر برعکس این مورد بوده باشه میشه چی گفت؟؟؟ از طول خدمت کم شده باشه؟؟؟
    بیشتر دوستان به خاظر در اومدن از دانشگاه خدمت رو نصفه گذاشتن و بعد تموم شدن دانشگاه بقیه خدمت رو انجام دادند که تو کارت پایان خدمت فقط بخش دوم رو که از طول خدمت عادی کمتر است نوشته شده است.
    لطفا نظر بدین تا ما به یک جمع بندی خوبی برسیم.
    اضافه خدمت تو کارت درج نمیشه یعنی اگر ده ماه هم اضافه بخوری تو کارت همون 21 ماه درج میشه
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    اضافه خدمت تو کارت درج نمیشه یعنی اگر ده ماه هم اضافه بخوری تو کارت همون 21 ماه درج میشه
    سلام دوست عزیز،
    ممنون از پاسختون اما احساس میکنم بدون خوندن پست بنده به بنده پاسخ دادین چون مورد بنده اضافه خدمت نیست بلکه برعکس درج شدن مدت 11 ماه به جای 21 ماه هست. بنده 10 ماه قبل از دانشگاه خدمت کرده بودم و بعد دانشگاه هم 11 ماه که روی کارت های پایان خدمت جدید تنها مورد آخر ثبت میشه و از شروع خدمت تا پایان 11 ماه هست. این رو با موارد کسری ناجور اشتباه میگیرند و مشکل ساز میشه. این رو چکارش میشه کرد. لطفا همه دوستان هر نظری دارند بفرمایند.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط amin086 نمایش پست ها
    دوستان سفارت درخواست دیدن کارت پایان خدمت نمیده یا میده؟ اگه بده که روش زده سربازی سپاه بوده مثلا طرف! بعد کجاش را داره که بگی ارتش بودی؟ آخه چجوری آیا؟عایا؟ البته من سربازی نرفتم ولی برام سواله! ...
    سلام دوست عزیز،
    تو کارتهای جدید که چند سالی هست داده میشه محل خدمت نوشته نمیشود.
    ولی کلا خوبه که از الان به فکر آینده ای .

اینقدر قضیه رو پیچیده نکنین. همونقدر که شما از طریق اینترنت، از خدمت سربازی در کامبوج اطلاع دارید، آفیسر هم از سربازی در ایران اطلاع داره. بیخودی بزرگشون نکنید

Junior Member

سلام دوستان.
    میخوام یک سری اطلاعات آماری بدم خدمتتون در مورد آمار سالهای پیش که احتمالا همگی در نظر داشتین. البته برای تحلیل بهتره که 1- رشد تعداد دانشجوها با افزایش سال و نیز 2- عدم اپلای مجدد بعضی از دانشجویان در دفعات بعدی را لحاظ کرد. تحلیلش با شما. ببخشید بابت ناراحت کننده بودن این آمار.
    overcome - ineligibility <= year
    2002 => 0 - 0
    2003 => 0 - 0
    2004 => 3 - 2
    2005 => 0 - 0
    2006 => 23 - 2
    2007 => 53 - 2
    2008 => 65 - 5
    2009 => 74 - 4
    2010 => 70 - 2
    2011 => 118 - 2
    2012 => 155 - 7
    2013 => 170 - 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NCSU/Physics

ممکنه منبع اطلاعاتتون رو هم بفرمایید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط KHouston نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخوام یک سری اطلاعات آماری بدم خدمتتون در مورد آمار سالهای پیش که احتمالا همگی در نظر داشتین. البته برای تحلیل بهتره که 1- رشد تعداد دانشجوها با افزایش سال و نیز 2- عدم اپلای مجدد بعضی از دانشجویان در دفعات بعدی را لحاظ کرد. تحلیلش با شما. ببخشید بابت ناراحت کننده بودن این آمار.
    overcome - ineligibility <= year
    2002 => 0 - 0
    2003 => 0 - 0
    2004 => 3 - 2
    2005 => 0 - 0
    2006 => 23 - 2
    2007 => 53 - 2
    2008 => 65 - 5
    2009 => 74 - 4
    2010 => 70 - 2
    2011 => 118 - 2
    2012 => 155 - 7
    2013 => 170 - 4

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.a نمایش پست ها
    ممکنه منبع اطلاعاتتون رو هم بفرمایید؟
    ممنون
    به این صورت سرچ کن تو گوگل:

Immigrant and Nonimmigrant Visa Ineligibilities by Grounds for Refusal

سال رو هم بزن مثلا:

Immigrant and Nonimmigrant Visa Ineligibilities by Grounds for Refusal 2013

یا

Immigrant and Nonimmigrant Visa Ineligibilities by Grounds for Refusal 2011

اگر دیدی نیومد سال مورد نظرت "table XX" رو هم تو گیومه اضافه کن.

در ضمن اون 306 های که گرفتند و رفتند به احتمال زیاد سربازی سپاه نبودند... چون داشتیم کسایی که 306 غیر سپاهی بودند و تونستند برن! مثلاً مپنا کار می کرده و اومده بوده بیرون!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)