صفحه 7 از 80 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 797

موضوع: ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۳۰۶ (تجربه‌ها و هم‌فکری جهت اعتراض گروهی)

عشق آباد واقعاً توپه! از اونور البته! مورد بوده که از ایروان 306 خورده رفته اونجا و آفیسر گفته میفرستم واشنگتن و امیدوار نباشید و بعد از آپریل مصاحبه مجدد و رد کرده! اگر کسی عشق آباد رفت و بعد از5 6 ماه مجدد خورد نره... چون 100% رد شده. اگر تا 2 ماه باشه مجدد امید هست. اینجا، اینجا، اینجا
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

من پارسال برای phD تو آمریکا با فاند پذیرش داشتم ولی طبق بند 306 ویزام بعد از 6ماه ریجکت شد (از سفارت آمریکا تو ترکمنستان اقدام کرده بودم). امسالم پذیرش دارم ولی نمی دونم که شانسی برای گرفتن ویزا دارم یا نه؟ الان نمی دونم اصلا می صرفه که بخوام برای گرفتن ویزای مجدد اقدام کنم یا نه.
    شما کسی رو میشناسید که با این بند ویزاش ریجکت شده باشه ولی تو مصاحبه ی مجدد کاراش اوکی بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malizadeh نمایش پست ها
    من پارسال برای phD تو آمریکا با فاند پذیرش داشتم ولی طبق بند 306 ویزام بعد از 6ماه ریجکت شد (از سفارت آمریکا تو ترکمنستان اقدام کرده بودم). امسالم پذیرش دارم ولی نمی دونم که شانسی برای گرفتن ویزا دارم یا نه؟ الان نمی دونم اصلا می صرفه که بخوام برای گرفتن ویزای مجدد اقدام کنم یا نه.
    شما کسی رو میشناسید که با این بند ویزاش ریجکت شده باشه ولی تو مصاحبه ی مجدد کاراش اوکی بشه؟
    سلام. متاسفم بابت ریجکتتون. منم دو بار با همین بند رد شدم. سوال شما سوال منم هست. البته من تو این چند وقته کسی رو ندیدم که با این بند ریجکت شده باشه و در اقدام بعدی گرفته باشه. این طور که تو فروم دیدم دو یا سه نفر بودن که تو اقدام مجدد گرفتن که البته ااون دو سه نفر هم بر عکس خیلی از ما 306 ها سریازیشون تو سپاه نبود یا اصلا سربازی نرفته بودن. من خودم هم میخوام در آینده مجددا اقدام کنم. اما نمیدونم شانسی برای گرفتن ویزا در آینه هست یا نه...

Junior Member

من 1 ماه پیش برای اروپا اقدام کردم و یک پوزیشن پیدا کردم تو هلند، 1 ماه و نیم دیگه هم می خوام برم دکتری رو شروع کنم. کل هزینه ی پرواز و ... رو هم دانشگاه می ده. الان از 2 تا دانشگاه تو آمریکا با فاند پذیرش دارم ولی به نظرم حتی تلاش مجدد هم ارزشی نداره. وقتی اروپا این همه دانشجو ها رو تحویل می گیره واسه چی آدم وقتشه و با آمریکا تلف کنه؟ پیشنهاد می کنم شما هم همینکار رو انجام بدی

ما دعا می کنیم. آیا سزبازی س ... تشریف داشتید؟ بار اول کجا و پس از چند ماه درخواست رد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    ما دعا می کنیم. آیا سزبازی س ... تشریف داشتید؟ بار اول کجا و پس از چند ماه درخواست رد شد؟
    ممنونم. بله. دبی. 6 ماه.

Junior Member

آقا من کل نظرات و خوندم
    الان به نتیجه رسیدم که دوره سپاه و خط بکشم
    نظرتون چیه؟

یکی از دوستانی که توریستی میرفتن، از دبی با بند 306 ریجکت شدند و سربازی هم س بودند. از سربازیشون هم مدت طولانی نگذشته بوده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

دوستان
    آیا کسی به خاطر سرباز نخبگی (انجام پروژه به جای خدمت برای ارگان نظامی) ریجکت شده؟
    اگه موردی بوده ممنون میشم دوستان بگن. چون من می خوام اقدام کنم و با این اوصاف می ترسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    دوستان
    آیا کسی به خاطر سرباز نخبگی (انجام پروژه به جای خدمت برای ارگان نظامی) ریجکت شده؟
    اگه موردی بوده ممنون میشم دوستان بگن. چون من می خوام اقدام کنم و با این اوصاف می ترسم.
    با بند 306 نه... مگر این که آموزشی افتاده باشه س....

البته بودن که با 212 رد شن!! ولی خیلی کم بوده تعداد و زمینه کاری هاشون هم حساس بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)