نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط dead_makers نمایش پست ها
    سلام

دوستان میشه ضامن فرد یا شرکتی بجز پدر مادر باشند؟
    باید تعهد محضری بدهند؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    قبلا میشد کس دیگری باشه و باید تعهد میداد ولی الان رو نمیدونم. پیشنهاد میکنم به سایت border.gov.au مراجعه کنین ویزای دانشجویی (سابکلاس 500) و یا از سفارت زنگ بزنین بپرسین 02188724456

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

دوستان سلام...من فول فاند گرفتم و می خوام با همسرم اقدام کنم برای ویزا... می خواستم بدونم این پول برای BS باید حتما تو حساب خودم باشه؟؟...اگر من از حساب های پدر و مادر جداگانه یه مبلغ خوب BS بگیرم قبول میکنن؟؟...یا اینکه چون با همسرم اقدام میکنم حتما باید تو حساب خودم باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام...من فول فاند گرفتم و می خوام با همسرم اقدام کنم برای ویزا... می خواستم بدونم این پول برای BS باید حتما تو حساب خودم باشه؟؟...اگر من از حساب های پدر و مادر جداگانه یه مبلغ خوب BS بگیرم قبول میکنن؟؟...یا اینکه چون با همسرم اقدام میکنم حتما باید تو حساب خودم باشه؟؟
    سلام بر شما دوست عزیز

تبریک میگم بهتون بابت گرفتن فاند. دانشجویانی که فول فاند هستن نیازی به ارایه تاییدیه مالی ندارن. پس لزومی نداره که خودتون رو درگیر این داستان کنید.

پیروز باشید
    شاد زی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست عزیز

تبریک میگم بهتون بابت گرفتن فاند. دانشجویانی که فول فاند هستن نیازی به ارایه تاییدیه مالی ندارن. پس لزومی نداره که خودتون رو درگیر این داستان کنید.

پیروز باشید
    شاد زی
    دوست عزیز من هم شرایط مشابهی دارم (فاند کامل). آیا با ارائه سند ملک یا دارایی برای اینکه اثبات شود فرد بعد از اتمام تحصیل بر خواهد گشت لازم یا مفید خواهد بود (Genuine Temporary Entrant requirement)؟ اگر نه دقیقا چه مدارکی برای این منظور لازم است؟

ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم شرایط مشابهی دارم (فاند کامل). آیا با ارائه سند ملک یا دارایی برای اینکه اثبات شود فرد بعد از اتمام تحصیل بر خواهد گشت لازم یا مفید خواهد بود (Genuine Temporary Entrant requirement)؟ اگر نه دقیقا چه مدارکی برای این منظور لازم است؟

ممنون از پاسختون

سلام بر شما

دوست خوبم، در این مورد در یکی دو تاپیک زیاد بحث شده که در توانم نیست مختصر کنم اونها رو. فکر میکنم مفید باشه اگر با حوصله یک دور دوباره مطالعه کنید و با توجه به شرایط خودتون تصمیم گیری کنید که براتون اثر مثبت داره یا نه.

پیروز باشید

شاد زی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)