نقل قول نوشته اصلی توسط parrii نمایش پست ها
سلام،
در مورد BS باید به نام خودمون باشه؟ یا به نام والدین هم می تونه باشه؟ موجودی که می گیریم سقف داره؟ یعنی از یه سقفی نباید بیشتر باشه؟ اگر بیشتر باشه ممکنه OFFICER بگه سرمایه داره و میره ممکنه بر نگرده و ریجکت کنه؟ من با هزینه شخصی خودم دارم برای فوق لیسانس میرم استرالیا چقد باید موجودی BS باشه؟ باید BS نشون دهنده موجودی مورد نیاز تو یک سال اقامت در استرالیا باشه؟
و اینکه چند وقت قبل از ارایه مدارک به سفارت تحویل داده بشه باید BS بگیرم؟ مثلا یک هفته قل یا دو روز قبل؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

شما دستکم باید هزینه یک سال برای یک نفر+هزینه یه بلیط رفت و برگشت

+ هزینه سال اول تحصیلت رو توی حساب داشته باشی.
اگه پدرت بعنوان ساپورت کننده مالیت اعلام شده باشه به سفارت، مساله ای نی BS رو به اسم اون بگیری. ولی خوب پول رو بریزی به حسابی به اسم خودت بدی بهتره.
اگه کشش مالی داشتی مبلغی بالاتر از اونچه در بالا بهت گفتم رو هم بذاری بهتره. درضمن، استرالیا از خداش هم هست یه سرمایه دار خارجی بره اونجا سرمایه گذاری کنه. ولی موندم اگه شما سرمایه دار(طبق تعریف دولت استرالیا) هستی برای چی واسه درس میخوای بری؟(البته جواب روتینی هست؛ تحصیل علم و دانش!)

یه اطلاعات دیگه ای هست راجع به این بی اس و بانک هایی توی ایران که فقط میتونم توی پیامی خصوصی بهتون بگم.