صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 135 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام،
    کسی می دونه الزام هست که گردش 3 ماه باشه؟
    چون توی سایت سفارت همچین چیزی رو ننوشته
    ممنون میشم یکی کمک کنه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط dead_makers نمایش پست ها
    سلام،
    کسی می دونه الزام هست که گردش 3 ماه باشه؟
    چون توی سایت سفارت همچین چیزی رو ننوشته
    ممنون میشم یکی کمک کنه
    خیر الزامی نیست

Junior Member

سلام
    کسی اطلاعاتی از visa Subclass 408 نداره؟
    چقدر پول لازمه تو حساب باشه ؟ و چند ماه لازمه بمونه ؟
    هیچ اطلاعاتی هیچ جا نتونستم پیدا کنم
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام دوستان
    این دوسته ما سوال حساسی رو کرده که بنده هم همین سوال رو داشتم ولی متاسفانه کسی جوابی واسشون ننوشته
    بنده نیز پولهای نقدم رو به شکل سپرده بلند مدت تو بانک گذاشتم
    اینجا سوالی که پیش میات این هست:
    که سپرده گردش حساب نداره و با ترجمه برگ سپرده و آرائه آن برای BS مشکلی پیش نمیات؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام تا دو سه روز دیگه برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. الان مقدار اصلی پول توی حساب بلند مدت هست. ولی ایجنت من اصرار داره حساب بلند مدت عملا هیچ فایده ایی نداره، باتوجه به تجربیات اخیرش، میگه سفارت استرالیا حتما حساب کوتاه مدت با گردش حساب سه ماهه اثر گذاره. الان هم باز معتقده پول رو بریزم تو کوتاه مدت و دو روز بعدش BS بگیری بهتر از بلند مدته. کسی از دوستان تجربه ایی داره؟ کسی برای حساب بلند مدت ریجکت شده؟؟؟؟

سلام دوستان،
    نمیدونستم این سوالو از کدوم بخش بپرسم. به ناچار اینجا مطرح میکنم.
    اپلای دکترای من از دانشگاه اومده و ازم financial support خواستن. تو فرم توانایی مالی چهار گزینه داره: الف) self-funded، ب) Family funded، ج) Bank loan، د) Sponser. طبیعیه من شامل گزینه های ج و د نمیشم . در مورد الف و ب باید بگم که پدرم بازنشسته ارتشه و برای self-funded بودن باید حداقل دو سال سابقه کار تمام وقت ارائه بدم. خودم تو یکی از شرکتای وابسته به قرارگاه خاتم بصورت قرارداد یکماهه کار میکنم. البته تو سابقه بیمه ایکه از سایت تامین اجتماعی گرفتم فقط اسم شرکت خورده و اثری از نام قرارگاه نیست. ولی اگر دانشگاه فیش حقوقی بخواد متاسفانه در فیش حقوقی نام قرارگاه هست. از طرفی میتونم از طریق پیمانکارای قرارگاه سابقه کار پاره وقت ارائه بدم. ولی نمیدونم تا چه حد قابل قبوله. لطفا راهنمایی کنید که برای نشان دادن بنیه مالی به دانشگاه و متعاقبا برای دریافت ویزا سابقه دو ساله شرکت وابسته به قرارگاه مشکلساز میشه؟ اگه سابقه پاره وقت ارائه بدم بخاطر عدم تأیید بنیه مالی ریجکت میشم؟ در مورد کمک مالی پدرم چطور؟ در فیش حقوقی ایشون هم نام صنایع دفاع خورده.

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)