صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان یه سوال دارم: ایا حساب ارائه شده به سفارت میتونه بلند مدت باشه؟ یا حتما باید گردش داشته باشه؟ ممنون از راهنماییتون

دوستان لطفا سوالات مرتبط با نحوه تهیه ضمانت نامه بانکی و مالی و گواهی های مربوطه در این تاپیک مطرح نمایید و از پرسیدن سوالات هزینه ها ، سایر مدارک و ... اکیدا خودداری نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 19th, 2013 در ساعت 03:33 AM دلیل: بروزرسانی

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط star_s نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم: ایا حساب ارائه شده به سفارت میتونه بلند مدت باشه؟ یا حتما باید گردش داشته باشه؟ ممنون از راهنماییتون
    میتونه باشه ! یه سری مشخصات مثل متوسط حساب و موجودی درزمان گواهی و... را اعلام می کنند و قابل قبوله.

Junior Member

دوستان من واسه ویزای 574 میخوام اقدام کنم. این تاپیک رو خوندم ولی هنوز چند سوال دارم:
    1- من واسه tuition fee اسکالرشیپ دارم ولی واسه Living Expenses نه. با در نظر گرفتن هزینه بلیط رفت و برگشت یه BS سی میلیونی کافیه؟
    2- BSباید واسه چند ماه باشه؟ منظورم اینه که پول مورد نظر ازچند ماه پیش باید تو حساب باشه؟
    3- بعضی از دوستان میگن میشه یه شبه پول رو بریزی و BS ارائه کنی. این مورد دردسر ساز و شک برانگیز نیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

اگر کسی که ضامن من می خواد بشه تو استرالیا زدندگی کنه و یک payslip و Tax return خوب داشته باشه
    باز نیاز به پرینت حساب اون شخص هست؟ یا با همین تکس کار راه می یوفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT, Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط aria1365 نمایش پست ها
    دوستان من واسه ویزای 574 میخوام اقدام کنم. این تاپیک رو خوندم ولی هنوز چند سوال دارم:
    1- من واسه tuition fee اسکالرشیپ دارم ولی واسه Living Expenses نه. با در نظر گرفتن هزینه بلیط رفت و برگشت یه BS سی میلیونی کافیه؟
    2- BSباید واسه چند ماه باشه؟ منظورم اینه که پول مورد نظر ازچند ماه پیش باید تو حساب باشه؟
    3- بعضی از دوستان میگن میشه یه شبه پول رو بریزی و BS ارائه کنی. این مورد دردسر ساز و شک برانگیز نیست؟
    سلام
    1- برای هزینه زندگی باید حدود 18000 دلار و هزینه بلیط حوالی 2000 دلار تو حسابتون باشه. نرخ دلار در پرینت بانک 1200 نوشته میشه ولی اونها می دونن که نرخ واقعی تو بازار بالاتره. پس هرچه بیشتر بهتر
    2- گردش حساب نمی خوان. فقط موجودی. پس مدت زمان حضور مبلغ محترم مهم به نظر نمیرسه.
    3- بله. میشه اینکارو کرد. فقط اگه شک کنن ممکنه از بانک مجددا تائیدیه بخوان که البته سوالشون اینه که آیا واقعا در تاریخ ذکر شده در صورتحساب بانک، پول در حساب موجود بوده یا خیر. که چون شما یک شب مبلغ مورد نظر را در حساب خود داشتید، مشکلی ندارد.
    موفق باشید.
    تحویل مدارک در امان: 6 ژانویه، فایل نامبر: 14 ژانویه، درخواست مجدد CV و Research Proposal و در خواست مدیکال: 16 ژانویه، گرنت ویزا: 22 فوریه
    PhD in Information and Communication Technology-Swinburne University-SUPRA بورس کامل

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

دوستانی که BS فرستادن، آیا همون گواهی که بانک به زبان انگلیسی بهتون داده رو فرستادین یا بردین دارالترجمه کپی برابر اصلش کردین و فرستادین؟
    این سوال رو از این جهت میپرسم که چون ممکنه سفارت با نوع و شکل BS هایی که در ایران صادر میشه آشنا نباشه و قاعدتا نتونه اصالت BS رو تشخیص بده، کپی برابر اصل این گواهی حداقل این مزیت رو داره که توسط دارالترجمه تأیید شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوستانی که BS فرستادن، آیا همون گواهی که بانک به زبان انگلیسی بهتون داده رو فرستادین یا بردین دارالترجمه کپی برابر اصلش کردین و فرستادین؟
    این سوال رو از این جهت میپرسم که چون ممکنه سفارت با نوع و شکل BS هایی که در ایران صادر میشه آشنا نباشه و قاعدتا نتونه اصالت BS رو تشخیص بده، کپی برابر اصل این گواهی حداقل این مزیت رو داره که توسط دارالترجمه تأیید شده.
    من همون نامه انگليسي رو فرستادم، البته چون مهر برجسته شعبه اصلي بانك رو داره فكر نمي كنم با تشخيص اصالتش مشكل داشته باشن. البته ويزاي من نيومده و نمي تونم مطمئن بگم.
    اين رو هم بگم كه چند سال پيش همچنين نامه انگليسي با مهر برجسته شعبه بين الملل پارسيان (شعبه زرافشان)براي سفارت انگليس دادم هيچ مشكلي هم نبود و كاملا قبول كردن.
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member

دوستان من یه سوالی برام پیش اومد. میشه لطفا راهنماییم کنین:
    1) این 18000+2000 که برا یکسال هست رو باید حتما با خودمون ببریم؟ یا منظور این هست که توی بانک میذاریم که اونا مطمئن بشن خرج یکسال رو داریم بعد میشه در طول سال بفرستن برامون؟
    2) چقدر پول می تونیم با خودمون ببریم یعنی چقدر اجازه داریم؟
    3) و از اینجا غیر از صرافی چه راههایی وجود داره واسه اینکه برامون پول بفرستن؟
    ممنون

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

سلام

دوستان بورس من همه چیز رو پوشش میده غیر از بیمه و بلیط
    بیمه رو فردا میریزم

- آیا منم باید BS بگیرم؟
    - چقدر پول باید توو حسابم باشه؟
    - میشه گردش حساب ماله حساب حقوقم رو بگیرم که هر ماه مقدار مشخصی تووش پول ریخته میشه و گردش داره(تووش الان پولی نیست ) ؟
    ویرایش توسط khatamifar : March 17th, 2013 در ساعت 10:39 AM
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    سلام

دوستان بورس من همه چیز رو پوشش میده غیر از بیمه و بلیط
    بیمه رو فردا میریزم

- آیا منم باید BS بگیرم؟
    - چقدر پول باید توو حسابم باشه؟
    - میشه گردش حساب ماله حساب حقوقم رو بگیرم که هر ماه مقدار مشخصی تووش پول ریخته میشه و گردش داره(تووش الان پولی نیست ) ؟
    khatamifar عزیز، ارائه BS مستحب هستش و واجب نیست. خیلی از دوستان بدون ارائه BS ویزا گرفتن. اساسا منظور از ارائه BS اینه که نشون بدی پول لازم برای خرج سال اولت رو داری (که قاعدتا برای کسی که اسکولارشیپ داره چندان لازم نیست)، به همین خاطر باید حداقل 30-40 میلیون پول تو حسابت باشه. فکر نمیکنم گردش حسابت که حقوقت بهش واریز میشه اینقدرا باشه .

به نظرم اگه نمیتونی BS ارائه کنی نگران نباش و بقیه مدارکت رو قوی ارائه کن. به خصوص حتما حتما SOP خوب و جامعی بنویس که خیلی مهمه.

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)