صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan1359 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من واسه دانشگاه Griffith اپلای کردم . جوابش اومده . جالبه بدونید که دانشگاه هم دیگه مثل قبل نیست و BS می خواد . خود پیغامی که واسم اومده رو اینجا میذارم.
    Thank you for submitting your application for the Master of Information Technology As part of Griffith’s process to assess applications under the Australian Government’s Streamlined Visa Arrangements we are required to complete a successful assessment of your financial capacity. You are required to provide evidence of the following: 1. Copies of Bank Statements, showing the list of transactions, in the name of the applicant and/or in the name of other persons sponsoring the student. Individuals sponsoring an applicant should be a direct family member. ##If not a family member Griffith requires a statement from the person in which they guarantee funding and what they will fund. **Funds must have been in the bank for a minimum of 3 months immediately prior to date of application. 2. If you are being sponsored by a Company in Iran, the application must be accompanied by a letter in which the relevant Senior Officer of the Company provides full details of the sponsorship arrangements.## 3. Statement of Purpose written in English ** Proof of Funds- The available funds must be enough to fully fund 18 months of tuition fees, all study costs and living expenses for themselves and any family member accompanying them to Australia. This is a requirement of the Department of Immigration and Border Protection – for Level 3 countries. Please note a Letter of Statement issued by a bank is not sufficient to meet Griffith’s Proof of Funds requirement
    حالا بفرمائید که آیا میشه بدون اینکه این مبلغ رو در حساب داشت به طریقی گرفت یا نه ؟

سلام دوست عزیز
    همونطور که خودشون نوشتن شما باید این شرایط مالی رو احراز کنید چون واسه ویزاتون لازم هست احتمالا شما واجد شرایط svp هستین و بعدا تو مراحل اخذ ویزا یک قدم جلو هستین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام دوستان عزیز
    من مطالب فروم رو خوندم خیلی مفید بود فقط چند سوال دارم که لطف می کنید اگه جواب بدید
    1- به طور کلی تو کدوم بانک پول رو بذاریم راحت تره؟ مثلا پاسارگاد خوبه؟
    2- من کامل فاند دارم اما می تونم 30 یا 40 به مدت چند هفته تو حساب بذارم و BS بگیرم. به نظرتون چقدر موثره تو گرفتن ویزا؟ به دردسرش می ارزد اصلا؟
    3- اگر پول رو گذاشتم اونوقت BS باید بگیرم یا گواهی تمکن مالی یا .... ؟؟؟

سلام

دوستان میشه ضامن فرد یا شرکتی بجز پدر مادر باشند؟
    باید تعهد محضری بدهند؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dead_makers نمایش پست ها
    سلام

دوستان میشه ضامن فرد یا شرکتی بجز پدر مادر باشند؟
    باید تعهد محضری بدهند؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    قبلا میشد کس دیگری باشه و باید تعهد میداد ولی الان رو نمیدونم. پیشنهاد میکنم به سایت border.gov.au مراجعه کنین ویزای دانشجویی (سابکلاس 500) و یا از سفارت زنگ بزنین بپرسین 02188724456

دوستان سلام...من فول فاند گرفتم و می خوام با همسرم اقدام کنم برای ویزا... می خواستم بدونم این پول برای BS باید حتما تو حساب خودم باشه؟؟...اگر من از حساب های پدر و مادر جداگانه یه مبلغ خوب BS بگیرم قبول میکنن؟؟...یا اینکه چون با همسرم اقدام میکنم حتما باید تو حساب خودم باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام...من فول فاند گرفتم و می خوام با همسرم اقدام کنم برای ویزا... می خواستم بدونم این پول برای BS باید حتما تو حساب خودم باشه؟؟...اگر من از حساب های پدر و مادر جداگانه یه مبلغ خوب BS بگیرم قبول میکنن؟؟...یا اینکه چون با همسرم اقدام میکنم حتما باید تو حساب خودم باشه؟؟
    سلام بر شما دوست عزیز

تبریک میگم بهتون بابت گرفتن فاند. دانشجویانی که فول فاند هستن نیازی به ارایه تاییدیه مالی ندارن. پس لزومی نداره که خودتون رو درگیر این داستان کنید.

پیروز باشید
    شاد زی

Junior Member

با سلام و احترام

من برای دکتری آفر گرفتم و با هزینه شخصی میخوام برم. برای BS هیچ جای سایت سفارت نوشته نشده که دقیقا چقدر پول در حساب باید بوده باشه. اینجا خیلی از دوستان صحبت سه ماه رو می کنن با تماسی که با یکی دوتا موسسه برای ویزا داشتم تا آمار این موضوع رو در بیارم یکیشون گفت دکتری کمتر از مستر لازم تو حساب باشه دو تا چهار هفته کافیه. جای دیگه گفت اینجوری نباشه پول رو شبش به حسابت بریزی هر چی بیشتر بمونه بهتر ولی زمان دقیق نگفتن. حالا من در جند تا بانک در صندوق بانکها پول دارم(سهام بانک در بورس) که قابلیت BS گرفتن ندارن منهم برنامم اینه که تا یک ماه دیگه مدارکم را برای ویزا لاج کنم. در نتیجه برام مهمه که بدونم من فردا هم برم از صندوق پول را به حساب بانکی عادی بریزم باز هم زمان کم خواهد بود و برام مهمه که بدونم این 3 ماه دقیقه یا نه.

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام و احترام

من برای دکتری آفر گرفتم و با هزینه شخصی میخوام برم. برای BS هیچ جای سایت سفارت نوشته نشده که دقیقا چقدر پول در حساب باید بوده باشه. اینجا خیلی از دوستان صحبت سه ماه رو می کنن با تماسی که با یکی دوتا موسسه برای ویزا داشتم تا آمار این موضوع رو در بیارم یکیشون گفت دکتری کمتر از مستر لازم تو حساب باشه دو تا چهار هفته کافیه. جای دیگه گفت اینجوری نباشه پول رو شبش به حسابت بریزی هر چی بیشتر بمونه بهتر ولی زمان دقیق نگفتن. حالا من در جند تا بانک در صندوق بانکها پول دارم(سهام بانک در بورس) که قابلیت BS گرفتن ندارن منهم برنامم اینه که تا یک ماه دیگه مدارکم را برای ویزا لاج کنم. در نتیجه برام مهمه که بدونم من فردا هم برم از صندوق پول را به حساب بانکی عادی بریزم باز هم زمان کم خواهد بود و برام مهمه که بدونم این 3 ماه دقیقه یا نه.

ممنون
    دوست عزیز شما به سایت border.gov.au مراجعه کنید ویزای سابکلاس ۵۰۰ توضیحاتش هست. معمولا دو روش داره یکی اینکه شما نشون بدید هزینه یک سال رو دارید که همون موجودی حساب هست و عملا نیاز به گردش نداره و روش دوم این هست که پدر یا مادر یا همسر شما اسپانسر شما بشن که باید نشون بدن درامدشون در سال ۶۰ هزار دلار استرالیا و اگر متاهل هستید ۷۰ هزار دلار استرالیا هست. ولی کلا برای ایرانی ها چون سختگیری بیشتر هست شما سعی کنید مدارک محکمتری داشته باشید. البته این شرایط از بعد از جولای ۲۰۱۶ اینجوری شده قبلش همون گردش حساب بود ولی الان تغییر کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست عزیز

تبریک میگم بهتون بابت گرفتن فاند. دانشجویانی که فول فاند هستن نیازی به ارایه تاییدیه مالی ندارن. پس لزومی نداره که خودتون رو درگیر این داستان کنید.

پیروز باشید
    شاد زی
    دوست عزیز من هم شرایط مشابهی دارم (فاند کامل). آیا با ارائه سند ملک یا دارایی برای اینکه اثبات شود فرد بعد از اتمام تحصیل بر خواهد گشت لازم یا مفید خواهد بود (Genuine Temporary Entrant requirement)؟ اگر نه دقیقا چه مدارکی برای این منظور لازم است؟

ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم شرایط مشابهی دارم (فاند کامل). آیا با ارائه سند ملک یا دارایی برای اینکه اثبات شود فرد بعد از اتمام تحصیل بر خواهد گشت لازم یا مفید خواهد بود (Genuine Temporary Entrant requirement)؟ اگر نه دقیقا چه مدارکی برای این منظور لازم است؟

ممنون از پاسختون

سلام بر شما

دوست خوبم، در این مورد در یکی دو تاپیک زیاد بحث شده که در توانم نیست مختصر کنم اونها رو. فکر میکنم مفید باشه اگر با حوصله یک دور دوباره مطالعه کنید و با توجه به شرایط خودتون تصمیم گیری کنید که براتون اثر مثبت داره یا نه.

پیروز باشید

شاد زی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)