صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

دوستان سلام
    من میخو ام برای ویزای توریستی اقدام کنم خیلی و از مدارک رو اماده کردم نمیدونم آیا برای سابکلاس ۶۰۰ میشه ضمانتنامه بانکی ارائه کرد یا نه و اصلا فایده داره ؟
    ممنون میشم اگر کسی از بین دوستان بتونه راهنمایی کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام. من میخوام تا دو سه روز دیگه برای ویزای دانشجویی اقدام کنم. الان مقدار اصلی پول توی حساب بلند مدت هست. ولی ایجنت من اصرار داره حساب بلند مدت عملا هیچ فایده ایی نداره، باتوجه به تجربیات اخیرش، میگه سفارت استرالیا حتما حساب کوتاه مدت با گردش حساب سه ماهه اثر گذاره. الان هم باز معتقده پول رو بریزم تو کوتاه مدت و دو روز بعدش BS بگیری بهتر از بلند مدته. کسی از دوستان تجربه ایی داره؟ کسی برای حساب بلند مدت ریجکت شده؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان لطف مي كنيد بفرماييد موجودي حساب چقدر بايد باشه
    وبايد ٣ ماه تو حساب باشه (آخه كسي كه كار مي كنه با پولش نمي گذاره تو بانك سه ماه پول بخوابه و در گردشه )؟
    مب پذيرش فوق گرفتم و فقط ٥٠٠٠ $ اسكلارشيپ دارم
    ممنون ميشم دوستان كمك كنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

سلام دوستان
    من برای ویزای همسرم میخوام اقدام کنم آیا با توجه به اینکه من بورس دارم نیازی هست همسرم هم موجودی حساب ارائه بده ؟
    ممنون

سلام دوستان
    من پذیرش مستر coursework دارم. دارم میرم واسه ویزا. آیا شما همه ۱۶۰-۱۷۰ میلیون گذاستین ۳ ماه کامل بمونه تو حساب؟!
    لطفا اگه کسی غیر این کارو کرده و ویزاش اومده یا ریجکت شده بگه یکم از شرایط مطلع شیم.
    ممنون

Junior Member

سلام
    کسی میدونه تمکن مالی واسه ویزای دکتری بدون بورس چطوری هست .ینی میشه ۱۲۰میلیون که همه میگن و واسه دوروزه تو حساب گذاشت و برداشت پرینت گرفت داد سفارت. من همچین پولی ندارم که میگن باید ۳هفته یا حتی بیشتر باشه .میشه کسی اطلاعاتی داره به من بده.ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط mdf نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه تمکن مالی واسه ویزای دکتری بدون بورس چطوری هست .ینی میشه ۱۲۰میلیون که همه میگن و واسه دوروزه تو حساب گذاشت و برداشت پرینت گرفت داد سفارت. من همچین پولی ندارم که میگن باید ۳هفته یا حتی بیشتر باشه .میشه کسی اطلاعاتی داره به من بده.ممنونم
    لزومی نداره پول در اختیار خودتون و در حساب طولانی مدتی به اسم خودتون باشه. اگر حساب بنام کس دیگری هست میتونید یک رضایت نامه یا تعهد نامه محضری از صاحب حساب که داخل قید شده باشه تمامی هزینه های سفر تحصیل بیمه محل اقامت رو ایشون تعهد میکنن تهیه کنید و بعد اون تعهدنامه رو میبرید ترجمه رسمی دادگستری و وزارت امور خارجه. بعد هم ارائه میدید به سفارت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudnorouzi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش مستر coursework دارم. دارم میرم واسه ویزا. آیا شما همه ۱۶۰-۱۷۰ میلیون گذاستین ۳ ماه کامل بمونه تو حساب؟!
    لطفا اگه کسی غیر این کارو کرده و ویزاش اومده یا ریجکت شده بگه یکم از شرایط مطلع شیم.
    ممنون
    فردیکه در استرالیا حدود 15 سال زندگی کرده این توصیه رو به من کرد که یک حساب بلند مدت که حدودا 250 میلیون داخلش پول باشه. اگر شما هم از جای معتبری اطلاعی کسب کردین لطفا به اشتراک بگذارید تا بقیه هم استفاده کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای همسرم میخوام اقدام کنم آیا با توجه به اینکه من بورس دارم نیازی هست همسرم هم موجودی حساب ارائه بده ؟
    ممنون
    بطور کلی برای ویزای تحصیلی در خود سایت مهاجرت و حفاظت از مرز های استرالیا قویا توصیه شده که BS ارائه بشه و خیلی مهمه. شاید در مورد کیس شما لزومی نداشته باشه میتونید از دانشگاه یا سفارت بپرسید و لی در کل هر منبع مالی و درامدی معرفی بشه بهتر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    برای کسی که بخواد با هزینه شخصی فوق لیسانس عمران بخونه تو استرالیا -bank statement چقدر باشه خوبه?
    100 تومن کافیه؟
    این پول باید برای هزینه 18 ماه اول باشه یا یکسال اول؟
    با تشکر
    دوست عزیز BS با PrePayment که دانشگاه برای شما تایین میکنه فرق داره دومی در واقع هزینه بیمه ترم اول دانشگاه و میتونه هزینه 6 ماه اول محل سکونت باشه که شما قبل از گرفتن COE باید از طریق صراف به حساب دانشگاه واریز کنی. اولی گواهی استطاعت مالی هستش که نشون میده شما اینجا وضعیت بدی رو از نظر مالی تجربه نمیکنی و بخاطر شرایط اقتصادی نمی خواهی درس رو بهانه کنی. دومی باید در یک حساب بلند مدت که سه ماه هم از اون گذشته باشه. میری بانک یه گواهی میدی ارائه میدی برای سفارت. 18 ما یا یک سال رو دانشگاه تایین میکنه برای PrePayment معمولا ترم اول دانشگاه هستش با بیمه کل دو سال مستر و هزینه 6 ماه محل سکونت هم بصورت جدا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)