صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام دوستان یک سوال دارم. خوشحال میشم اگه جوابم رو بدید.
    من برادرم داره برای ویزای دانشجویی‌ اقدام می‌کنه و می‌خواستم بپرسم که برای اون قسمت که میپرسه برای حواله پول چی‌ کار می‌کنید رو باید چی‌ جواب بده؟

What arrangements have been done to transfer the money to you?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

سلام دوستان

من میخوام گردش مالی به سفارت ارائه بدم اگر از بانک ریحانه گستر باشه ایرادی داره یا اینکه حتما باید از بانکهای دیگه مثل ملت، تجارت و .... باشه.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

سلام
    من از دانشگاه نیوکاسل برای مستر پذیرش گرفتم.
    برای خودم و همسرم چقدر پول باید در بانک بزارم؟ دقیقاً 3 ماه باید باشه؟ آیا پرینت ریز حساب هم لازم هست یا فقط گواهی موجودی کافیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام
    مي خواستم بدونم اگه ضامن بانكي نداشته باشيم چيكار مي تونيم بكينم براي گرفتن ويزا؟
    توي تهران كسي هست كه حاضر باشه اسپانسر يه غريبه بشه و در ازاش مبلغي پول يا تعهدي دريافت كنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام

من یه مشکل عجیب دارم. ضامن من حسابش (بلند مدت دوساله) با دو نفر دیگه مشترکه ولی سهمش از حساب ۵۰ درصده و مبلغ هم بالا هستش. حالا وکیلم میگه همه صاحبان حساب باید ضمانت کنن. این درسته؟ مگه ضامنم با توجه به سهمش صاحب ۵۰ درصد مبلغ نیست؟ همون ۵۰ درصد بیش از دو برابر مقدار مورد نیازه.

ممنون میشم راهنماییم کنین. واقعا گیج شدم!
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    سلام

من یه مشکل عجیب دارم. ضامن من حسابش (بلند مدت دوساله) با دو نفر دیگه مشترکه ولی سهمش از حساب ۵۰ درصده و مبلغ هم بالا هستش. حالا وکیلم میگه همه صاحبان حساب باید ضمانت کنن. این درسته؟ مگه ضامنم با توجه به سهمش صاحب ۵۰ درصد مبلغ نیست؟ همون ۵۰ درصد بیش از دو برابر مقدار مورد نیازه.

ممنون میشم راهنماییم کنین. واقعا گیج شدم!
    راستش این مساله یه مقدار تخصصیه ولی من فکر میکنم اگر ضامن شما به تنهایی و بدون نیاز به موافقت بقیه صاحبان حساب قادر هستن سهمشون رو از حساب برداشت کنن (که این مساله توی شرایط حساب قید شده)، ایشون به تنهایی میتونن ضامن شما بشن.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای 573 می خواستم اقدام کنم و با هزینه شخصی برای تحصیل اقدام کنم. دانشگاه موافقت نامه خودش رو برام فرستاده اما مشکل اصلی من حمایت مالی است.
    متاسفانه کسی که قرار بود به عنوام حامی مالی معرفی کنم از ارئه تعهد نامه شانه خالی کرده. من و همسر و پسر 2 ساله می خواستیم اقدام کنیم. بر اساس اطلاعات وب سایت رسمی دولت استرالیا من باید 123 هزار دلار برای هزینه تحصیل و اقامت خود و خانواده ام پول داشته باشم. این در حالی است که من فقط 40 هزار دولار اوون هم به صورت دلار دارم. الان تنها کسی که می تونه به من تعهد نامه مال بده مادرم هست که باز نشستس و فقط یک یک خانه به ارزش حدود 100 میلیون تومان داره. به نظر شما این می تونه به من کمکی بکنه؟ آیا راهی هست که بتونم برای ارائه حامی مالی استفاده کنم؟ دوستان تجربه یا ایده دارند؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadghadr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای 573 می خواستم اقدام کنم و با هزینه شخصی برای تحصیل اقدام کنم. دانشگاه موافقت نامه خودش رو برام فرستاده اما مشکل اصلی من حمایت مالی است.
    متاسفانه کسی که قرار بود به عنوام حامی مالی معرفی کنم از ارئه تعهد نامه شانه خالی کرده. من و همسر و پسر 2 ساله می خواستیم اقدام کنیم. بر اساس اطلاعات وب سایت رسمی دولت استرالیا من باید 123 هزار دلار برای هزینه تحصیل و اقامت خود و خانواده ام پول داشته باشم. این در حالی است که من فقط 40 هزار دولار اوون هم به صورت دلار دارم. الان تنها کسی که می تونه به من تعهد نامه مال بده مادرم هست که باز نشستس و فقط یک یک خانه به ارزش حدود 100 میلیون تومان داره. به نظر شما این می تونه به من کمکی بکنه؟ آیا راهی هست که بتونم برای ارائه حامی مالی استفاده کنم؟ دوستان تجربه یا ایده دارند؟ ممنون
    یک راهش اینه که 40 هزار دلارت را به ریال تبدیل کنی (با نرخ 3 تومن) بعد پولت را بریزی تو یه حساب بعد از اون حساب تمکن مالی بگیری (با نرخ 1226 تومن). اینجوری پولت 3 برابر میشه!!!!

Junior Member

من امروز رفتم bank statement بگیرم. هر بانکی(ملت ملی پارسیان) میرفتم میگفت تویه فرم دلار را 2500 می نویسم. تا اینکه خوشبختانه بانک سپه گفت نرخه 1226 را میزنیم. منم حساب سپه نداشتم.یک روزه یه حساب باز کردم پول ریختم توش بعد bs گرفتم بعد هم پولم را در اوردم. این بانکه سپه بالایه جردنه.
    خلاصه این روشه خوبیه

bANK STATMENT باید صورت حساب چند ماهه باشه؟ یا همون گواهی تمکن با اعلام مانده کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)