صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام

دوستان میدونن که آیا بانکی وجود داره که BS رو به نرخ ارز مرج صادر کنه؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام دوستان یک سوال
    من از بانک مهر اقتصاد BS گرفتم چون پولم تو حساب سود ده اونجا بود و نمیشد بردارم بریزم یه بانک دیگه (سود دهیش مختل میشد). حالام اون پول دیگه مصرف شده و من استرس گرفتم که نکنه BS بانک مهر اقتصاد رو ازم قبول نکن یا باعث ریجکت ویزام بشه . چون میدونید که بانک مهر اقتصاد مال سپاهه!!! ممنون میشم هرکس که اطلاع داره زود نظرشو بگه تا از این دلشوره دربیام..منتظرم دوستان. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال
    من از بانک مهر اقتصاد BS گرفتم چون پولم تو حساب سود ده اونجا بود و نمیشد بردارم بریزم یه بانک دیگه (سود دهیش مختل میشد). حالام اون پول دیگه مصرف شده و من استرس گرفتم که نکنه BS بانک مهر اقتصاد رو ازم قبول نکن یا باعث ریجکت ویزام بشه . چون میدونید که بانک مهر اقتصاد مال سپاهه!!! ممنون میشم هرکس که اطلاع داره زود نظرشو بگه تا از این دلشوره دربیام..منتظرم دوستان. مرسی
    بعید میدونم از این نظر ایرادی بگیرن.

Junior Member

سلام دوست عزيز
    اميدوارم خوب باشيد
    من دانشگاه curtin هستم. ليسانس رو تموم كردم دارم ميرم فوق ليسانس
    امروز پرداختها رو انجام دادم ولي سره COE دانشگاه گفت كه دوباره حسابه بانكي ميخواد
    ديدم تو سايت زده دوباره براي تمديد ويزا حسابه ٣ ماه ميخواد، كلي سره اين قضيه از ديرو استرس گرفته بودم. يكي از اشناها گفت براي مستري لازم نيست ٣ ماه باشه
    من ايران يه حسابه سپرده چند ساله دارم كه ٢٥ مليونه و ديگر حسابه پدرم هستم كه از هفته پيش ٧٥ مليون ريخته. ديگه به جز اين چيزي ندارم. curtin ميگفت براي تمديد سخت گيري نميكن
    يك شخصه ثالث هم هست كه حسابه ٦٠ مليوني چند ساله داره اما حساب براي خودش نيست ولي حق تامل اختيار داره
    ديگه به جز اينا يكي سنده خونه خودم هست ٥٠٠ مليون ارزش و سنده خونه مادر اونم همين حوالي
    يك شركت هم لهستان داريم كه كار ميكنيم كه گدرش ماليش بسيار بالاست
    فكر ميكني اينا كمك ميكنه يا مشكل دارم ؟
    احتمال داره در اينده تو uwa ادامه تحصيل بدم . دوباره همين بساط ميشه ؟
    دانشگاهم هنوز coe به خاطره اين مسعله تاييد نكرده

سلام دوستان . لطف میکنید بگین صورتحساب بانکی همسر هم بعنوان ضمانت پذیرفته میشه یا اینکه باید بخاطر اون هم تعهد محضری داده بشه از طرف همسر؟ چون من شنیده بودم که در مورد همسر ظاهرا تعهد الزامی نیست و میشه بعنوان ضمانت استفاده کرد. متشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Macquarie

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    سلام

دوستان میدونن که آیا بانکی وجود داره که BS رو به نرخ ارز مرج صادر کنه؟

ممنون
    بله. فکر میکنم شعبه اصلیه هر بانکی BS رو به نرخ ارز مرجع صادر میکنه. حساب من توی بانک قوامین بود و از شعبه اصلیش (میدون آرژانتین) BS رو گرفتم که به نرخ مرجع موجودی حساب رو به دلار استرالیا و دلار آمریکا زده بود.
    معمولا دارالترجمه ها میدونن که شعب اصلیه بانکها که BS صادر میکنن کجاست. من هم به یک دارالترجمه زنگ زدم راهنماییم کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام دوستان
    کسی میدونه برای ویزای توریستی چقدر پول باید تو حسابم باشه؟
    چه مدت این پول باید در حسابم بوده باشه؟؟ آیا سپرده ثابت هم قبوله؟؟؟ یا اینکه باید در گردش باشه؟؟

Junior Member

سلام. یه سوال حقوقی راجع به ضامن بانکی داشتم. که آیا مشکلی پیش نمیاد اگر ضامن کسی بشی. مرسی

Junior Member

سلام،
    در مورد BS باید به نام خودمون باشه؟ یا به نام والدین هم می تونه باشه؟ موجودی که می گیریم سقف داره؟ یعنی از یه سقفی نباید بیشتر باشه؟ اگر بیشتر باشه ممکنه OFFICER بگه سرمایه داره و میره ممکنه بر نگرده و ریجکت کنه؟ من با هزینه شخصی خودم دارم برای فوق لیسانس میرم استرالیا چقد باید موجودی BS باشه؟ باید BS نشون دهنده موجودی مورد نیاز تو یک سال اقامت در استرالیا باشه؟
    و اینکه چند وقت قبل از ارایه مدارک به سفارت تحویل داده بشه باید BS بگیرم؟ مثلا یک هفته قل یا دو روز قبل؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط parrii نمایش پست ها
    سلام،
    در مورد BS باید به نام خودمون باشه؟ یا به نام والدین هم می تونه باشه؟ موجودی که می گیریم سقف داره؟ یعنی از یه سقفی نباید بیشتر باشه؟ اگر بیشتر باشه ممکنه OFFICER بگه سرمایه داره و میره ممکنه بر نگرده و ریجکت کنه؟ من با هزینه شخصی خودم دارم برای فوق لیسانس میرم استرالیا چقد باید موجودی BS باشه؟ باید BS نشون دهنده موجودی مورد نیاز تو یک سال اقامت در استرالیا باشه؟
    و اینکه چند وقت قبل از ارایه مدارک به سفارت تحویل داده بشه باید BS بگیرم؟ مثلا یک هفته قل یا دو روز قبل؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

کافی‌ه همین چنتا صفحه‌رو بخونین همه چی‌ دستتون میاد
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)