صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط parrii نمایش پست ها
    سلام،
    در مورد BS باید به نام خودمون باشه؟ یا به نام والدین هم می تونه باشه؟ موجودی که می گیریم سقف داره؟ یعنی از یه سقفی نباید بیشتر باشه؟ اگر بیشتر باشه ممکنه OFFICER بگه سرمایه داره و میره ممکنه بر نگرده و ریجکت کنه؟ من با هزینه شخصی خودم دارم برای فوق لیسانس میرم استرالیا چقد باید موجودی BS باشه؟ باید BS نشون دهنده موجودی مورد نیاز تو یک سال اقامت در استرالیا باشه؟
    و اینکه چند وقت قبل از ارایه مدارک به سفارت تحویل داده بشه باید BS بگیرم؟ مثلا یک هفته قل یا دو روز قبل؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

شما دستکم باید هزینه یک سال برای یک نفر+هزینه یه بلیط رفت و برگشت

+ هزینه سال اول تحصیلت رو توی حساب داشته باشی.
    اگه پدرت بعنوان ساپورت کننده مالیت اعلام شده باشه به سفارت، مساله ای نی BS رو به اسم اون بگیری. ولی خوب پول رو بریزی به حسابی به اسم خودت بدی بهتره.
    اگه کشش مالی داشتی مبلغی بالاتر از اونچه در بالا بهت گفتم رو هم بذاری بهتره. درضمن، استرالیا از خداش هم هست یه سرمایه دار خارجی بره اونجا سرمایه گذاری کنه. ولی موندم اگه شما سرمایه دار(طبق تعریف دولت استرالیا) هستی برای چی واسه درس میخوای بری؟(البته جواب روتینی هست؛ تحصیل علم و دانش!)

یه اطلاعات دیگه ای هست راجع به این بی اس و بانک هایی توی ایران که فقط میتونم توی پیامی خصوصی بهتون بگم.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام. من بصورت Self-Finance پذیرش گرفتم چقدر پول باید در حسابم بزارم آیا واسه 4 سال رو باید داشته باشم یا یک سال هم کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia2211 نمایش پست ها
    سلام. من بصورت Self-Finance پذیرش گرفتم چقدر پول باید در حسابم بزارم آیا واسه 4 سال رو باید داشته باشم یا یک سال هم کافیه.
    فرم 157A سوال 42 رو بخونید. زده Total Period of your stay.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

سلام دوستان
    لطفن اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده، میشه برای bs پول 1 روز یا نهایت 2-3 روز در حساب باشه و bs رو گرفت یا حتما باید 1-3 ماه باشه؟ سفارت ایراد می گیره؟ ممنون

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasssss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفن اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده، میشه برای bs پول 1 روز یا نهایت 2-3 روز در حساب باشه و bs رو گرفت یا حتما باید 1-3 ماه باشه؟ سفارت ایراد می گیره؟ ممنون
    for which subclass?
    for master NO, for PhD, YES
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Junior Member

برای 573،مستر

Junior Member

سلام درود درباره BS
    با احترام به نظرات دوستان من تجربه خودم را میگم
    من خودم اسکولار داشتم ولی چون می خواستم وابستگی مالیم را نشون بدم برای B.S اقدام کردم.
    حساب من توی بانک ملی بود من مراجعه کردم به شعبه و کارمند بانک بسیار بسیار خوب باهام برخورد کرد و برام یه سری نکات را هن توضیح داد:
    ببینید توی گواهی بانک چهارتا مورد گزارش میشه
    Credit Turover
    Debit Turnover
    Balance
    Today's Credit Balance
    اگه شما هدفتون از گرفتن گواهی بانک نشان دادن اینه که قبلا در ایران با این حساب درامد و گردش مالی داشتین با دو تا گزینه اول یعنی turnover کار خواهین داشت چون این گردش نشون میده چقدر پول ماهانه توی حساب شما گشته. به عبارتی برای این که این دو رقم Turnover جابه جا بشه باید پولی را در دراز مدت توی حسابتون گردش بدین و دو یا سه روزه نمی تونید این گردش را بالا ببرید.

حالت دوم اینه که شما نشون بدی پول با مقدار مشخصی داری مثلا نشون بدی شهریه یک ترم را دارید. در این جا رقم چهارم یعنی Today's Credit Balance مهم میشه. برای این منظور گذاشتن پول در یک روز کاری و گرفتن میزان موجودی در روز کاری بعد کفایت می کنه یعنی 24 ساعت حدودا.

برای گواهی بانک سعی کنید صبح برین به مسئول مربوطه بگید گواهی می خوام تا اونم تا ظهر کارتون را راه بندازه.

Junior Member

سلام ممنون ميشم اگر جواب سوال منو بديد. من براى مستر باى كرس ورك كه همون ٥٧٣ هستش ميخوام اقدام كنم. ميخواستم بدونم براى گرفتن BC و گرفتن ويزا مقدار مبلغ پول حتما بايد ٣ ماه در حساب باشه ؟ و آيا كسى بوده كه تايم كمترى اين پول توى حسابش بوده ؟ و ويزا گرفته باشه ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

Acceptable sources of income

The money to support you and your family members must come from one or more acceptable sources, which may include:

• a money deposit with a financial institution held by you, or an Eligible Family Member, for at Least Three Consecutive months immediately before the date of your visa application
    • a loan from a financial institution made to you or an eligible family member
    • a loan from your government
    • your proposed education provider
    • the Australian Government or an Australian State or Territory government
    • the government of a foreign country
    • a provincial or state government of a foreign country that has the written support of the national government of the foreign country
    • an organisation gazetted by the Minister
    • an acceptable non-profit organisation
    • a multilateral agency.

Consecutive به معنای زمان متوالی هستش و بدون فاصله... سه ماه متوالی
    Eligible منظورش کسی هست که دارای شرایط لازم باشه و مسولیت در قبال شما داره و تحت هر شرایطی شمارو ساپورت میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amh99 نمایش پست ها
    سلام ممنون ميشم اگر جواب سوال منو بديد. من براى مستر باى كرس ورك كه همون ٥٧٣ هستش ميخوام اقدام كنم. ميخواستم بدونم براى گرفتن BC و گرفتن ويزا مقدار مبلغ پول حتما بايد ٣ ماه در حساب باشه ؟ و آيا كسى بوده كه تايم كمترى اين پول توى حسابش بوده ؟ و ويزا گرفته باشه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مقداری پول دارم تو بانک میخواستم بدونم میتونم الان از اون حساب بانکیم پرینت بگیرم به عنوان BS و بعد پول رو بردارم و زمینی هست که میخواستم بخرم به عنوان سرمایه گذاری و هم به عنوان مدرکی دال بر تمکن مالی برای سفارت.
    تاربخ الان برای BS میخوره. این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه چون 2-3 ماه دیگه من مدارک رو میفرستم سفارت. تاریخ حساب بانکی باید به روز باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)