صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaeim57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقداری پول دارم تو بانک میخواستم بدونم میتونم الان از اون حساب بانکیم پرینت بگیرم به عنوان BS و بعد پول رو بردارم و زمینی هست که میخواستم بخرم به عنوان سرمایه گذاری و هم به عنوان مدرکی دال بر تمکن مالی برای سفارت.
    تاربخ الان برای BS میخوره. این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه چون 2-3 ماه دیگه من مدارک رو میفرستم سفارت. تاریخ حساب بانکی باید به روز باشه؟
    its better not to be more than one month apart from the day you take the BS and apply for visa; you can withdraw your money but mind the gap between these dates
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaeim57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقداری پول دارم تو بانک میخواستم بدونم میتونم الان از اون حساب بانکیم پرینت بگیرم به عنوان BS و بعد پول رو بردارم و زمینی هست که میخواستم بخرم به عنوان سرمایه گذاری و هم به عنوان مدرکی دال بر تمکن مالی برای سفارت.
    تاربخ الان برای BS میخوره. این مشکلی برای من ایجاد نمیکنه چون 2-3 ماه دیگه من مدارک رو میفرستم سفارت. تاریخ حساب بانکی باید به روز باشه؟
    نه اما نمیتونین ماله 2 3 ماه پیش رو بدین چون شک برانگیزه

سلام دوستان
    من براي مستر باي كورس ورك پذيرش گرفتم
    مي خواستم ببينم حتما بايد هزينه ي ١سال تحصيل رو ٣ماه تو حساب داشته باشم يا گواهي آني هم كفايت مي كنه ؟
    كسي هست كه با گواهي آني تونسته باشه ويزا بگيره ؟
    ممنون

سلام بچه ها
    من تقریبا 2 سال استرالیا مشغول به تحصیل هستم با ویزای 574 - به تازگی ازدواج کردم و همسرم می خواد برای ویزا اقدام کنه- سوالم اینه که اظهار نامه ی بانکیو از ایران بذاریم کافیه یا من هم باید از حسابی که استرالیا دارم بذارم؟ممنون
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من تقریبا 2 سال استرالیا مشغول به تحصیل هستم با ویزای 574 - به تازگی ازدواج کردم و همسرم می خواد برای ویزا اقدام کنه- سوالم اینه که اظهار نامه ی بانکیو از ایران بذاریم کافیه یا من هم باید از حسابی که استرالیا دارم بذارم؟ممنون
    بزارید بهتره اما نذاریدم مشکلی نیست
    البته اگر حساب خوبی دارید نه گردش ماهیانه 2000$

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي مستر باي كورس ورك پذيرش گرفتم
    مي خواستم ببينم حتما بايد هزينه ي ١سال تحصيل رو ٣ماه تو حساب داشته باشم يا گواهي آني هم كفايت مي كنه ؟
    كسي هست كه با گواهي آني تونسته باشه ويزا بگيره ؟
    ممنون
    شک برانگیز میشه از طرفی شما یه turn over میگیرید که با وجود دو سه روز پول داشتن تو حساب اون بالا نمیره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

طبق قانون همسر شما برای زندگی در استرالیا حداقل 6500 دلار نیاز دارند سالیانه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    شک برانگیز میشه از طرفی شما یه turn over میگیرید که با وجود دو سه روز پول داشتن تو حساب اون بالا نمیره
    از نظر شما حداقل زمان مطمءن براي داشتن پول تو حساب چه مدتيه ؟!

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    از نظر شما حداقل زمان مطمءن براي داشتن پول تو حساب چه مدتيه ؟!
    for master 1 month is the least, for PhD couple of days is enough
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    for master 1 month is the least, for PhD couple of days is enough
    ممنون
    اگه پدرم به عنوان اسپانسر معرفي شده باشه حساب ايشون مي تونه راضيشون كنه ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)