صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 135

موضوع: ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

بله ظاهرا برای ایشون باید شما بردی تعهد نامه محضری بگیرید و حساب بانکی و ریز حساب در طی یک سال گذشته را ارائه کنید... برای خودتون همون حساب 3 4 ماه اخیر کافیه
    این را یکی از دانشگاه ها گفت به من....
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    ممنون
    اگه پدرم به عنوان اسپانسر معرفي شده باشه حساب ايشون مي تونه راضيشون كنه ؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه بانکی ( BS ) برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

اگه خودمون بورس داشته باشیم و برا ویزای همراه ضمانت بانکی یخوایم بگیریم، پول یک روز بخوابه کافیه؟ یا حتما میانگین 3،4 ماه رو میخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بله ظاهرا برای ایشون باید شما بردی تعهد نامه محضری بگیرید و حساب بانکی و ریز حساب در طی یک سال گذشته را ارائه کنید... برای خودتون همون حساب 3 4 ماه اخیر کافیه
    این را یکی از دانشگاه ها گفت به من....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

همیشه سعی کنید صادق باشید مخصوصا با سفارت.... این کار به منزله دروغگویی به حساب میاد و یک درصد احتمال بدید سفارت از بانک استعلام کنه!
    سعی کنید حداقل دو هفته پولو بخوابونید اگر دکتری بورسیه شدید....
    کلا از اول با دروغ وارو مملکت دیگه نشید...
    ضمنن این کار برای بانک هم مسئولیت داره چون تو پرینت بانکی میزنه فلان روز پول تو حساب بوده ولی وقتی خارج میکنید یعنی بانک نامه را داده اما حساب شما توی همون روز خالی شده که از نظر اخلافی هم کار درستی نیست....
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    اگه خودمون بورس داشته باشیم و برا ویزای همراه ضمانت بانکی یخوایم بگیریم، پول یک روز بخوابه کافیه؟ یا حتما میانگین 3،4 ماه رو میخوان؟

سلام
    من یه سوالی داشتم برای ارائه ضمات مالی ، چه مدت اون 20000 دلار باید تو حساب باشه ؟ واسه مقطع دکتری؟ من از بعضی ا شنیدم که یه روز فقط مبلغی و تو حساب بزاریم و بعد پرینت بگیریم به سفارت ارائه بدیم اکی هست . در حالیکه ایجنت تو ایران ( ایلیاد) به من گفته حداقل دو هفته باید 50 م برای دو هفته بزار و بعد از حساب برینت بکیر . بعضی ا هم میکن بیشتر از سه ماه . میشه کسی به من اطلاعات بده ؟

Junior Member

سلام
    برای کسانی که بورسیه IPRS+APA دارند که همه هزینه ها رو پوشش میده به جز هزینه بلیط هواپیما آیا نیاز هست که BS تهیه بشه؟ مبلغ اون چقدر باید باشه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بین 20 تا 40 تومان کافیه... نوع بورس مطرح نیست... مهم اینه که شما نشون بدید از پس هزینه های جانبی از قبیل پول هواپیما و اقامت اولیه بر میاید... اگر همسر هم دارید خوب بیشتر باید پول بگذارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yosef110 نمایش پست ها
    سلام
    برای کسانی که بورسیه IPRS+APA دارند که همه هزینه ها رو پوشش میده به جز هزینه بلیط هواپیما آیا نیاز هست که BS تهیه بشه؟ مبلغ اون چقدر باید باشه؟
    با تشکر

البته که هذچی پول بیشتر با مدت زمان بیشار بزارید بهتر م ومطمن تره،ولی من دیدیم که ۲۰ تومان یم روزه گزاشتن و ویزا گرفتن،البته فول فاند بودن

سلام دوستان
    من برای فراهم کردن پول نقد در حساب مشکل دارم , اما خانه ای دارم که ماهیانه اجاره خوبی از اون میگیرم , که هزینه سالیانه از اون در می آید, به نظرتون میشه عمده ساپورت مالی را با مدرک ترجمه شده مبلغ اجاره به سفارت بفرستم ؟

Junior Member

برای تهیه BS بانک ملی ضمانت نامه رو به زبان انگلیسی صادر میکنه ولی مهرهای اون همه فارسی هستند (مهر شعبه و غیره). مبلغ گردش هم به ریال هست و چیزی از دلار در اون ثبت نمیشه. البته کارمند بانک بیان میکنه که برای افراد دیگه هم به همین صورت برای سفارت BS صادر شده.
    آیا این گونه BS مورد تایید سفارت هست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

باید بگیرید بدید برای ترجمه ... فارسی را قبول ندارند که...
    یا اینکه از یک بانکی که انگلیسی میده نامه را بگیرید که ترجمه نخواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط homa2015 نمایش پست ها

برای تهیه BS بانک ملی ضمانت نامه رو به زبان انگلیسی صادر میکنه ولی مهرهای اون همه فارسی هستند (مهر شعبه و غیره). مبلغ گردش هم به ریال هست و چیزی از دلار در اون ثبت نمیشه. البته کارمند بانک بیان میکنه که برای افراد دیگه هم به همین صورت برای سفارت BS صادر شده.
    آیا این گونه BS مورد تایید سفارت هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)