صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 44445464748495051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 537 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من منتظر گرفتن Hap ID هستم تا برای مدیکال اقدام کنم. مطالب این قسمت رو خوندم خیلی مفید بودند. میخواستم بدونم آیا کسی جدیدا آزمایش مدیکال رو در تهران انجام داده؟ توصیه خاصی اگر دارین بگین تا استفاده کنیم (مثلا کدوم بیمارستان بهتره و ....)

خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط galardo نمایش پست ها
    سلام دوستان

من منتظر گرفتن Hap ID هستم تا برای مدیکال اقدام کنم. مطالب این قسمت رو خوندم خیلی مفید بودند. میخواستم بدونم آیا کسی جدیدا آزمایش مدیکال رو در تهران انجام داده؟ توصیه خاصی اگر دارین بگین تا استفاده کنیم (مثلا کدوم بیمارستان بهتره و ....)

خیلی ممنون
    سلام
    من دور روز پيش رفتم بيمارستان دي. اما قبلش زنگ زدم و وقت گرفتم. يكم سرشون شلوغ بود. يه دو ساعتي طول كشيد. مجموعاً 472000 تومن پرداخت كردم. امروز كه چك كردم زده بود كه مداركم واسه سفارت ارسال شده. از يه نفرم پرسيدم گفت بيمارستان دي خيلي سريع ميفرسته جواب آزمايش و.
    بايد بري كلينيك دكتر ابراهيمي راد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rminalimardany نمایش پست ها
    سلام
    من دور روز پيش رفتم بيمارستان دي. اما قبلش زنگ زدم و وقت گرفتم. يكم سرشون شلوغ بود. يه دو ساعتي طول كشيد. مجموعاً 472000 تومن پرداخت كردم. امروز كه چك كردم زده بود كه مداركم واسه سفارت ارسال شده. از يه نفرم پرسيدم گفت بيمارستان دي خيلي سريع ميفرسته جواب آزمايش و.
    بايد بري كلينيك دكتر ابراهيمي راد.
    خیلی ممنون از توصیتون
    امروز Hap Id دریافت کردم. چون قسمتی از کار پروپوزالم با خون سروکار داره برام آزمایش هپاتیت و ایدز رو هم نوشتن که در نتیجه فکر کنم هزینش بیشتر باشه ....

Question پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط galardo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توصیتون
    امروز Hap Id دریافت کردم. چون قسمتی از کار پروپوزالم با خون سروکار داره برام آزمایش هپاتیت و ایدز رو هم نوشتن که در نتیجه فکر کنم هزینش بیشتر باشه ....
    دوستان کسی میدونه hap id رو چه جوری باید خودمون بسازیم؟

Junior Member

hap Id رو خودتون نمیسازید! چند روز بعد از فرستادن و دلیوری مدرک و گرفتن فایل نامبر، آفیسر بهتون ایمیل میزنه و در خواست انجام مدیکال رو میکنه. توی این ایمیل Hap id براتون فرستاده میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehdaemi نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه hap id رو چه جوری باید خودمون بسازیم؟

Junior Member

سوالات دکتر
    سلام دوستان،ایا دکتر در مورد سابقه بیماریهای خونی مثل هپاتیت B سوال میکنند؟اگر سوال کردند حتماً لازم هست که رو راست جواب بدیم؟تاثیری روی ویزا نداره؟
    ممنون میشم اگه کسی در این رابطه اطلاعاتی داره در اختیار بزاره

ApplyAbroad Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2015 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)