صفحه 11 از 54 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند ویزای تحصیلی

دوستان برا فرستادن مدارک کجا باید بفرستیم. بیمارستان به من گفت که میتونه خودشون بفرستن فقط نمیدونست کجا باید بفرستن. به اردن باید بفرستن یا سفارت تهران؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان عزیز مدارک مدیکال رو میفرستن به سفارت تهران یا میتونیم بگیم بفرستن امان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بعد از این که مدارکتون رو فرستادین سفارت، میتونین صبر کنین تا اونا ازتون بخوان که مدیکال رو انجام بدین و هم میتونین خودتون زودتر برین و مدیکالتون رو انجام بدین تا کاراتون زودتر پیش بره. فرمهای مربوط به مدیکال فرمهای 26 و 160 هستن. لیست پزشکای معتمد سفارت که میتونین برای مدیکال برین پیششون هم اینجا هست.
    ببخشید برای اقدام برای مدیکال چکاپ قبل از اینکه آفیسر ازمون بخواد، باید فقط این دو تا فرم رو پر کنیم و ببریم به مرکزی که معرفی شده؟ مدرک دیگه ای از طرف آفیسر فرستاده نمی شه که لازم باشه همراهمون ببریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jvdn نمایش پست ها
    ببخشید برای اقدام برای مدیکال چکاپ قبل از اینکه آفیسر ازمون بخواد، باید فقط این دو تا فرم رو پر کنیم و ببریم به مرکزی که معرفی شده؟ مدرک دیگه ای از طرف آفیسر فرستاده نمی شه که لازم باشه همراهمون ببریم؟
    براي من كه مدركي نفرستاده. فقط گفته بايد بري آزمايشات رو انجام بدي. فكر نمي كنم مدركي به غير از دو تا فرم 26 و 160، 4 قطعه عكس و اصل و كپي پاسپورت لازم باشه. بازم دوستان اگر اطلاع بيشتري دارند لطفا اينجا مطرح كنند.
    ویرایش توسط hopeful : January 16th, 2013 در ساعت 03:47 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط jvdn نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    براي من كه مدركي نفرستاده. فقط گفته بايد بري آزمايشات رو انجام بدي. فكر نمي كنم مدركي به غير از دو تا فرم 26 و 160، 4 قطعه عكس و اصل و كپي پاسپورت لازم باشه. بازم دوستان اگر اطلاع بيشتري دارند لطفا اينجا مطرح كنند.
    دوستان اگر تهران بخواید مذیکال بشید به هر بیمارستانی که زنگ بزنید که وقت بگیرید خودشون میگن چیا لازمه بیارید.درضمن اگر عینکی هستید حتما حتما عینکتون فراموش نشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsin نمایش پست ها
    دوستان عزیز مدارک مدیکال رو میفرستن به سفارت تهران یا میتونیم بگیم بفرستن امان؟
    ميفرستن تهران اينطور راحتتره. بيمارستان اردن نمي فرسته مكه اينكه يه نفر رو همراه شما بفرسته براي ارسال با هزينه خودتون. ولي اكه بفرستن تهران بهتره منم اين كارو كردم از تهران هم بعد از بررسي يك كزارش به اردن ميدن معمولا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    دوستان برا فرستادن مدارک کجا باید بفرستیم. بیمارستان به من گفت که میتونه خودشون بفرستن فقط نمیدونست کجا باید بفرستن. به اردن باید بفرستن یا سفارت تهران؟ ممنون
    سلام
    من از امان پرسیدم گفتن :
    هم میتونی به امان و هم به تهران بفرستی

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید ) منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان کسی هست بتونه به سوال من جواب بده
    من یه انحراف مادرزادی در ستون فقراتم هست و اسمش اسکولیوز هست (20-25 درجه)! میخواستم بدونم که به این چیزا گیر میدن یا نه؟ ممکنه ویزا بهم ندن واسه این مشکل؟چون دارم واسه کار اقدام می کنم.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست بتونه به سوال من جواب بده
    من یه انحراف مادرزادی در ستون فقراتم هست و اسمش اسکولیوز هست (20-25 درجه)! میخواستم بدونم که به این چیزا گیر میدن یا نه؟ ممکنه ویزا بهم ندن واسه این مشکل؟چون دارم واسه کار اقدام می کنم.
    شما تهران هستید یا شهرستان.....بعد اگه عریان بشید این مشکل مشخصه یا نه....چون تو تهران شما باید تمام لباس هاتون در بیارید...البته به جز لباس زیر.....چنین آزمایشی وجود نداره...فقط چشم و گوش و حلق و بینی و فشار خون و ضربان قلب و قفسه سینه و غدد لنفاوی و وزن و قد و ادرار وغیره از شما تست میگیرن....شما یه عکس رادیولوژی قفسه سینه هم دارید...نمیدونم تو اون عکس ستون فقرات شما میفته یا نه؟.......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)