صفحه 12 از 54 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    شما تهران هستید یا شهرستان.....بعد اگه عریان بشید این مشکل مشخصه یا نه....چون تو تهران شما باید تمام لباس هاتون در بیارید...البته به جز لباس زیر.....چنین آزمایشی وجود نداره...فقط چشم و گوش و حلق و بینی و فشار خون و ضربان قلب و قفسه سینه و غدد لنفاوی و وزن و قد و ادرار وغیره از شما تست میگیرن....شما یه عکس رادیولوژی قفسه سینه هم دارید...نمیدونم تو اون عکس ستون فقرات شما میفته یا نه؟.......
    عریان رو خوب اومدی مانی جون نه ببینین. من خودم تا 10 روز پیش این رو نمیدونستم. طب صنعتی شرکت نفت که رفتم فهمیدم این رو. تازه این بار دوم هست. بار اول خودشون نفهمیدن. من اگر رکابی تنم باشه که اصلا پیدا نیست. متخصص هم بار اول اصلا نمی فهمید و گفت حتما باید عکس بگیری.خلاصه عکس هم گرفتم و رفتم پیش متخصص دوباره. نوشت که منع فعالیت ندارد. قبلا هم چند تا فروم خارجی دیدم که این رو گفتند و حتی حادتر از من بوده که مشکلی هم پیش نیومده. قفسه سینه من ok هست. یعنی همه جام ok هست. عینک هم ندارم. من حتی اگر دکتر نفهمه خودم میگم چون بعدا برام مشکل میشه. فقط میخام بدونم کسی تجربه ای چیزی نداره؟ یا وصل نیست به کسی که برام بپرسه؟ Scoliosis. تا زیر 25 هیچ مشکلی نداره. فقط میخام بدونم که جز مشکلات حاد هست یا خیر؟
    ویرایش توسط vahabr1987 : January 21st, 2013 در ساعت 12:16 PM

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستانی که مدیکال انجام دادید
    چند روز بعد از انجام مدیکال، دلیوری اومده براتون از امان؟ اصلا اومده چیزی؟ خودتون پیگیری کردید ایمیلی؟
    من فایل نامبر رو ننوشتم روی فرم ها، چون تو اون قسمت نوشته بود "Office Use Only" دکتر هم چیزی نپرسید و یادم رفت یاد آوری کنم...اما گویا باید مینوشتم تا یکوقت گم نشه مدارک!
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member pantheia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    دوستانی که مدیکال انجام دادید
    چند روز بعد از انجام مدیکال، دلیوری اومده براتون از امان؟ اصلا اومده چیزی؟ خودتون پیگیری کردید ایمیلی؟
    من فایل نامبر رو ننوشتم روی فرم ها، چون تو اون قسمت نوشته بود "Office Use Only" دکتر هم چیزی نپرسید و یادم رفت یاد آوری کنم...اما گویا باید مینوشتم تا یکوقت گم نشه مدارک!
    ئه من اصلا اینو ندیده بودم!!

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام من مدارکم رو چند روز پیش فرستادم برا سفارت ...الان هنوز سفارت ایمیل نزده خودم برم دنبال کارای مدیکال یا صبر کنم ایمیل بزنن؟ کلا هزینه کارای مدیکال چقدر میشه؟فقط فرم 160 و 26 لازمه یا چیز دیگه ای هم هست؟ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام من مدارکم رو چند روز پیش فرستادم برا سفارت ...الان هنوز سفارت ایمیل نزده خودم برم دنبال کارای مدیکال یا صبر کنم ایمیل بزنن؟ کلا هزینه کارای مدیکال چقدر میشه؟فقط فرم 160 و 26 لازمه یا چیز دیگه ای هم هست؟ممنون
    هم میتونید خودتون برید....هم صبر کنید تا ایمیل بیاد..............ویزیت میشه 250000 ....عکس رادیولوژی 65000.....و آزمایش های دیگه بین 7000 تا 12000.....بهتون میگن 350000 همراه داشته باشید....همین دو تا فرم + کپی صفحه اول گذرنامه + 4 قطعه عکس گذرنامه ای 4*6
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

من امروز زنگ زدم سفارت اردن اقاهه گفت مدیکالت هنوز نرسیده...
    ای باباااااا

برا بقیه رسیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم سفارت اردن اقاهه گفت مدیکالت هنوز نرسیده...
    ای باباااااا

برا بقیه رسیده؟
    شما کی فرستادین مدیکال رو؟ یعنی کی رسید دست سفارت در تهران؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    شما کی فرستادین مدیکال رو؟ یعنی کی رسید دست سفارت در تهران؟
    نمیدونم شنبه صبح که زنگ زدم بیمارستان گفت فرستاده شده به سفارت تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    من زنگ زدم سفارت تهران، اونا هم گفتن مدیکال به دستشون نرسیده. کس دیگه ای پیگیری کرده مدیکالش به سفارت رسیده یا نه؟
    --------------
    دوست عزیز میشه بفرمایید کدوم بیمارستان مدیکال را انجام دادید؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    --------------
    دوست عزیز میشه بفرمایید کدوم بیمارستان مدیکال را انجام دادید؟
    بیمارستان اتیه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)