صفحه 13 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پانته جان،
    من ۲۲ جان مدیکال انجام دادم در بیمارستانه دی، دیروز سفارت در تهران ایمیلمو جواب داد که ۲۶ جان رسیده دستشون و ۳۱ جان میفرستن امان.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    من زنگ زدم سفارت تهران، اونا هم گفتن مدیکال به دستشون نرسیده. کس دیگه ای پیگیری کرده مدیکالش به سفارت رسیده یا نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_dj14146 نمایش پست ها
    پانته جان،
    من ۲۲ جان مدیکال انجام دادم در بیمارستانه دی، دیروز سفارت در تهران ایمیلمو جواب داد که ۲۶ جان رسیده دستشون و ۳۱ جان میفرستن امان.

به قسمت ویزای سفارت تو تهران زنگ زدید برای پیگیری دلیوری مدیکال؟ با فرد خاصی باید صحبت کرد یا باید ایمیلی پیگیری کرد؟ فایل نامبر باید بهشون داد یا با اسم و فامیل قابل پیگیریه ؟

من هنوز یک سئوال برام باقی مونده و اون اینه که آیا واقعا سفارت تهران خودش پست میکنه اردن و هیچ هزینه ای از ما نمیگیره؟! خیلی عجیبه.....من احساس میکنم یا اسکن میکنه صفحه نتایج مدیکال رو یا خودشون تو تهران نتیجه ارزیابی رو توی پورتالی جایی وارد میکنن که از اردن و استرالیا قابل دسترسی باشه....اگر کسی اطلاع دقیق داره تو این موضوع، اعلام کنه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

بچه ها من يه سوال در ارتباط با فرستادن آزمايش هاي مديكال دارم. امروز من مديكالم رو تو بيمارستان ايران مهر انجام دادم. منشي بهم گفت هروقت جوابت آماده بشه زنگ ميزنيم. من ازش پرسيدم كه مداركو خودتون ميفرستيد سفارت يا ميشه بديد به من كه خودم مستقيماً بفرستم عمان. گفت فرقي نميكنه، هرطور كه راحتيد، فقط اگه ميخوايد خودتون مستقيم بفرستيد عمان، ما يه نفر رو از بيمارستان باهاتون ميفرستيم كه با اون بريد و مداركو پست كنيد.

بچه ها كدوم آپشن رو توصيه ميكنيد؟ اينكه بيمارستان بده سفارت تو تهران و اونا بفرستن عمان، يا خودمون با هزينه شخصي تحت شرايط فوق مستقيم بفرستيم عمان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    سلام دوستان

بچه ها من يه سوال در ارتباط با فرستادن آزمايش هاي مديكال دارم. امروز من مديكالم رو تو بيمارستان ايران مهر انجام دادم. منشي بهم گفت هروقت جوابت آماده بشه زنگ ميزنيم. من ازش پرسيدم كه مداركو خودتون ميفرستيد سفارت يا ميشه بديد به من كه خودم مستقيماً بفرستم عمان. گفت فرقي نميكنه، هرطور كه راحتيد، فقط اگه ميخوايد خودتون مستقيم بفرستيد عمان، ما يه نفر رو از بيمارستان باهاتون ميفرستيم كه با اون بريد و مداركو پست كنيد.

بچه ها كدوم آپشن رو توصيه ميكنيد؟ اينكه بيمارستان بده سفارت تو تهران و اونا بفرستن عمان، يا خودمون با هزينه شخصي تحت شرايط فوق مستقيم بفرستيم عمان؟
    من هم همون ایران مهر انجام داده بودم. من بشون گفتم که بفرستن سفارت در تهران. هیچ ایمیلی یا زنگی نزدن که رسیده یا نرسیده، اما انگار کارشونو زود انجام داده بودن. چون واسه ویزای من مشکلی ایجاد نشد. تقریبا 10 روز بعد از مدیکال ویزام گرنت شد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    سلام دوستان

شما خودتون شخصن میتونید اونا رو بفرستید امان....اما مشکل اینه که دکترها مدارکو به شما تحویل نمیدن....و اگه خودشون انجام بدن میفرستن سفارت در تهران.......

اما یه اشتباهی که دو بار تکرار کردید....البته به پای میرزا لغتی بودن من نویسید....عمان یه کشور هست در حاشیه جنوبی خلیج تا ابد فارس....پایتختش هم مسقط هست......پادشاهی هم هست و پادشاه هم سلطان قابوس...... ولی

امان.....پایتخت کشور اردن هاشمی هستش......هم مرز با سوریه و عراق و عربستان و اسرائیل......پادشاهی هست و پادشاه هم ملک عبدالله.......50% جمعیت این کشور فلسطینی هست......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام تبریک مگه تو حالت معمول خود دکتر معتمد سفارت فرمای مدیکال رو برا اردن نمیفرستن؟
    نه دیگه....میفرستن تهران.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام تبریک مگه تو حالت معمول خود دکتر معتمد سفارت فرمای مدیکال رو برا اردن نمیفرستن؟
    سلام
    مرسی نه
    همونطور که مانی عزیز گفت میفرستن تهران اما بهش بگین که پول پست خودتون میدین که بفرستن امان .
    چون وقتی که مدیکال به دستشون برسه تازه شروع میکنن به خوندن cv و میرین تو security chek که معمولا یک تا 2 هفته طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aahhmmaadd نمایش پست ها
    من 19 ژانویه مدیکال رو انجام دادم و پیگیری نکردم پرونده مدیکال رو. ایمیلی هم در این رابطه دریافت نکردم، که مثلا بگن رسیده یا همچین چیزی. مرسی از تبریکتون، امیدوارم واسه شما هم هر چه زودتر گرنت بشه
    مرسی از توضیحتون. شما مدیکال رو خودتون مستقیما فرستادید برای اردن یا نه ؟ آخه من هم 20 ام مدیکال رو انجام دادم اما به گفته سفارت تهران, تازه امروز برای اردن نتایج رو فرستادن
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    مرسی از توضیحتون. شما مدیکال رو خودتون مستقیما فرستادید برای اردن یا نه ؟ آخه من هم 20 ام مدیکال رو انجام دادم اما به گفته سفارت تهران, تازه امروز برای اردن نتایج رو فرستادن
    نه من خودم نفرستادم. من حتی از سفارت تهران هیچ ایمیلی یا زنگی دال بر رسیدن مدیکال نگرفتم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان ببخشید مدارک مدیکال رو می تونیم خودمون بفرستیم اردن؟ من از اصفهان دارم اقدام میکنم و پزشک معتمد گفت ما اجازه نمیدیم بزارید روال قانونیش رو طی کنه و ما میفرستیم تهران. اگه خودتون بخواید بفرستید ما هیچ مسئولیتی قبول نمی کنیم و اینا..... حالا به نظرتون من چیکار کنم؟ من هنوز فایل نامبرم هم نیومده و اگه تونستم راضی شون کنم باید فایل نامبر رو خودم توی فرمها بنویسم و فرم 26 و 160 و جواب آزمایشات رو خودم پست کنم اردن؟ کار خاص دیگه ای لازم نیست؟ ممنون
    ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
    تا راهرو نباشی کی راهبر شوی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)