صفحه 15 از 54 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    يه سوال ديگه هم دارم
    شما اين فرماي مديكال رو هم تايپي پر كردين يا با دست؟
    اگر adobe acrobat pro داری تایپ کن, راحت تره. فقط تاریخشو نباید بنویسی باید توی مطب تاریخ بزنی و امضا کنی
    سابكلاس 574. دلیوری مدارک در اردن: 30 دسامبر. دریافت شماره پرونده: 14 ژانويه. درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 15 ژانویه. انجام آزمايشات مديكال: 20 ژانويه. ارسال مديكال از تهران به اردن: 31 ژانويه. گرنت ويزا 27 فوريه

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    اگر adobe acrobat pro داری تایپ کن, راحت تره. فقط تاریخشو نباید بنویسی باید توی مطب تاریخ بزنی و امضا کنی
    --------
    کسی هست جدیدا می خواد بره واسه مدیکال (ویزا دانشجویی) ؟

Junior Member

سلام دوست عزيز من منتظر هستم كه بهم اعلان كنن البته مداركو چهارشنبه هفته قبل فرستادن اردن وهنوز فايل نامبر نيومده.موفق باشيد

Junior Member

با سلام من فايل نامبرم اومده .حالا دنبال مديكال دانشجويي هستم .احتمالا بيمارستان اتيه ميرم.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

سلام دوستان دو تا سوال داشتم
    یکی اینکه بیمارستان دی و برای مدیکال میخوام انتخاب کنم میخواستم ببینم برای معاینه خانم ها دکتر خانم هم دارن؟ یا برای اینکه همسر و دکتر خانم معاینه کنه حتما باید بریم آتیه؟ مرسی

سوال دیگه اینکه من چند سال پیش به یک کیست پاینولیدال بالای باسن دچار شده بودم که عمل جراحی برای خارج کردنش انجام دادم جای بخیش هست الان، میخواستم ببینم نیازی هست به دکتر بگم اینو؟ چون فکر نمی کنم برای معاینه کاری به اون ناحیه داشته باشن درسته؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    سلام دوستان دو تا سوال داشتم
    یکی اینکه بیمارستان دی و برای مدیکال میخوام انتخاب کنم میخواستم ببینم برای معاینه خانم ها دکتر خانم هم دارن؟ یا برای اینکه همسر و دکتر خانم معاینه کنه حتما باید بریم آتیه؟ مرسی

سوال دیگه اینکه من چند سال پیش به یک کیست پاینولیدال بالای باسن دچار شده بودم که عمل جراحی برای خارج کردنش انجام دادم جای بخیش هست الان، میخواستم ببینم نیازی هست به دکتر بگم اینو؟ چون فکر نمی کنم برای معاینه کاری به اون ناحیه داشته باشن درسته؟
    فکر میکنم اگه میخواین معاینه توسط پزشک خانم انجام بشه حتما باید برین آتیه.

در مورد عملتون هم فکر نمیکنم چیز مهمی باشه. در کل اینا بیشتر روی مریضی هایی که مسری باشه حساس هستن نه اینجور عمل ها. در هر صورت فکر میکنم بهتره در مورد این عمل تو فرمهای مربوطه بنویسین و به دکتر هم بگین چون موقع معاینه باید تمام لباسهاتون به غیر از لباس زیرتون رو دربیارین و احتمال داره که دکتر محل بخیه رو ببینه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من یک شنبه فرستادم مدارکم رو ولی فایل نامبر نمیاااااااد !!!! اگه هفته دیگه اجازه مدیکال بدن جایی باز هست ؟؟!!!! اگه انجام بدم مدیکال رو میفرستن !!!!! یا میره بعد تعطیلات !!!! امسال عجب عیدی داریم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Poonehkia نمایش پست ها
    من یک شنبه فرستادم مدارکم رو ولی فایل نامبر نمیاااااااد !!!! اگه هفته دیگه اجازه مدیکال بدن جایی باز هست ؟؟!!!! اگه انجام بدم مدیکال رو میفرستن !!!!! یا میره بعد تعطیلات !!!! امسال عجب عیدی داریم
    برای انجام مدیکال نیازی نیست که حتما سفارت ایمیل بزنه و ازتون بخواد که مدیکال رو انجام بدین. خودتون میتونین برین وقت بگیرین و مدیکال رو انجام بدین. البته در هر صورت توی 4 روز اول عید سفارت تهران تعطیله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    برای انجام مدیکال نیازی نیست که حتما سفارت ایمیل بزنه و ازتون بخواد که مدیکال رو انجام بدین. خودتون میتونین برین وقت بگیرین و مدیکال رو انجام بدین. البته در هر صورت توی 4 روز اول عید سفارت تهران تعطیله.
    پس به من گفتن تا فایل نامبر نیاد این کارو نکن !!!! چرا !!!! اگه من شنبه برم مدیکال جوابمو رو چه فایل نامبری بفرسته ...اصلن میفرسته تو این فاصله کم ؟؟؟؟ بعد یه سئوال دیگه من همسرم باید از یه کشور دیگه مدیکال بده ....باید جوابامون تو یه روز برسه ؟؟ وای که چقدر پر استرسه این کار .....مرسی از راهنمایی های همه

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Poonehkia نمایش پست ها
    پس به من گفتن تا فایل نامبر نیاد این کارو نکن !!!! چرا !!!! اگه من شنبه برم مدیکال جوابمو رو چه فایل نامبری بفرسته ...اصلن میفرسته تو این فاصله کم ؟؟؟؟ بعد یه سئوال دیگه من همسرم باید از یه کشور دیگه مدیکال بده ....باید جوابامون تو یه روز برسه ؟؟ وای که چقدر پر استرسه این کار .....مرسی از راهنمایی های همه
    با توجه به تجربه خود من و بقیه بچه ها، برای انجام مدیکال نیازی به فایل نامبر نیست. اساسا توی فرم های مدیکال جایی وجود نداره که از شما بخواد فایل نامبرتون رو بنویسین. پزشک پرونده شما رو میفرسته سفارت تهران و اونام جواب مدیکال رو (گویا به صورت الکترونیکی) میفرستن اردن و فقط اسم شما قید میشه. قاعدتا تو سفارت تو اردن خودشون پرونده شما رو پیدا میکنن و جواب مدیکال رو میذارن تو پروندتون. اینکه میگن تا قبل از اومدن فایل نامبر برای مدیکال اقدام نکنین علتش اینه که اگر یه وقت خدایی نکرده آفیسر در مورد پرونده قانع نشه و بخواد ویزا رو ریجکت بکنه، دیگه هزینه اضافی مدیکال رو نداده باشین.

راستش بعید میدونم تا قبل از تعطیلات عید جواب به دست سفارت تو اردن برسه.

در مورد این قضیه که همسرتون از یک کشور دیگه مدیکال بدن اطلاعاتی ندارم، اما بعید میدونم لزومی داشته باشه که جواب مدیکالتون همزمان برسه. فقط این مسأله رو به آفیسرتون بگین که مدیکال همسرتون از یه کشور دیگه میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)