صفحه 5 از 54 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

پیش فرض پاسخ : Medical Examination

نقل قول نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    دوستان کسی در مشهد پیش خانم دکتر هما دانشمند برای ازمایشات رفته یا میدونه ایشون چطور معاینه میکنند؟باید کامل برهنه شد؟
    من هنوز نمیدونم باید جراحی سینه که داشتم و بگم یا نه؟
    کسی تجربه تهران که کاری به محدوده سینه نداشته باشند رو میشناسه؟
    لطفا با پاسخ هاتون کمکم کنید
    سلام
    جراحی هایی که حالت زیبایی و پلاستیک دارن مشکلی رو در ویزا ایجاد نمیکنه!! اگر جای عملتون مونده به نظرم بگین!!

نقل قول نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    دوستان کسی در مشهد پیش خانم دکتر هما دانشمند برای ازمایشات رفته یا میدونه ایشون چطور معاینه میکنند؟باید کامل برهنه شد؟
    من هنوز نمیدونم باید جراحی سینه که داشتم و بگم یا نه؟
    کسی تجربه تهران که کاری به محدوده سینه نداشته باشند رو میشناسه؟
    لطفا با پاسخ هاتون کمکم کنید
    ایشون اصلا بهتون نزدیک نمیشن، فقط ازتون سوال میپرسن
    من از سلاله درختانم، تنفس هوای مانده ملولم می کند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Final Visa

من مدارکم رو ۲۴ می توی تهران با پست لاج کردم و ۴ جون یه ایمیل از امان گرفتم که گفتن پروندم رفته اونجا و شماره پرونده‌ام رو دادن و گفتن که officer اگر چیزی بخواد باهات تماس می‌گیره. به جز اون ایمیل هیچ تماس تلفنی از سفارت توی تهران با من گرفته نشده. حالا می‌خواستم بدونم که آیا سفارت تهران باید به من می‌گفت که آزمایشات پزشکی رو انجام بدم؟ یا باید منتظر امان باشم؟
    (من بیشتر برای این شک کردم که دیدم با اکثر بچه‌ها ابتدا از سفارت تهران تماس گرفته می‌شد و همون‌جا بهشون گفته می‌شد که برای آزمایش‌ها اقدام کنن)

مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sisyphus نمایش پست ها
    من مدارکم رو ۲۴ می توی تهران با پست لاج کردم و ۴ جون یه ایمیل از امان گرفتم که گفتن پروندم رفته اونجا و شماره پرونده‌ام رو دادن و گفتن که officer اگر چیزی بخواد باهات تماس می‌گیره. به جز اون ایمیل هیچ تماس تلفنی از سفارت توی تهران با من گرفته نشده. حالا می‌خواستم بدونم که آیا سفارت تهران باید به من می‌گفت که آزمایشات پزشکی رو انجام بدم؟ یا باید منتظر امان باشم؟
    (من بیشتر برای این شک کردم که دیدم با اکثر بچه‌ها ابتدا از سفارت تهران تماس گرفته می‌شد و همون‌جا بهشون گفته می‌شد که برای آزمایش‌ها اقدام کنن)

مرسی.
    منم 30 می پست کردم. خودم
    ایمیل زدم پرسیدم گفتن مدارکت 31 می رسیده و لاج شده اگر مدارکی لازم بود افیسر
    باهات تماس میگیره و راجع به پزشکی هم که پرسیدم گفت بعد لاج کردن میتونی بری یا
    میتونی منتظر ایمیل امان باشی بعد بری. این استنباط هم برام بوجود اومد که لزوما قرار نیست با همه تماس بگیرن

بجه هایی هم که تجربه دارن کمک کنن لطفا

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    منم 30 می پست کردم. خودم
    ایمیل زدم پرسیدم گفتن مدارکت 31 می رسیده و لاج شده اگر مدارکی لازم بود افیسر
    باهات تماس میگیره و راجع به پزشکی هم که پرسیدم گفت بعد لاج کردن میتونی بری یا
    میتونی منتظر ایمیل امان باشی بعد بری. این استنباط هم برام بوجود اومد که لزوما قرار نیست با همه تماس بگیرن

بجه هایی هم که تجربه دارن کمک کنن لطفا
    سلام
    شما منتظر تماس تلفنی از سفارت در تهران نباشید. گاها تماس تلفنی گرفته می شود ولی واسه خیلی ها هم تماسی از سفارت استرالیا در تهران گرفته نمی شود.
    به محض اینکه شما ایمیل رو از امان (اردن) دریافت کردید و توی اون ایمیل شماره پرونده رو به شما می دهند می توانید واسه مدیکال اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-METU

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام
    شما منتظر تماس تلفنی از سفارت در تهران نباشید. گاها تماس تلفنی گرفته می شود ولی واسه خیلی ها هم تماسی از سفارت استرالیا در تهران گرفته نمی شود.
    به محض اینکه شما ایمیل رو از امان (اردن) دریافت کردید و توی اون ایمیل شماره پرونده رو به شما می دهند می توانید واسه مدیکال اقدام کنید.
    من به سفارت زنگ زدم گفت می تونی واسه مدیکال زودترم اقدام کنی
    یعنی بدون شماره پرونده اگه بریم مشکلی پیش میاد؟

مشکلی نداره چون کپی پاسپورتتون رو به فرم مدیکال میزنن معلوم میشه فرمها مال کی هست
    درصورت مفید بودن این پست کافیست کلید -/+ را فشار دهید. احتیاجی به گفتن تشکر نیست...!

دوستان من میخوام برای Medical برم . توی 3 تا کلینیک اشاره شده در تهران کدومشو توصیه میکنید با فرض اینکه همشون توی یه روز وقت بدن.
    1- مسوولیت پذیر باشند و جواب رو زود بفرستند سفارت
    2- برخورد ادما و دکترا
    3- هزینه.
    اصلا ایا هزینه هر 3 جا یکیه؟

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای Medical برم . توی 3 تا کلینیک اشاره شده در تهران کدومشو توصیه میکنید با فرض اینکه همشون توی یه روز وقت بدن.
    1- مسوولیت پذیر باشند و جواب رو زود بفرستند سفارت
    2- برخورد ادما و دکترا
    3- هزینه.
    اصلا ایا هزینه هر 3 جا یکیه؟
    سلام
    منم همین سوال دوستمونو داشتم و ممنون می شم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.
    با تشکر

من تحقیقاتی که کردم نتیجه گرفتم که دی و ایران مهر ممکنه بهتر باشه.
    خودم هم برا فردا ایرانمهر وقت گرفتم. قیمت ها هم تقریبا یکی بود. حول و حوش 200 هزار تومان. دی میشد تقریبا 195 و ایرانمهر 220. هر دو شونم معمولا یک روزه وقت میدن. گفتن 2 یا 3 روزه هم میره سفارت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)