صفحه 7 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند ویزای تحصیلی

اگر ممکنه بصورت خصوصی بفرمایید بیماریتون چی هست شاید بتونم کمکی بکنم. من هم مورد مشابهی هستم دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط leili62 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از کجا بدونم بیماریم برای ویزا گرفتن مشکل ایجاد میکنه یا نه؟ چون یه کم حاده نگرانم که ویزا ندن
    اگه بدونم ویزا نمیدن الکی نرم زبان بخونم و دنبال پذیرش باشم

از کی باید اینو بپرسم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Medical Examination

بچه ها آیا امکان داره که قبل از تحویل مدارک به سفارت معاینات پزشکی رو انجام بدیم؟ چون من بعد از تحویل مدارک به سفارت دیگه ایران نیستم که برم معاینه میشه با دکتر هماهنگ کرد و آزمایش ها رو داد و بعد که شماره پرونده معلوم شد، پست کنن به سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homa64 نمایش پست ها
    بچه ها آیا امکان داره که قبل از تحویل مدارک به سفارت معاینات پزشکی رو انجام بدیم؟ چون من بعد از تحویل مدارک به سفارت دیگه ایران نیستم که برم معاینه میشه با دکتر هماهنگ کرد و آزمایش ها رو داد و بعد که شماره پرونده معلوم شد، پست کنن به سفارت؟
    بله. شما هر وقت دوست داشتین میتونین کارای پزشکیتونو انجام بدین. برای کار های پزشکی هم نیازی به شماره پرونده نیست. من یادم نبود بدم ازمم نخواستن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    بله. شما هر وقت دوست داشتین میتونین کارای پزشکیتونو انجام بدین. برای کار های پزشکی هم نیازی به شماره پرونده نیست. من یادم نبود بدم ازمم نخواستن!
    امکانش هست بگیم نتیجه آزمایشات رو دیرتر برای سفارت بفرستند یا مهم نیست اگر دو هفته بعد از ارسال آزمایشات تازه مدارک رو بفرستیم سفارت؟

بچه ها مطمئن هستین که میفرستن تهران؟ من کارای مدیکال رو شیراز انجام دادم. از من 75 هزار تومن گرفت برای پست به سیدنی. اگه مطمئن هستین که میفرستن تهران برم بهش بگم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    بچه ها مطمئن هستین که میفرستن تهران؟ من کارای مدیکال رو شیراز انجام دادم. از من 75 هزار تومن گرفت برای پست به سیدنی. اگه مطمئن هستین که میفرستن تهران برم بهش بگم؟
    مرسی
    والا من از بیمارستان دی پرسیدم گفت مستقیم میفرستن سفارت در تهران. بعد 3 روز هم دوباره رفتم گفتن 1روز بعد از آزمایش من جواب را فرستاده حتی من رسید دریافت سفارت هم ازشون گرفتم. سیدنی؟ خیلی عجیبه؟؟؟!!!!!!
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

[QUOTE=peiman_mr;883520]والا من از بیمارستان دی پرسیدم گفت مستقیم میفرستن سفارت در تهران. بعد 3 روز هم دوباره رفتم گفتن 1روز بعد از آزمایش من جواب را فرستاده حتی من رسید دریافت سفارت هم ازشون گرفتم. سیدنی؟ خیلی عجیبه؟؟؟!!!!!![/QU

مرسی دوست من
    آره سیدنی!! رفتم پیش دکتر و بهش گفتم. تقصیر منشیه بود. اونم قبول کرد و باقی پول رو پس داد و گفتن که میفرستن تهران.

[QUOTE=mshn1083;883697]
    نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    والا من از بیمارستان دی پرسیدم گفت مستقیم میفرستن سفارت در تهران. بعد 3 روز هم دوباره رفتم گفتن 1روز بعد از آزمایش من جواب را فرستاده حتی من رسید دریافت سفارت هم ازشون گرفتم. سیدنی؟ خیلی عجیبه؟؟؟!!!!!![/QU

مرسی دوست من
    آره سیدنی!! رفتم پیش دکتر و بهش گفتم. تقصیر منشیه بود. اونم قبول کرد و باقی پول رو پس داد و گفتن که میفرستن تهران.
    شما لطف کن بگو کدام دکتر و کجا رفتی که اگر بعضی از بچه ها رفتن آنجا حواسشون باشه.
    اینها عجب آدم هایی هستند یعنی شما اگر نمیدونستی پروندت تا الان رفته بود سیدنی الکی الکی.......
    ویرایش توسط peiman_mr : August 30th, 2012 در ساعت 07:11 PM
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

[QUOTE=peiman_mr;884330]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    شما لطف کن بگو کدام دکتر و کجا رفتی که اگر بعضی از بچه ها رفتن آنجا حواسشون باشه.
    اینها عجب آدم هایی هستند یعنی شما اگر نمیدونستی پروندت تا الان رفته بود سیدنی الکی الکی.......
    شیراز بود دوست من. دکتر محمود واحد.

Junior Member

از دوستانی که آزمایشات پزشکی دادن کسی سیگاری بوده؟ مشکلی تو آزمایش ها پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)