صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Medical Examination

دوستان بعد از اینکه پزشک مربوطه مدارک شما رو فرستاد برای سفارت بایستی منتظر ایمیل از طرف سفارت باشیم که مثلن تایید کنه مدارک پزشکی رسیده؟ کسی همچین ایمیلی اومد براش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jghorbani نمایش پست ها
    دوستان بعد از اینکه پزشک مربوطه مدارک شما رو فرستاد برای سفارت بایستی منتظر ایمیل از طرف سفارت باشیم که مثلن تایید کنه مدارک پزشکی رسیده؟ کسی همچین ایمیلی اومد براش؟
    واسه من که هنوز نیومده بعد 15-20روز. دوستان گفتند میتونیم زنگ بزنیم از امان بپرسیم یا به آفیسرتون ایمیل بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    واسه من که هنوز نیومده بعد 15-20روز. دوستان گفتند میتونیم زنگ بزنیم از امان بپرسیم یا به آفیسرتون ایمیل بدین.
    منم حدودن 15 روزی میشه. شما کی لاج کردید؟ من لاج مدارکم 16 آگوست بود. به جز ایمیل شماره پرونده هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم

They might say nothing at all as they did in my case.
    I am in Australia for a couple of days

منم حدودن 15 روزی میشه. شما کی لاج کردید؟ من لاج مدارکم 16 آگوست بود. به جز ایمیل شماره پرونده هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم
    منم 14 آگوست لاج کردم و 3 سپتامبر یعنی 8 روز پیش مدیکال را انجام دادم....فکر می کنم ایمیل تایید آزمایشات خیلی عرف نیست....پس همچنان صبر باید....ضمن اینکه ویزای بچه هایی که جون و جولای لاج کردن تازه رسیده پس آگوستی ها باید طبیعتا صبر کنن

من 12 لاج کردم و حدودا 23 بهم شماره پرونده دادن و 24 بود یا 25 ازم ریسرچ پروپوزال و مدیکال و رزومه خواست آفیسرم. تاریخ یکی دو روز ممکنه پس و پیش گفته باشم اما نه بیشتر. اما مدیکال حرفی نزدن رسیده. حدود 1هفته بعد من زنگ میزنم امان میپرسم. راستش بپرسیم بهتره. شانس که نیست

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند ویزای تحصیلی

سلام دوستان
    من این پست ها رو خوندم یه کم گیچ شدم، بالاخره باید منتظر باشیم سفارت نامه مدیکال بده و بریم ازمایش بدیم ، یا الان خودم برم آزمایش بدم؟ بعد رفتم بیمارستان دی یا آتیه بگم چی؟ برای سفارت اومدم آزمایش بدم؟ خودش می دونه چه آزمایش هایی باید بگیره؟
    این عکس از قفسه سینه برای تشخیص چه نوع بیماریه؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_k1363 نمایش پست ها
    سلام
    اینطور که من فهمیدم باید تشریف ببرید و آزمایشات رو انجام بدید چون دیگه pva صادر نمی شه.
    در مورد سوال دوم من بیمارستان آتیه رفتم. برهنه لازم نیست بشید. فقط روی شکم رو بالا می زنن تا با گوشی معاینتون کنند.
    سلام ، در مورد این که گفتید چقدر درسته ؟
    توی سایت من این مطلب رو خوندم:
    An immigration officer or IOM representative will contact refugee and humanitarian visa holders to organise a PDMS appointment at a time and location that is convenient for the visa holder.

Visa holders are asked to respond as soon as possible to make this appointment

خواهشا یکی زودتر جواب بده من نگران شدم

زمانی که شما مدارک را پست میکنی سفارت در حدود 1 هفته File Number را برات میفرسته و در همان زمان از شما درخواست ارسال CV، Research Summary و درخواست دادن مدیکال میکنه 2 تا فرم هم هست که برات میفرستن برای مدیکال. شما قسمت های خودت را پر میکنی و فایل نامبر را در برگه مینویسی بعد میری بیمارستان. آنجا آزمایشات را انجام میدی و خود دکتر مدارک را میفرسته سفارت و شما دیگه کاری نداری. سفارت هم بهت ایمیل نمیزنه که مدیکال را گرفته یا نه.
    بیمارستان دی دکتر ابراهیمی راد میگه باید لخت بشیم (البته با لباس زیر) ولی در آتیه مثل اینکه فقط شکم را بالا میزنن. ولی بیمارستان دی که من دیدم خیلی راحت و منظم بود و کلا حدود 1 ساعت طول کشید. در کل بگم آزمایشات ی جورایی فرمالیته هست و اگر نشانه تابلویی نداشته باشید دکتر اصلا گیر نمیده.
    البته بعضی دوستان هستن که زودتر از گفته سفارت رفتن ودیکال را خودشون انجام دادن. ولی به نظر من Step by Step مشا حرکت کن. مدارک را لاج کن. فایل نامبر را بگیر بعد برو به سمت مدیکال.
    ویرایش توسط peiman_mr : September 14th, 2012 در ساعت 12:29 PM
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    زمانی که شما مدارک را پست میکنی سفارت در حدود 1 هفته File Number را برات میفرسته و در همان زمان از شما درخواست ارسال CV، Research Summary و درخواست دادن مدیکال میکنه 2 تا فرم هم هست که برات میفرستن برای مدیکال. شما قسمت های خودت را پر میکنی و فایل نامبر را در برگه مینویسی بعد میری بیمارستان. آنجا آزمایشات را انجام میدی و خود دکتر مدارک را میفرسته سفارت و شما دیگه کاری نداری. سفارت هم بهت ایمیل نمیزنه که مدیکال را گرفته یا نه.
    بیمارستان دی دکتر ابراهیمی راد میگه باید لخت بشیم (البته با لباس زیر) ولی در آتیه مثل اینکه فقط شکم را بالا میزنن. ولی بیمارستان دی که من دیدم خیلی راحت و منظم بود و کلا حدود 1 ساعت طول کشید. در کل بگم آزمایشات ی جورایی فرمالیته هست و اگر نشانه تابلویی نداشته باشید دکتر اصلا گیر نمیده.
    البته بعضی دوستان هستن که زودتر از گفته سفارت رفتن ودیکال را خودشون انجام دادن. ولی به نظر من Step by Step مشا حرکت کن. مدارک را لاج کن. فایل نامبر را بگیر بعد برو به سمت مدیکال.
    مرسی از پاسخ شما، من فروردین لاج کردم، فایل نامبر هم دارم، CV هم فرستادم (البته بگم من تحصیلی نمی خوام برم و برای مهاجرت اقدام کردم) ولی هنوز از مدیکال خبری نیست و این درخواست مدیکال که شما می گید رو من نداشتم!! برای همین نگران شدم ، حالا باید چی کار کنم با سفارت تماس بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)