صفحه 9 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 537

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : آزمایشات Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند ویزای تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ شما، من فروردین لاج کردم، فایل نامبر هم دارم، CV هم فرستادم (البته بگم من تحصیلی نمی خوام برم و برای مهاجرت اقدام کردم) ولی هنوز از مدیکال خبری نیست و این درخواست مدیکال که شما می گید رو من نداشتم!! برای همین نگران شدم ، حالا باید چی کار کنم با سفارت تماس بگیرم؟
    بهتره با سفارت تماس بگیرید
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

Junior Member analyst آواتار ها

من چند سال پيش عمل قلب انجام دادم. البته خيلي سال پيش و خوب الان مشكلي ندارم. ممكنه ايرادي بگيرند. اگه خودم اظهارنكنم اتفاقي مي افته؟؟؟؟

با سلام به همه دوستان
    در مورد آزمایشات چیز خاصی هست که مهم باشه؟یعنی کار خاصی شبش انجام بدیم؟در مورد اوره خون،قند خون یا چیزایی در این مورد؟
    در مورد مواردی که باید اظهار کنیم چی؟همه چیز رو مخفی کنیم تا اینکه خود دکتر ببینه؟
    کلا اگر دوستان نظری دارند ممنون میشم پاسخ بدن

نه والا کار خاصی که نیست...اگر بیماری خاصی دارین بهتره بپرسین اگر راحت هستین با ذکر مورد تا دوستان راهنمایی کنند..واسه بچه ها مهندسی و اینا که ازمایش خون هم نیست حتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NANOELECTRONICS

سلام. من بیماری مزمن کلیوی(Nephropathy) دارم. چیزی هست که از ١٠ سالگی زیر نظر هست . با یک آزمایش کوچیک ادرار معلوم میشه که نرمال نیست قضیه . میخام بدونم که قبل از آزمایش باید این مساله رو به پزشک اطلاع بدم و کمکی میکنه اگر مدارک پزشکی چندین ساله خودم رو همراه ببرم ؟ یا اینکه بهتر هست که با روشی بتونم پنهون کنم این مساله رو
    glory consists in doing what deserves to be written; in writing what deserves to be read

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

این بیماری یکی از موارد حساسیت دولت استرالیاست که باعث طولانی شدن پروسه ویزاتون میشه. فکر میکنم قطعا با ازمایش ادرار متوجه میشن و شما رو به متخصص معرفی میکنن و در نهایت جواب متخصص در یک کمیسیون پزشکی بررسی میشه. طبق قانون استرالیا اگر اون کمیسون به این جمع بندی برسه که هزینه درمان شما بالای ۲۰ هزار دلار میشه احتمال زیاد ویزا رو رد میکنن. من در مورد بیماریهای کلیوی نشنیدم کسی رو رد کنم ولی در خصوص بیماریهای تنفسی زیاد شنیدم. اگر میتونید مخفی کنید حتما اینکار رو بکنید. من پرونده همسرم دو ماه در استرالیا طول کشید تا فهمیدن مشکلی وجود نداره که اگر شما مشکلت حاد نباشه در ایران خیلی بیشتر طول خواهد کشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhstsm نمایش پست ها
    سلام. من بیماری مزمن کلیوی(Nephropathy) دارم. چیزی هست که از ١٠ سالگی زیر نظر هست . با یک آزمایش کوچیک ادرار معلوم میشه که نرمال نیست قضیه . میخام بدونم که قبل از آزمایش باید این مساله رو به پزشک اطلاع بدم و کمکی میکنه اگر مدارک پزشکی چندین ساله خودم رو همراه ببرم ؟ یا اینکه بهتر هست که با روشی بتونم پنهون کنم این مساله رو

نقل قول نوشته اصلی توسط mhstsm نمایش پست ها
    من و همسرم رفتیم بیمارستان آتیه. همسر من به دلیل اینکه پزشک هست آزمایش ایدز و هپاتیت و اینها هم داشت. ولی شما که فکر کنم فقط آزمایش ادرار باید بدید. من و همسرم به این نتیجه رسیدیم که برای شما هیچ مشکلی نیست حالا اگر خواستید پیام خصوصی بدید تا بهتون بگم چه کار کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Iran university of science and technology

بچه ها اگه بخوام قبلی که سفارت بگه آزمایشات انجام بدم، فرم ها رو از کجا بگیرم؟تو سایت چیزی ندیدم.بقیه چطوری انجام دادن

بچه ها اسکولیوزیس (انحراف جانبی ستون فقرات) تو روند گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ariamahsa نمایش پست ها
    بچه ها اگه بخوام قبلی که سفارت بگه آزمایشات انجام بدم، فرم ها رو از کجا بگیرم؟تو سایت چیزی ندیدم.بقیه چطوری انجام دادن
    تمام فرم ها رو میشه از این آدرس گرفت : http://www.immi.gov.au/allforms/appl...forms_num1.htm
    یکی از دوستان تو این پست گفته بود فرم های 20 و 160. بقیه دوستان هم تأیید میکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)