صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

سلام دوستان
    من هم سوال مشابه milo2007 دارم.
    من از NICTA یک اسکالرشیپ گرفتم برای PhD، هزینه دانشگاه به اضافه سالانه24653 دلار برای زندگی. 2428 هم برای OSHC. خوب طبعا من برای ویزا گرفتن نباید مشکلی داشته باشم. commencement برنامه‌ام هم 20 فوریه ذکر شده، البته گفتن که اگر برای ویزات مشکلی پیش اومد به ما بگو عوضش می‌کنیم. من 2 سال و نیمه که ازدواج کردم و خوب خانومم هم با من میاد. من کد CRICOS ام ر تو این‌جا چک کردم دیدم برای Streamlined نمی‌تونم اقدام کنم و باید برای Non-Streamlined اقدام کنم. تو وب‌سایت immi گفته باید حدود 6515 دلار تو حسابم نشون بدم برای همسرم.

حالا سوالای من ایناست!
    1. من برای چه مدت باید این پول ر توی حسابم داشته باشم؟ مثلا مثل انگلیس 28 روز یا چی؟
    2. در مورد OSHC همسرم. من اینو باید این ر قبل از درخواست ویزا بخرم؟ آیا امکانش هست مال من برای اون هم کاور کنه؟
    3. معمولا میشه گفت چقدر ویزا طول می‌کشه پروسه‌اش؟ چون ما الان لندن هستیم و فقط تا آخر ژانویه اینجا ویزا داریم و نمی‌خوایم برگردیم ایران از ایران بریم جای دیگه. آیا می‌تونیم این‌جا بیشتر بمونیم؟
    4. این داستان تست مدیکال دیگه چیه؟ ما که اومدیم این‌جا اصلا این حرفا نبود.

ممنون می‌شم برای این‌که وقت می‌گذارین

دوستان لطفا در این تاپیک مسائل مرتبط با ویزا برای همسر و همراه و مدارک و مداحل مرتبط با آن را مطرح نمایید و از پرسیدن سوالات غیر اکیدا خودداری نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 19th, 2013 در ساعت 03:58 AM دلیل: بروزرسانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

سلام به همه دوستان... سوالي كه من دارم احتمالا تكراري است ولي لطفا اگه كسي تونست جواب بده چون خودم نتونستم مطمئن بشم...
    من به عنوان دانشجوي IPRS ميخوام مداركمو بفرستم براي ويزا. ميخوام ببينم فرمها رو همسرم هم كه همراه محسوب ميشه بايد پر كنه؟(157 و 1221)؟
    ممنون ميشم اگه كسي كه اقدام كرده جواب بده...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad728 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان... سوالي كه من دارم احتمالا تكراري است ولي لطفا اگه كسي تونست جواب بده چون خودم نتونستم مطمئن بشم...
    من به عنوان دانشجوي IPRS ميخوام مداركمو بفرستم براي ويزا. ميخوام ببينم فرمها رو همسرم هم كه همراه محسوب ميشه بايد پر كنه؟(157 و 1221)؟
    ممنون ميشم اگه كسي كه اقدام كرده جواب بده...
    شما باید هر دو فرم 157 و 1221 رو پر کنین و همسرتون فقط فرم 1221.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    شما باید هر دو فرم 157 و 1221 رو پر کنین و همسرتون فقط فرم 1221.
    ممکنه لینک سایت سفارت یا سایتی که در اون گفته شده که باید فرم 1221 برای ویزای دانشجویی پر بشه -چه برای خود متقاضی و چه برای همسرش- رو اینجا بذارین؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jvdn نمایش پست ها
    ممکنه لینک سایت سفارت یا سایتی که در اون گفته شده که باید فرم 1221 برای ویزای دانشجویی پر بشه -چه برای خود متقاضی و چه برای همسرش- رو اینجا بذارین؟ ممنون
    این لینک رو ببینین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از NICTA یک اسکالرشیپ گرفتم برای PhD، هزینه دانشگاه به اضافه سالانه24653 دلار برای زندگی. 2428 هم برای OSHC. خوب طبعا من برای ویزا گرفتن نباید مشکلی داشته باشم. commencement برنامه‌ام هم 20 فوریه ذکر شده، البته گفتن که اگر برای ویزات مشکلی پیش اومد به ما بگو عوضش می‌کنیم. من 2 سال و نیمه که ازدواج کردم و خوب خانومم هم با من میاد. من کد CRICOS ام ر تو این‌جا چک کردم دیدم برای Streamlined نمی‌تونم اقدام کنم و باید برای Non-Streamlined اقدام کنم. تو وب‌سایت immi گفته باید حدود 6515 دلار تو حسابم نشون بدم برای همسرم.

حالا سوالای من ایناست!
    1. من برای چه مدت باید این پول ر توی حسابم داشته باشم؟ مثلا مثل انگلیس 28 روز یا چی؟
    2. در مورد OSHC همسرم. من اینو باید این ر قبل از درخواست ویزا بخرم؟ آیا امکانش هست مال من برای اون هم کاور کنه؟
    3. معمولا میشه گفت چقدر ویزا طول می‌کشه پروسه‌اش؟ چون ما الان لندن هستیم و فقط تا آخر ژانویه اینجا ویزا داریم و نمی‌خوایم برگردیم ایران از ایران بریم جای دیگه. آیا می‌تونیم این‌جا بیشتر بمونیم؟

با سلام. با توجه به اينكه بورسيه داريد احتمالا لازم نيست مبلغي تؤ بانك بزاريد ويزاي خانمتون ويزاي همراه ميشه. ولي براي اطمينان از بخش ويزاي دانشجويي سفارت در اردن با ايميل سوال كنيد معمولا خوب جواب ميدن....

نقل قول نوشته اصلی توسط adham نمایش پست ها
    سلام دوستان

حالا سوالای من ایناست!

سلام
    1. اگر مطمئن هستید که streamline نمیتویند اقدام کنید، پولتون باید 3 ماه در حساب خوابیده باشه.
    2. بله، توی eCOE باید ذکر شده باشه که OSHC هم شما و هم همسرتون رو کاور میکنه، بنابراین باید پیشاپیش هزینه ش رو از طریق دانشگاه پرداخت کنید.
    3. بین 1 تا 3 ماه ط.ول میکشه. از شرایط اقامتتون در انگلیس اطلاعی ندارم.
    4. بعد از اینکه ویزاتون رو اقدام کردید، سفارت ازتون درخواشت میکنه MEdical Test بدید که لازم هست و تا زمانی که جواب نگیرند، نتیجه ویزا اعلام نمیشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بنده یک سوالی دارم و ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند به بنده کمک کنند:
    همسر بنده از دانشگاه University of South Australia داره پذیرش میگره، استاد قبول کرده منتظر بورسشیم که معلوم بشه، اشکالی که وجود داره من March 2011 مدرک مهندسیم اسس شد و در سیستم جدید مهاجرت استرالیا EOI اردیبهشت ماه ثبت نام کردم ولی امتیاز کافی نداشتیم. به علت اینکه شنیدم در صورتی که بفهمند احتمال مهاجرت وجود داره ویزا ریجکت میشه، هفته پیش ثبت نام رو کنسل کردم اما خوب 100 درصد در history آنها هست.

سوال من اینجاست که آیا همسرم اگر تنها اقدام کنند و من در ابتدا اقدام نکنم، باز هم احتمال ریجکت شدن هست؟
    آیا اگر ویزای ایشون بیاد، و بعد که رفتن من اقدام کنم به عنوان همراه قبول می کنند؟

آیا کسی پیشنهادی داره، بسیار نگران ریجکت شدن ویزامون هستیم، لطفا دوستانی که تجربه و یا اطلاعاتی دارند کمک کنند.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان . راستش من موفق شدم یک پذیزش Ph.D research fully funded از یکی از دانشگاهای استرلیا بگیرم دیروز offer letter اومد برام. هنوز برای سفارت اقدام نکردم. اما یه مشکل دارم من یه نامزد دارم که هنوز عقد نکردیم ولی 3 سال هست با هم نامزدیم حالا میخواستیم ببینیم بهتره سریع عقد کنیم و کارای ویزا رو با هم انجام بدیم یا اینکه من تنها اقدام کنم بعد از گرفتن ویزا عقد کنیم بعد برای شوهرم تقاضای ویزا کنم ؟ شنیدم تازگیها زوج ها رو ریجکت میکنن که همزمان تقاضا میدن ؟ راسته؟ ما چکار کنیم بهتره؟ هر کی اطلاعات داره بهمون کمک کنه.مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nilka نمایش پست ها
    سلام دوستان . راستش من موفق شدم یک پذیزش Ph.D research fully funded از یکی از دانشگاهای استرلیا بگیرم دیروز offer letter اومد برام. هنوز برای سفارت اقدام نکردم. اما یه مشکل دارم من یه نامزد دارم که هنوز عقد نکردیم ولی 3 سال هست با هم نامزدیم حالا میخواستیم ببینیم بهتره سریع عقد کنیم و کارای ویزا رو با هم انجام بدیم یا اینکه من تنها اقدام کنم بعد از گرفتن ویزا عقد کنیم بعد برای شوهرم تقاضای ویزا کنم ؟ شنیدم تازگیها زوج ها رو ریجکت میکنن که همزمان تقاضا میدن ؟ راسته؟ ما چکار کنیم بهتره؟ هر کی اطلاعات داره بهمون کمک کنه.مرسی

به نظر من بهتره اول شما ویزاتون رو بگیرین و بعد از چند ماه عقد کنین و بعد برای همسرتون هم تقاضای ویزا کنین.

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)