صفحه 10 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA -New Castle University

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من میخواستم برای فرزندم درخواست ویزا بدم من الان دانشجوی استرالیا و در سیدنی هستم و فرزندم در ایران هستش میخواستم بدونم آیا میشه مدارکش رو توی استرالیا ببرم اداره مهاجرت یا باید بفرستم ایران و اونجا بفرستن اردن ؟ ممنون میشم زود جواب بدید خیلی اورجنته مرسی زیاد
    ارسال مدارک به اردن : 30-May - فایل نامبر 5 Jun -دانشگاه نیوکاسل رشته MBA-
    سابکلس 573-در خواست مدیکال 16 جولای 2013- انجام مدیکال :20 جولای 2013- ارسال مدیکال به صورت آنلاین 22 جولای 2013 -گرنت ویزا 23 جولای 2013

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان،

می خواستم بدونم که اگر من اسکالرشیپ بگیرم و بخوام ویزا بگیرم، فرقی می کنه که مجرد باشم و فقط برای خودم درخواست ویزا بدم یا اینکه متاهل باشم و بخوام برای همسرم هم ویزا بگیرم؟
    منظورم اینه که شانسِ منو تو گرفتن ویزا تغییر میده؟
    و اینکه اگر عقدمون بعد از تایید شدن اسکالرشیپ انجام بشه (ینی مدت کمی قبل از درخواست برای ویزا ) ، این تاثیری تو گرفتن ویزا برای من و خانمم داره؟ براشون مهمه که چه قدر از تاریخ ازدواج رسمیه ما گذشته؟؟

سپاسگزارم

Junior Member

سلام. ممنون می شم کمک کنید.
    اگر یک زن و شوهر هم زمان پذیرش بگیرن میتونن هر کدوم جدا ویزای تحصیلی بگیرن یا باید یکی به صورت dependent باشه؟ سفارت گیر نمیده به این قضیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

سلام دوستان
    من دانشجو دکترا هستم, و ویزای ٥٧٤ دارم. تازه با خانومم ازدواج کردم و واسه ویزای همسرم میخوام اقدام کنم.
    میخواستم بدونم که باید از اردن اقدام کنم یا تهران ؟
    ی سواله دیگه اینکه عدم سوء پیشینه نیاز هست یا خیر ؟
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو دکترا هستم, و ویزای ٥٧٤ دارم. تازه با خانومم ازدواج کردم و واسه ویزای همسرم میخوام اقدام کنم.
    میخواستم بدونم که باید از اردن اقدام کنم یا تهران ؟
    ی سواله دیگه اینکه عدم سوء پیشینه نیاز هست یا خیر ؟
    پیشاپیش ممنون
    ویزای همسرتون هم مثل شما 574 خواهد بود و به همین خاطر باید از اردن اقدام کنین.

خیر سوء پیشینه نیاز نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA -New Castle University

سلام به همه دوستان کسی میدونه معمولا از تاریخ ارسال مدیکال تا صدور ویزا چقدر طول میکشه ؟ من برای همسر و فرزندم تاریخ 8 اگست مدیکال فرستادم و به دستشون رسیده ولی هنوز خبری از ویزا نیست دیروز تماس گرفتم و گفتن هنوز توی چک امنیتی هستن .. این بعنی چی چون من شنیده بودم فقط برای دکترا چک امنیتی میکنن و برای فوق لیسانس قبل از مدیکاله
    سوال بعدی اینه کسی هست که بعد از اینکه ازش مدیکال خواسته باشن ریجکت شده باشه ؟
    خیلی نگرانم
    ارسال مدارک به اردن : 30-May - فایل نامبر 5 Jun -دانشگاه نیوکاسل رشته MBA-
    سابکلس 573-در خواست مدیکال 16 جولای 2013- انجام مدیکال :20 جولای 2013- ارسال مدیکال به صورت آنلاین 22 جولای 2013 -گرنت ویزا 23 جولای 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

سلام دوستان،

واسه ی خانمم میخوام اپلای کنم، مدرکی هست که از قلم انداخته باشم؟ ویزای ۵۷۴
    ۱. فرم ۱۵۷ و ۹۱۹
    ۲. (فقط)فتوکپی پاسپورت
    ۳. Confirmation of Enrolment که بورس و تاریخ شروع و پایان نوشته شده باشه
    4. Bank statement $24000
    ۵. ترجمه عقد نامه
    ۶. ترجمه شناسنامه ها
    ۷. ترجمه کارت ملی خانمم
    ۸. ویزای بنده
    ۹. رسید Visa Application Fee
    ۱۰. بلیط هواپیما ؟ نیاز هست؟
    ممنون میشم اگه چیزی از قلم انداختم بهم بگید

با سلام

دوستان تا حالا شده ویزای همسر ریجکت بشه؟ یعنی کسی که خودش دانشجوی استرالیاست بخواد برای همسرش که ایران هست اقدام کنه و ویزاش گرنت نشه؟ اگه بوده عمده دلایلش چی بوده...من از هرکی میپرسم میگن ویزای همسر بدون مشکل گرنت میشه

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم که برم ایران و ازدواج کنم و در حال حاضر روی Graduate Visa هستم. از طرفی‌ حدود ۴ ماه قبل برای PR اقدام کردم. می‌خواستم بدونم که چه ویزای می‌تونم برای همسرم اقدام کنم که هم هزینه کمی‌ داشته باشه و هم بتونم هرچه سریعتر بیارمش استرالیا. چون شنیدم (Partner visa (Provisional هم گرونه و هم زیاد طول می‌‌کشه. و همچنین می‌خوام بدونم اگه برای همسرم درخواست ویزای PR کنم ویزای PR خودم تحت تأثیر قرار میگیره یا نه؟
    با تشکر از راهنمائیتون

Junior Member

سلام ببخشید یکی از فامیلامون نامزدی داره در استرالیا که ان پسره با ویزای دانشجویی رفته فوق لیسانس بخونه حالا میتونه برای نامزد اش اقدام کنه چون نامزدش برای دانشگاه اپلای کرده ولی یه درس را در لیسانسش کم داره و دانشگاه به اون ادمیشن نمیده میخواد دختره از طریق ویزا نامزدی بره درسم اونجا بگذرونه لطفااااااا راهنماییی کنید مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)