صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوست عزيز
    نه هيچ مشكلي پيش نمياد نگران نباشيد. اصلا كاري به اين كارا ندارن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

از دوستانی که بورسیه تحصیلیشون بیمه همسرشون رو هم ساپورت کرده، میشه بگید که آیا برای صدور بیمه همسرتون اسم و مشخصاتشون رو ازتون گرفتن یا اصلا به مشخصات همسرتون کاری نداشتن؟

با سلام به همه دوستان
    من ویزای 574 ام حدود یه ماه پیش اومد و یک هفته دیگه پرواز دارم. یک هفته پیش عقد کردم و الان میخوام به سفارت اعلام کنم که عقد کردم. توی ویزا نوشته بود که هر تغییری رو سریع اعلام کنید.
    1. میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟ چیکار کرده و آیا روی ویزای خودش یا همسرش تاثیر گذاشته؟ آخه ما میخوایم حدود یک ماه بعد از رفتن من برای ویزای خانمم اقدام کنیم، یعنی حدودای عید.
    2. دوم اینکه میدونید دقیقا باید چه جوری اعلام کنم این تغییر رو؟ چه جوری بگم که الان برای ویزاش نمیخوام اقدام کنم؟ آیا باید فرمی رو براشون پست کنم یا همین ایمیلی بگم کافیه؟
    ممنون از همگی. راستش بعد از کلی استرس که ویزام اومد حالا استرس دارم که نکنه این تغییر ویزای خودم رو تو این یه هفته یا بعدا ویزای خانمم رو تحت‌الشعاع قرار بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

با سلام خدمت دوستان. من یک سال هست که دانشجوی دکترا در سیدنی استرالیا هستم. در حال حاضر اومدم ایران و ازدواج کردم و میخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم. سوالم این هست که من کدوم فرمها رو باید پر کنم؟ در واقع ویزای dependent برای 574 که خودش ویزاش رو قبلا گرفته و فقط میخواد برای همسرش الان اپلای کنه به چه شکلی هست؟
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sa1364 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من یک سال هست که دانشجوی دکترا در سیدنی استرالیا هستم. در حال حاضر اومدم ایران و ازدواج کردم و میخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم. سوالم این هست که من کدوم فرمها رو باید پر کنم؟ در واقع ویزای dependent برای 574 که خودش ویزاش رو قبلا گرفته و فقط میخواد برای همسرش الان اپلای کنه به چه شکلی هست؟
    ممنون از دوستانی که پاسخ میدن.
    تمامی موارد ذکر شده در این پست و این پست به غیر از موارد 4، 10 (به جاش ویزای خودتون رو بفرستین)، 12، 13 و 17 رو مشابه روند درخواست ویزا برای خودتون به سفارت استرالیا در اردن بفرستین.

Junior Member

بله، یک فرمی برای صدرو ecoe باید پر کنید که مشخصات همسر هم توش نوشته میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط o4.pro نمایش پست ها
    از دوستانی که بورسیه تحصیلیشون بیمه همسرشون رو هم ساپورت کرده، میشه بگید که آیا برای صدور بیمه همسرتون اسم و مشخصاتشون رو ازتون گرفتن یا اصلا به مشخصات همسرتون کاری نداشتن؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک سوالی دارم امیدوارم به همین قسمت مربوط باشه و جواب بگبرم.من پذیرش دکترا دارم و میخوام برای ویزای 574 اقدام کنم. شوهرم هم میخواد به عنوان همراه من بیاد. ایشون کارمند رسمی و دولتی وزارت نفت هستند و تو شرکت گاز عسلویه کار می کنند. حالا من دو تا سوال دارم.
    1. در فرم های ویزای 574 اگر شغل واقعی فعلی همسرم رو بنویسم، ممکن هست که بخاطر تحریم بودن شرکت های نفتی ویزای جفتمون رد بشه؟
    2. اگر الان برای 574 شغل واقعی شون رو ننویسم، بعدا در اقدام برای اقامت دائم میتونم سابقه نفتیشون رو هم ارائه بدم تا بتونه در پرث کار مرتبط پیدا کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

سلام مجدد به دوستان

در مورد OSHC همسرم سوال داشتم. بورسیه ی من بیمه من رو کاور نمیکنه، برای همین بنده پارسال OSHC single از شرکت NIB گرفتم که برای single ها ارزونترین بود. حالا که بنده ازدواج کردم و میخوام برای همسرم ویزای dependant بگیرم، آیا میتونم OSHC single رو تبدیل به couple کنم؟ من قیمت رو از NIB چک کردم برای couple خیلی بالاتر از single بود، به نظرتون میتونم به صورت مستقل oshc single واسه همسرم و به نام خودش بخرم تا مدت اعتبار ویزای من؟
    خیلی ممنون از پاسختون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بيوتكنولو‍ژي

سلام به همه دوستان
    من و خانمم از کره بعد گرفتن بورس از استرالیا برا دکتری ,اقدام برای ویزا کردیم سه ماه و نیم قبل که متاسفانه تا الان نیومده نتیجش و حتی هفته قبل مجبور به گرفتن coe جدید و سابمیت مجدد شدیم...دوستان کسی تجربه مشابه داشته که اینقدر طول بکشسه؟ آیا میخوان ریجکت کنن که طول دادن؟ما رشتون بیوتکنولوٰٰ
    ی فکر نکنم مشکل امنیتی داشته باشه! البته من ارشدم رو هند گرفتم که احتمال میدم از هند استعلام سوبیشینم طول کشیده! نمیدونم واقعا اعصابو روانمون بهم ریخته. ممنون میشم کمک کنید!!!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون می شه برای یک خانواده به جای بیمه خانواده به تعداد افراد ویزای سینگل گرفت، چون قیمتش وحشتناک متفاوت می شه
    کسی تجربه ای در این زمینه داره
    من بورس دارم اما بیمه رو کاور نکرده
    برای خانم و پسرم هم باید بیمه بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)