صفحه 14 از 25 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Fuehrer نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    امروز به سفارت زنگ زدم. جالبه که اطلاعاتی متفاوت از اطلاعات درج شده در سایت اداره مهاجرت به من دادن
    به من گفتن که در صورت حیات پدر و مادر هامون اونها باید برای ما اظهارنامه بنویسن و دیگه قضیه مشاغل منتفی میشه (نمی دونم پس چرا این مشاغل رو اداره مهاجرت تو سایتش نوشته)
    همونطور که اینجا نوشته، یک سری مشاغل و افراد هستند که میتونن اظهار نامه شما رو به عنوان شاهد امضاء کنن. اما این قضیه برای داخل استرالیا صادق هست. وقتی که فردی که داره اظهارنامه رو پر میکنه خارج از استرالیا باشه، باید به سفارت استرالیا در کشور محل سکونتش مراجعه کنه و در اونجا فردی که مسئول این کار هست اظهارنامه رو به عنوان شاهد امضاء میکنه:

If you are currently overseas, you may be able find someone who is an authorised witness at your nearest Australian Embassy, high commission or consulate.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و فرزند) برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    همونطور که اینجا نوشته، یک سری مشاغل و افراد هستند که میتونن اظهار نامه شما رو به عنوان شاهد امضاء کنن. اما این قضیه برای داخل استرالیا صادق هست. وقتی که فردی که داره اظهارنامه رو پر میکنه خارج از استرالیا باشه، باید به سفارت استرالیا در کشور محل سکونتش مراجعه کنه و در اونجا فردی که مسئول این کار هست اظهارنامه رو به عنوان شاهد امضاء میکنه:

If you are currently overseas, you may be able find someone who is an authorised witness at your nearest Australian Embassy, high commission or consulate.
    نه این صحت نداره
    در فایل 1127 یا partner visa که اداره مهاجرت تو سایت خودش گذاشته جهت راهنمایی نحوه اقدام ویزای ازدواج نوشته که در صورت بودن در خارج استرالیا هم باید فرد از همون لیست انتخاب بشه.
    ضمنا وقتی من به سفارت زنگ زدم گفتند که ما نمی تونیم اظهارنامه شما رو تایید کنیم و شما برای این کار باید به دفتر خونه برین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

ایا این درسته که کشورهای انگلیسی زبان به متاهلها ویزا نمیدن؟ یا اصل بر ندادنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadsongs نمایش پست ها
    ایا این درسته که کشورهای انگلیسی زبان به متاهلها ویزا نمیدن؟ یا اصل بر ندادنه
    والله در استرالیا که اینجوری نیست و چند تا از دوستای من زن و شوهر اقدام کردم و ویزا هم گرفتن و الان دارن به خوبی و خوشی زندگی می کنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

دوستان با سلام
    ببخشید سوالی داشتم در مورد قبض ها، بلیط های مسافرت، هتل ، بلیط کنسرت و از این قبیل که ظاهرا برای گرفتن ویزای ازدواج خیلی مهم هستن.
    اینها باید توسط دارالترجمه ترجمه بشن یا کپی برابر اصل بشن کافیه؟ یا هر دو ؟
    ممنون میشم

Junior Member

یه سوال دیگه.
    تو لیست مدارکی که باید تحویل بدم سندی اومده با این عنوان:
    relationship certificare from government authority
    این دقیقا یعنی چی؟
    چه چیزی رو باید تحویل بدم؟؟؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

سلام به همه. من الان استرالیا واسه دکترا هستم میخوام واسه خانمم که تو ایرانه اقدام کنم. سایت dfat که چک کردم نوشته فقط فرم 157 و 919 لازمه. اما دیدم اینجا بچها میگن که 1022 هم لازمه. حالا به نظر شما چیکار کنم؟ کپی پاسپورت باید حتما تایید شده باشه؟ من اینجا اسکولارشیپ دارم سالی 25000، به نظرتون چقد بانک استیتمنت بدیم؟ بانک استیتمنت به نام مادر خانممه، اشکال نداره؟ببخشید خیلی پرسیدم.

Junior Member

دوستان همسر من از استرالیا پذیرش بدون فاند داره ولی مدرک تافل و ایلتس نداره. من هم تافل با نمره بالا دارم و هم ایلتس. ایا این امکان وجود داره که سفارت با در نظر گرفتن ایلتس من به همسرم ویزا بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط simorghe نمایش پست ها
    دوستان همسر من از استرالیا پذیرش بدون فاند داره ولی مدرک تافل و ایلتس نداره. من هم تافل با نمره بالا دارم و هم ایلتس. ایا این امکان وجود داره که سفارت با در نظر گرفتن ایلتس من به همسرم ویزا بده
    همسرتون مگه پذیرش نداره؟ ایشون قراره اونجا درس بخونه اگه شما قراره بعنوان همراه برید مدرک زبان شما چه دردی رو دوا میکنه؟
    واسه گرفتن ویزا یا باید نمره زبان در COE قید شده باشه یا کپی کارنامه رو بفرستید.
    لاج مدارک در تهران 6 جولای، دریافت فایل نامبر 7 جولای، درخواست مدیکال 12 جولای، انجام مدیکال 15 جولای، ارسال مدیکال 22 جولای، گرنت ویزا 23 جولای. سابکلاس 574 ، (PhD Naval Architecture (maritime engineering ،دانشگاه تاسمانیا فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط f_ghaffari نمایش پست ها
    سلام به همه. من الان استرالیا واسه دکترا هستم میخوام واسه خانمم که تو ایرانه اقدام کنم. سایت dfat که چک کردم نوشته فقط فرم 157 و 919 لازمه. اما دیدم اینجا بچها میگن که 1022 هم لازمه. حالا به نظر شما چیکار کنم؟ کپی پاسپورت باید حتما تایید شده باشه؟ من اینجا اسکولارشیپ دارم سالی 25000، به نظرتون چقد بانک استیتمنت بدیم؟ بانک استیتمنت به نام مادر خانممه، اشکال نداره؟ببخشید خیلی پرسیدم.
    سلام در مورد بانک استیتمنت طبق تخمین خود دولت استرالیا 18500+6500 AUD $ برای یک زوج بدون بچه باید در سال داشته باشید. البته شما فول فاندید و اکی هست اما بانک استیتمنت بگذارید بهتره. فکر کنم چون حساب بنام مادر خانومتون هست باید ایشون رو بعنوان کسی که شما رو مالی ساپورت میکنه معرفی کنید. جزئیاتش در سایتشون هست چک کنید خوبه.
    لاج مدارک در تهران 6 جولای، دریافت فایل نامبر 7 جولای، درخواست مدیکال 12 جولای، انجام مدیکال 15 جولای، ارسال مدیکال 22 جولای، گرنت ویزا 23 جولای. سابکلاس 574 ، (PhD Naval Architecture (maritime engineering ،دانشگاه تاسمانیا فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)