صفحه 16 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اطلاعاتی که من از این سایت و سایت سفارت بدست آوردم، اگر شما مدارک خودتون و همسرتون کامل باشه و در این مدارک نشان بدید که قصد برگشت دارید و وابستگی دارید به ایران ریجکت نمیشید.
    چون من فرد مجرد دیدم که ریجکت شده و افراد متاهل هم دیدم که ویزا گرفتن. در واقع کارمند سفارت میخواد مطمئن شه که شما هدفتون تحصیل هست نه مهاجرت.
    ممنون. حالا در صورتی که یکی از زوجین اول بره چقدر طول می کشه پروسش تا همسرش رو بتونه بیاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    ممنون. حالا در صورتی که یکی از زوجین اول بره چقدر طول می کشه پروسش تا همسرش رو بتونه بیاره؟
    خواهش میکنم. جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یادمه قبلا که این 16 صفحه " مسائل مربوط به روادید همراهان" رو خوندم، سوال و جواب شما مطرح شده بود. من دقیق یادم نیست. یک نگاهی این چند صفحه رو بیندازید.

Junior Member

سلام سوالی داشتم یه نگرانی که دارم درباره ویزای همسرم هست.
    اینکه اگر اول برای ویزا دانشجویی به تنهایی اقدام کنم و بعدش همسرم برای ویزای همراه اقدام کنه تاثیری روی ویزا گرفتن من داره ؟ البته که ترجیح میدم که خودم به عنوان متقاضی درخواست ویزای همراه به طور همزان برای همسرم بدم و کارامون باهم درست بشه . آیا توی همزمان ویزا گرفتن امیدی هست که ویزامون قبول بشه؟
    لازم به ذکر که ما به هزینه شخصی خودمون میخواهیم پذیرش بگیریم .ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام
    نامزد بنده مهرماه امسال با فاند کامل در مقطع دکتری به استرالیا رفته ( ویزای ۵ساله ) و تصمیم گرفتیم برای تعطیلات کریسمس ( دی ماه ) ازدواج کنیم ، یعنی ایشون برای ازدواج میان ایران
    حالا میخواستم بدونم با توجه به فاصله کم زمانی از اقامت ایشون و ازدواج ما ، مشکلی جهت درخواست ویزای همراه پیش نمیاد ؟
    امکان درخواست ویزا در بازه زمانی که ایران هستن وجود داره و اگر جواب مثبته آیا مدارک خاصی باید همراه خودشون بیارن ؟
    در ایده آل ترین شرایط این پروسه چقدر زمان می بره ؟
    و در آخر اگر وکیلی که در اخذ اینچنین ویزایی سر رشته داره میشناسین ممنون میشم معرفی کنین .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از کشور استرالیا میشه بصورت غیابی عقد کرد؟ مشکلی برای ویزای همراه ایجاد نمیکنه این مسئله؟ مورد مشابه دیده کسی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Elef نمایش پست ها
    سلام سوالی داشتم یه نگرانی که دارم درباره ویزای همسرم هست.
    اینکه اگر اول برای ویزا دانشجویی به تنهایی اقدام کنم و بعدش همسرم برای ویزای همراه اقدام کنه تاثیری روی ویزا گرفتن من داره ؟ البته که ترجیح میدم که خودم به عنوان متقاضی درخواست ویزای همراه به طور همزان برای همسرم بدم و کارامون باهم درست بشه . آیا توی همزمان ویزا گرفتن امیدی هست که ویزامون قبول بشه؟
    لازم به ذکر که ما به هزینه شخصی خودمون میخواهیم پذیرش بگیریم .ممنون میشم راهنمایی کنید .
    من با توجه به تجربه مشابه یکی از دوستام بتون پیشنهاد میکنم چون با هزینه شخصی هستید اول برای خودتون اقدام کنید بعد برای همراهتون.

Junior Member

سلام دوستان،
    مطالب مفیدی را در سایت خواندم اما کسی در مورد ویزای 402 occupational trainee صحبت نکرده که برای فرصت مطالعاتی لازم هست.

من از دانشگاه آدلاید برای فرصت شش ماهه دعوتنامه دارم، و گویا باید برای 402 اقدام کنم. اما همسرم هنوز دعوتنماه ندارن و برای همراه میخوام اقدام کنم. اگر ایشون بعد از آمدن ویزا دعوتنامه بگیرن میتونن برای فرصت اونجا ثبت نام کنن؟ یا باید نوع ویزاشون عوض بشه؟

چون هنوز اقدام نکردم برای ویزا آیا اگر دعوتنامه برسه به دستش باید جداگانه اقدام کنه برای ویزای 402؟

الان ویزای 402 رو تهران میشه اقدام کرد؟ میگن باید با پست بفرستیم برای تاسمانیا!!!!

متشکرم از پاسختون

سلام، من کاملا گیج شدم، من دارم به عنوان همراه اقدام میکنم،همسرم استرالیاست، تا الان فکر میکردم فرماهب ۱۵۷ و ۹۱۹ برای من نیاز به پر کردن نداره، ولی تو سایت سفارت زده باید پر بشه توسط همسرم بعد برای من اذسال بشه و بعد من همراه مدارکم پست کنم،ولی کل فروم که میخوندم یه اسمی از ۱۵۷ برای همراه نبود، اگر درست میگم پس دوستان قسمت مدارک لازم رو اصلاح کننhttp://www.border.gov.au/Trav/Stud/B...rs-to-join-you

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام دوستان. من این مطالبو دنبال کردم، با این حال برای اطمینان سوالمو مطرح می کنم.
    من و دوستم حدوداً چهار ساله با هم کارای پژوهشی انجام میدیم و الان قصد ازدواج داریم. من از یکی از دانشگاههای استرالیا برای آفر اومده و فاند هم گرفتم. الان بایستی برای ویزا اقدام کنم. مشکل اینجاست که ما تا دو سه ماه دیگه نمی تونیم عقد کنیم و از طرفی دوست داریم با هم بریم. می خواستم بدونم الان چیکار میشه کرد؟ چون من مطالبو که دنبال کردم شما پیشنهاد داده بودین اول یکی ویزا بگیره بعد طرف مقابل اقدام کنه. من برای پر کردنه فرم های ویزا باید چیکار کنم؟ اسم ایشون هم باید بیارم یا نه و اگه بیارم به چه عنوانی؟ شانسم کم میشه برای گرفتن ویزا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام بعنوان de facto پارتنر میتونید اسم ایشون رو بیارید. فکر کنم برا افرادی که با هم زندگی میکنند ولی بصورت رسمی ثبت نمیکنند از این واژه استفاده میکنند و جالبه در مورد ویزا هم نوشته که به این افراد تعلق میگیره که البته باید ثابت بشه حقیقی هست این رابطه. اما شما فعلا همین رو بنویس تا بعد ایشالا رسمی شدید برا ویزا اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام دوستان. من این مطالبو دنبال کردم، با این حال برای اطمینان سوالمو مطرح می کنم.
    من و دوستم حدوداً چهار ساله با هم کارای پژوهشی انجام میدیم و الان قصد ازدواج داریم. من از یکی از دانشگاههای استرالیا برای آفر اومده و فاند هم گرفتم. الان بایستی برای ویزا اقدام کنم. مشکل اینجاست که ما تا دو سه ماه دیگه نمی تونیم عقد کنیم و از طرفی دوست داریم با هم بریم. می خواستم بدونم الان چیکار میشه کرد؟ چون من مطالبو که دنبال کردم شما پیشنهاد داده بودین اول یکی ویزا بگیره بعد طرف مقابل اقدام کنه. من برای پر کردنه فرم های ویزا باید چیکار کنم؟ اسم ایشون هم باید بیارم یا نه و اگه بیارم به چه عنوانی؟ شانسم کم میشه برای گرفتن ویزا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)