صفحه 18 از 25 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم، ممکنه تکراری باشه، اما دنبال به جواب سرراست میگردم
    اگر من بتونم به عتوان همراه با همسرم برم استرالیا (ایشون واسه ویزای دانشجویی اقدام کردن و پذیرش گرفتن و من از طریق ایشون میرم)، شرایط بنده واسه کار یا تحصیل چیه؟ یعنی من تا ایشون مشغول تحصیل هستن، چیکار میتونم بکنم؟ میتونم کار بکنم؟ تحصیل بکنم؟
    ممنون پیشاپیش
    سلام دوست عزیز
    اگر ایشون سابکلاس ۵۷۴ باشن شما اجازه کار دارین دقیقا یادم نیست چند ساعت در هفته بود فکر کنم هفته ای یا دو هفته ای ۴۰ ساعت. تو سایت اداره مهاجرت کامل توضیح داده

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم، ممکنه تکراری باشه، اما دنبال به جواب سرراست میگردم
    اگر من بتونم به عتوان همراه با همسرم برم استرالیا (ایشون واسه ویزای دانشجویی اقدام کردن و پذیرش گرفتن و من از طریق ایشون میرم)، شرایط بنده واسه کار یا تحصیل چیه؟ یعنی من تا ایشون مشغول تحصیل هستن، چیکار میتونم بکنم؟ میتونم کار بکنم؟ تحصیل بکنم؟
    ممنون پیشاپیش
    سلام دوست عزیز
    اگر ایشون سابکلاس ۵۷۴ باشن شما اجازه کار دارین دقیقا یادم نیست چند ساعت در هفته بود فکر کنم هفته ای یا دو هفته ای ۴۰ ساعت. تو سایت اداره مهاجرت کامل توضیح داده

Junior Member

اقا ممنون
    دست شما درد نکنه
    پیرو حرف شما رفتم تو سایت گشتم حسابی
    برای تحصیل زمان خیلی محدودی انگار میشه تحصیل کرد
    حالا چی و چطوریو ننوشته بود
    اما کار رو اگر همراه واسه ارشد به بالا رفته باشه بدون محدودیت میشه کار کرد انگار، اون چهل ساعت در دو هفته مربوط به لیسانسه فک کنم، حالا باز کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال دارم، شوهر خواهرم به تازگی ویزای دانشجویی گرفته، و میخواد قبل از رفتنش به استرالیا برای همسرش (خواهرم) هم برای ویزا اقدام کنه، اون موقع که برای خودش اقدام میکردم مدارک خواهرم اماده نبود و چون میترسید ویزا دیر بیاد فقط مدارک خودش رو فرستاد، حالا که ویزاش اومده میخواد برای خواهرم هم اقدام کنه که با هم برن. کسی تجربه مشابه داشته? آیا میتونه الان اقدام کنه یا حتما باید خودش اول بره و بعد خواهرم اقدام کنه؟ چه ویزایی باید اقدام کنه؟ (گویا سفارت گفته باید ویزای family member اقدام کنه نه dependent !)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aut_ee نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال دارم، شوهر خواهرم به تازگی ویزای دانشجویی گرفته، و میخواد قبل از رفتنش به استرالیا برای همسرش (خواهرم) هم برای ویزا اقدام کنه، اون موقع که برای خودش اقدام میکردم مدارک خواهرم اماده نبود و چون میترسید ویزا دیر بیاد فقط مدارک خودش رو فرستاد، حالا که ویزاش اومده میخواد برای خواهرم هم اقدام کنه که با هم برن. کسی تجربه مشابه داشته? آیا میتونه الان اقدام کنه یا حتما باید خودش اول بره و بعد خواهرم اقدام کنه؟ چه ویزایی باید اقدام کنه؟ (گویا سفارت گفته باید ویزای family member اقدام کنه نه dependent !)
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم همسرشون هم باید همون سابکلاس ویزای دانشجویی اقدام کنن که میشه سابکلاس 500. برای اطمینان بیشتر چون از ابتدای جولای تغییراتی تو روند درخواست ویزای دانشجویی بود به سایت border.gov.au مراجعه کنن و ویزای 500 رو کاملا مطالعه کنن نوشته شرایط رو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    همسر من برای ترم بهار پذیرش دارن ولی من به دلیل ناقص بودن مدارک برای ترم پاییز میخوام اقدام کنم
    آیا امکانش هست که من بهمن ماه با همسرم به عنوان همراه به آمریکا برم و بعد اونجا کارای پذیرشم رو انجام بدم تا خودم هم از ترم پاییز دانشجو بشم؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE-IUST

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام خدمت دوستان

من از دانشگاه تاسمانیا فاند کامل برای دکتری گرفتم و البته بیمه رو خودم پرداخت کردم. فاند سالانه 26,288 دلاره و میخوام با همسرم برای ویزا اقدام کنم. طبق هزینه های اعلام شده ویزای کلاس 500 در سایت مهاجرت استرالیا هزینه سالانه با یک همراه معادل 26,770 دلاره. یعنی با این حساب 482 دلار فاند کمتر دارم. آیا باید برای این مقدار اختلاف هم گواهی بانکی ارائه بشه؟
    اگر جواب مثبته چه مقدار باید نشون بدم توی حساب دارم و این گواهی حساب بانکی چه شرایطی باید داشته باشه و چه مبلغی رو باید نشون بدم (میانگین حساب مهمه یا اینکه فقط موجودی فعلی مهمه)

ممنون از دوستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

یه موجودی حساب 30 میلیون به بالا اگر داری بگیر بفرست بره... من دوستم با بیست رفت .. شما بیشتر بزار... کلا نگران این موضوع نباش چون فاند داری سخت نمیگیرن
    نقل قول نوشته اصلی توسط maabedini نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من از دانشگاه تاسمانیا فاند کامل برای دکتری گرفتم و البته بیمه رو خودم پرداخت کردم. فاند سالانه 26,288 دلاره و میخوام با همسرم برای ویزا اقدام کنم. طبق هزینه های اعلام شده ویزای کلاس 500 در سایت مهاجرت استرالیا هزینه سالانه با یک همراه معادل 26,770 دلاره. یعنی با این حساب 482 دلار فاند کمتر دارم. آیا باید برای این مقدار اختلاف هم گواهی بانکی ارائه بشه؟
    اگر جواب مثبته چه مقدار باید نشون بدم توی حساب دارم و این گواهی حساب بانکی چه شرایطی باید داشته باشه و چه مبلغی رو باید نشون بدم (میانگین حساب مهمه یا اینکه فقط موجودی فعلی مهمه)

ممنون از دوستان

Junior Member

با سلام دوستان یه سوال کلی داشتم ممنون میشم جواب بدید.اینکه کسی برای phd از استرالیا ویزای دانشجویی بگیره البته با فاند، ویزای همسرش چی خواهد بود؟ ایا همسر اجازه کار دارد؟ اجازه تحصیل چی؟ همچنین ایا برای همسر مدرک زبان لازم است یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fayezeeeh نمایش پست ها
    با سلام دوستان یه سوال کلی داشتم ممنون میشم جواب بدید.اینکه کسی برای phd از استرالیا ویزای دانشجویی بگیره البته با فاند، ویزای همسرش چی خواهد بود؟ ایا همسر اجازه کار دارد؟ اجازه تحصیل چی؟ همچنین ایا برای همسر مدرک زبان لازم است یا خیر؟

سلام بر شما

دوست عزیز بر اساس اطلاعات من:

1- ویزای همسر Subclass 500 خواهد بود.

2- ایشون اجازه ی کار خواهند داشت مادامیکه فرد اصلی در استرالیا حضور داشته باشه و صدالبته تحصیل خودش رو شروع کرده باشه.

3- اگر دانشجو در مقاطع فوق لیسانس یا دکتری ( مورد شما) مشغول به تحصیل باشه هیچ محدودیتی برای کار همسرشون وجود نداره ( با پاس کردن شرایط بند 2 )

4- فکر میکنم مجاز به شرکت در دوره های آموزشی زیر 3 ماه هستن ایشون اما برای دوره های بلند مدت باید برای ویزای دانشجویی جدا اقدام کنن ( بهتره در این مورد بازهم جویا بشید).

5- برای همسر به مدرک زبان نیازی نیست.

نکته مهم اینکه: شرایط کامل اجازه کار در نامه گرنت ویزا برای شما نوشته میشه و طبیعتا مطمین ترین و نهایی ترین مرجع که میتونید به اون استناد کنید، همون نامه خواهد بود. البته با توجه به مواردی که در قوانینشون هست به احتمال بسیار زیاد با بندهایی که بالا اشاره شد مطابقت میکنه. منتها جهت اطمینان توجه خاص کنید به نامه گرنتتون.

پاینده و پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)