صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط m_siami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش با فاند کامل گرفتم اما مشکلی که وجود داره اینه که جواب پذیرش و فاند خانومم هنوز نیومده و نمیدونیم کی میاد برای همین من میخوام درخواست ویزای دو نفره کنم ولی اگه جواب پذیرش خانومم اومد ایشان میتونه قبل از اینکه جواب ویزای مشترک بیاد درخواست ویزای مستقل کنه؟
    به نظره شما بهترین تصمیم تو این شرایط چیه ؟ صبر کنیم تا جواب اونم بیاد یا نمیخواد از همون اول دو نفره اقدام کنیم؟

سلام بر شما دوست عزیز

پیشنهاد من این هست که اگر از لحاظ زمانی محدودیت جدی ندارید، تحملی بفرمایید تا جواب ایشون هم بیاد. اگر هم زمان باز ندارید، که منعی نداره که اقدام کنبد و متناسب با هر تغییر، اقدام جدیدی انجام بدین.

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

سلام دوستان. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    من در حال حاضر با ویزای دانشجویی استرالیا زندگی میکنم. قراره در ایران ازدواج کنم و حالا میخوام ببینم پروسه صدور ویزا برای همسرم چقدر طول میکشه و اصلا پروسه اش به چه صورته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش با بورس گرفتم، برای اقدام به ویزا شوهرم هم همراهمه. سوالم اینه که برای شوهرم برای بحث SOCIAL TIE و برگشت به ایران، امکان ارائه وکالت نامه تام به جای سند وجود داره؟ کسی این کار رو انجام داده که ویزا هم گرفته باشه؟ چون به نام زدن سند خیلی بیشتر طول میکشه و در مورد وکالت نامه هم مطمین نیستیم!
    سوال بعدم اینه که اگر COE صادر بشه و بعد نتیجه بقیه دانشگاهها بیاد و بخوایم جای دیگه رو اکسپت کنیم باز هم COE صادر میشه؟ چون شنیدم مهم اینه که با کدوم COE اقدام کنیم برای سفارت!
    پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_mrhd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش با بورس گرفتم، برای اقدام به ویزا شوهرم هم همراهمه. سوالم اینه که برای شوهرم برای بحث SOCIAL TIE و برگشت به ایران، امکان ارائه وکالت نامه تام به جای سند وجود داره؟ کسی این کار رو انجام داده که ویزا هم گرفته باشه؟ چون به نام زدن سند خیلی بیشتر طول میکشه و در مورد وکالت نامه هم مطمین نیستیم!
    سوال بعدم اینه که اگر COE صادر بشه و بعد نتیجه بقیه دانشگاهها بیاد و بخوایم جای دیگه رو اکسپت کنیم باز هم COE صادر میشه؟ چون شنیدم مهم اینه که با کدوم COE اقدام کنیم برای سفارت!
    پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    دقیق نمیدونم ولی شنیده بودم شما در یک زمان فقط یک coe معتبر میتونید داشته باشید یعنی باید کلا قبلی رو کنسل کنید از دانشگاه جدید coe بگیرید و برای سفارت ارسال کنید.
    برای بحث social tie هم وکالت نمیدونم واقعا دردی رو دوا کنه یا نه چون سند اعتبار بیشتری داره یعنی حتی شده سند به نام بزنن و اون برگه دفتر اسناد رسمی رو ترجمه کنن بهتره تا وکالت چون وکالت بار حقوقی داره فقط و بار مالی نداره و شاید شاید یک درصد سوتفاهم هم ایجاد کنه نمیدونم واقعا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baharman نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    من در حال حاضر با ویزای دانشجویی استرالیا زندگی میکنم. قراره در ایران ازدواج کنم و حالا میخوام ببینم پروسه صدور ویزا برای همسرم چقدر طول میکشه و اصلا پروسه اش به چه صورته؟
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه
    وقتی ازدواج کردید ایشون باید subclass 500 اقدام کنن که همون ویزای دانشجویی هست ولی وقتی وارد صفحه مربوطه بشید سه تا گزینه student visa 500 داره فکر کنم سومی هست subsequent entrant یک همچین چیزی از این طریق باید باشه بهتره به سایت border.gov.au ویزای subclass 500 مراجعه کنید دقیق نوشته و پروسه کلا انلاین شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La Trobe University- PhD candidate of community planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه
    وقتی ازدواج کردید ایشون باید subclass 500 اقدام کنن که همون ویزای دانشجویی هست ولی وقتی وارد صفحه مربوطه بشید سه تا گزینه student visa 500 داره فکر کنم سومی هست subsequent entrant یک همچین چیزی از این طریق باید باشه بهتره به سایت border.gov.au ویزای subclass 500 مراجعه کنید دقیق نوشته و پروسه کلا انلاین شده

خیلی خیلی ممنونم.

Junior Member bhr آواتار ها

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم که استرالیا برای پارتنر یا دوست دختر هم ویزای توریستی صادر میکنه یا نه.
    یا در شرایطی که من ازدواج کرده باشم و همسرم پی ار داشته باشه و ساکن استرالیا باشه چی، ایا اون میتونه برای من دعوت نامه بفرسته و من توریستی اقدام کنم؟
    پشاپیش ممنون از کمکتون
    ! Don't hate what you Don't understand

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bhr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم که استرالیا برای پارتنر یا دوست دختر هم ویزای توریستی صادر میکنه یا نه.
    یا در شرایطی که من ازدواج کرده باشم و همسرم پی ار داشته باشه و ساکن استرالیا باشه چی، ایا اون میتونه برای من دعوت نامه بفرسته و من توریستی اقدام کنم؟
    پشاپیش ممنون از کمکتون
    سلام دوست عزیز
    اگر همسر شما پی ار داشته باشه که شما رو هم خیلی راحت کلا میتونه ببره چرا ویزای توریستی!!! برای دوست دختر هم برای ویزای دانشجویی من میدونم که defacto داره و شما اگر بتونید ثابت کنید دوست دخترتون عملا یک relationship واقعی هست واسشون ویزا صادر میشه اما اینکه میگید توریستی من خودم خیلی متوجه نمیشم باید ببینید شما با چه ویزایی در استرالیا هستید و چه ویزایی درخواست بدید مثلا اگر شما دانشجویی اونجا هستید باید برای ایشون هم ویزای همراه دانشجویی درخواست بدید اما اگر صرفا ایشون میخواد بیاد شما رو 1 ماه ببینه برگرده اره میشه ویزای توریستی و مشکلی نداره ولی خب بهتر از من میدونید که در ویزاهای توریستی مخصوصا برای افراد مجرد بحث برگشت به کشور خیلی حساس هست و باید بخوبی کاور بشه

Junior Member bhr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر همسر شما پی ار داشته باشه که شما رو هم خیلی راحت کلا میتونه ببره چرا ویزای توریستی!!! برای دوست دختر هم برای ویزای دانشجویی من میدونم که defacto داره و شما اگر بتونید ثابت کنید دوست دخترتون عملا یک relationship واقعی هست واسشون ویزا صادر میشه اما اینکه میگید توریستی من خودم خیلی متوجه نمیشم باید ببینید شما با چه ویزایی در استرالیا هستید و چه ویزایی درخواست بدید مثلا اگر شما دانشجویی اونجا هستید باید برای ایشون هم ویزای همراه دانشجویی درخواست بدید اما اگر صرفا ایشون میخواد بیاد شما رو 1 ماه ببینه برگرده اره میشه ویزای توریستی و مشکلی نداره ولی خب بهتر از من میدونید که در ویزاهای توریستی مخصوصا برای افراد مجرد بحث برگشت به کشور خیلی حساس هست و باید بخوبی کاور بشه
    خیلی ممنون از جوابتون
    راستش من شنیده بودم اگه برای ویزای dependent بخوایم اقدام کنیم ممکنه خیلی طول بکشه برای همین دنبال راهی هستیم که من بتونم زودتر برم و ازاونجا برای پی ار از طریق همسرم اقدام کنیم.
    اینکه ایا شما اطلاعاتی دارین که اگه از اینجا همسرم برای من هم اقدام کنه معمولا چقدر طول میکشه ؟
    ! Don't hate what you Don't understand

دوستان من برای درخواست ویزا توریستی باید کدام از فرم های زیر رو بر کنم ؟
    eVisitor 651
    Visitor Visa 600
    Power Start

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)