صفحه 22 از 25 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط bhr نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون
    راستش من شنیده بودم اگه برای ویزای dependent بخوایم اقدام کنیم ممکنه خیلی طول بکشه برای همین دنبال راهی هستیم که من بتونم زودتر برم و ازاونجا برای پی ار از طریق همسرم اقدام کنیم.
    اینکه ایا شما اطلاعاتی دارین که اگه از اینجا همسرم برای من هم اقدام کنه معمولا چقدر طول میکشه ؟
    والا بچه هایی که اونجا بودن و برای همسرشون اقدام کردن و یا اینجا ویزاشون اومده بود و قبل رفتن برای همسرشون درخواست داده بودن زیر 10 روز ویزای همسرشون اومده بود

Junior Member

سلام. یه سرچ كوچولو تو اینترنت نشون میده كه evisitor برای كشورهای خاصی مثل اروپا و امریكاست و ما رو شامل نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوستان من برای درخواست ویزا توریستی باید کدام از فرم های زیر رو بر کنم ؟
    eVisitor 651
    Visitor Visa 600
    ویرایش توسط hmoghadam : November 25th, 2016 در ساعت 12:02 AM دلیل: جایگزینی نقل قول تاکیدی با پست اصلی

سلام به همگی دوستان
    اگر کسی با ویزای همراه دانشجو به استرالیا بره و اونجا پذیرش بگیره واسه دکتری. پروسه تغییر ویزا به دانشجویی به چه نحو هستش؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ک چطور میتونم در این مورد اطلاعات بدست بیارم
    ممنون

دوستان من قصد دارم واسه ویزا اقدام کنم برای دکترا. ی سوال داشتم، آیا این ویزای همراه باید همسر باشه فقط. آیا میشه واسه برادر اقدام کرد. البته برادرم مجرد هست ولی از لحاظ مالی اکی هست کاملا که سند خونه و گردش مالی خوب نشون بدن. آیا کسی از دوستان هست که ویزا همراه اقدام کرده باشه بجز همسر ؟

دوستان واقعن کسی بجز همسرش واسه ویزا همراه خانواده مثل برادر اقدام نکرده ؟

Junior Member

[QUOTE=msa2;2378537]دوستان واقعن کسی بجز همسرش واسه ویزا همراه خانواده مثل برادر اقدام نکرده ؟

با سلام. من هم اطلاعی ندارم. می تونید با این مشاوره های تحصیلی استرالیا تماس بگیرید. شاید بتونید جواب بگیرید.

Junior Member

با سلام.
    من یکسال پیش با بورس دانشگاه اومدم برای دکتری استرالیا چند هفته پیش ازدواج کردم و میخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم.
    ۱- آیا قبل از اقدام برای ویزا باید براش بیمه بخرم یا بعد از تست پزشکی؟ ‌
    ۲- بیمه من آلیانز سینگل بوده راهی هست همسرمو کاور کنه؟ یا باید براش جداگانه سینگل بخرم؟ هزینه ؟
    ۳- با اینکه بورس دارم بازهم باید پول تو حساب بزاریم برای استطاعت مالی؟
    ۴- همه چیز آنلاینه یا حضور فیزیکی هم لازمه؟
    ۵- هزینه ویزاش چقدره؟
    ۶- ممکنه ویزا ندن ؟ آخه هنوز توی یک کشور دیگه (خارج از ایران و استرالیا) دانشجوست

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shakmoh نمایش پست ها
    با سلام.
    من یکسال پیش با بورس دانشگاه اومدم برای دکتری استرالیا چند هفته پیش ازدواج کردم و میخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم.
    ۱- آیا قبل از اقدام برای ویزا باید براش بیمه بخرم یا بعد از تست پزشکی؟ ‌
    ۲- بیمه من آلیانز سینگل بوده راهی هست همسرمو کاور کنه؟ یا باید براش جداگانه سینگل بخرم؟ هزینه ؟
    ۳- با اینکه بورس دارم بازهم باید پول تو حساب بزاریم برای استطاعت مالی؟
    ۴- همه چیز آنلاینه یا حضور فیزیکی هم لازمه؟
    ۵- هزینه ویزاش چقدره؟
    ۶- ممکنه ویزا ندن ؟ آخه هنوز توی یک کشور دیگه (خارج از ایران و استرالیا) دانشجوست

ممنون
    سلام دوست عزیز تبریک میگم
    1. دیگه مثل قدیم نیاز به تست پزشکی نیست خود افیسر اگر تشخیص بده نیاز هست بهتون میگه بیمه باید براشون قبل اقدام برای ویزا بخرید
    2. الیانز فکر کنم دیگه دو تا سینگل نده احتمالا مجبور باشید یک کاپل بخرید ولی اگر داد یک سینگل برای همسرتون کافی هست
    3. خیلی نیاز به اینکار نیست که استطاعت مالی نشون بدید ولی اگر یک موجودی حساب 60 70 تومنی همسرتون ارائه بدن ضرر نداره که هزینه های اولیه رو دارن و از این حرف ها فقط موجودی نه گردش حساب
    4. خیر همه چی انلاین هست
    5. فکر کنم رایگان باید باشه برای بچه های پژوهش محور اگر اینجوری نبود نهایت 410 یا 550 دلار هست دیگه
    6. بعید میدونم ویزا ندن بهشون مخصوصا که جای دیگه دانشجو هستن و ویزای کشور دیگری رو تونستن بگیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    1. دیگه مثل قدیم نیاز به تست پزشکی نیست خود افیسر اگر تشخیص بده نیاز هست بهتون میگه بیمه باید براشون قبل اقدام برای ویزا بخرید
    2. الیانز فکر کنم دیگه دو تا سینگل نده احتمالا مجبور باشید یک کاپل بخرید ولی اگر داد یک سینگل برای همسرتون کافی هست
    3. خیلی نیاز به اینکار نیست که استطاعت مالی نشون بدید ولی اگر یک موجودی حساب 60 70 تومنی همسرتون ارائه بدن ضرر نداره که هزینه های اولیه رو دارن و از این حرف ها فقط موجودی نه گردش حساب
    4. خیر همه چی انلاین هست
    5. فکر کنم رایگان باید باشه برای بچه های پژوهش محور اگر اینجوری نبود نهایت 410 یا 550 دلار هست دیگه
    6. بعید میدونم ویزا ندن بهشون مخصوصا که جای دیگه دانشجو هستن و ویزای کشور دیگری رو تونستن بگیرن

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخگویی کاملتون

یعنی از الان براش بیمه بخرم بعد مدارکو همراه با بیمه آپلود کنم?
    فقط ممنون میشم بفرمایید چه فرمها و مدارکی رو تو چه سایتی باید آپلود کنم میدونم که بسادگی میشه گوگل کرد جهت کانفرم میپرسم چون دوستان نظرات متفاوتی دارند مثلا یکی میگه ترجمه کارت پایان خدمت هم میخواهند و اس او پی و...

بازهم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakmoh نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخگویی کاملتون

یعنی از الان براش بیمه بخرم بعد مدارکو همراه با بیمه آپلود کنم?
    فقط ممنون میشم بفرمایید چه فرمها و مدارکی رو تو چه سایتی باید آپلود کنم میدونم که بسادگی میشه گوگل کرد جهت کانفرم میپرسم چون دوستان نظرات متفاوتی دارند مثلا یکی میگه ترجمه کارت پایان خدمت هم میخواهند و اس او پی و...

بازهم ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    4. خیر همه چی انلاین هست
    از آلیانز سوال کردم میگن 4700 دلار باید پرداخت کنم وبیمه خودمو آپگرید کنم راه ارزونتری وجود نداره؟
    ضمنا طول بیمه اش رو اندازه طول بیمه من در نظر گرفتند نمیشه کوتاهتر باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)