صفحه 3 از 25 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 242

موضوع: مسائل مربوط به روادید همراهان - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

یکی از دوستان من که ویزای دانشجویی گرفته میخواد الان واسه خانومش اقدام کنه می خواد ببینه وقتی داره فرم 157a رو پر میکنه قسمت A فرم رو باید مشخصات خودش رو بنویسه یا خانومش. هر چند من فکر میکنم باید مشخصات خانمش رو بنویسه ولی میخواد مطمئن بشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که ویزای دانشجویی گرفته میخواد الان واسه خانومش اقدام کنه می خواد ببینه وقتی داره فرم 157a رو پر میکنه قسمت A فرم رو باید مشخصات خودش رو بنویسه یا خانومش. هر چند من فکر میکنم باید مشخصات خانمش رو بنویسه ولی میخواد مطمئن بشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    توقسمتی که ذکر کردین مشخصات applicant رو میخواد. مسلما applicant همسر دوستتون هستن نه خود ایشون، پس قاعدتا باید مشخصات همسر دوستتون نوشته بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من می خواهم بعنوان dependent برای گرفتن ویزا اقدام کنم، برای پرکردن فرم 157 تو سوال 3 نوع ویزای درخواستی می پرسه. آیا باید همون subclass ویزای همسر بزنم؟؟ (برای همسرم 574 بوده)

یه سوال دیگه هم دارم، من باید فرم Additional Information Form هم پر کنم؟
    ویرایش توسط neda6464 : April 12th, 2013 در ساعت 09:21 AM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای همسر برای استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط neda6464 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خواهم بعنوان dependent برای گرفتن ویزا اقدام کنم، برای پرکردن فرم 157 تو سوال 3 نوع ویزای درخواستی می پرسه. آیا باید همون subclass ویزای همسر بزنم؟؟ (برای همسرم 574 بوده)

یه سوال دیگه هم دارم، من باید فرم Additional Information Form هم پر کنم؟
    بله سابکلاس ویزای شما همون سابکلاس ویزای همسرتون هست.

بله شما هم باید Additional Information Form رو پر کنین.

Junior Member

برای ویزای همراه، همسر حتما باید مدرک IELTS داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط positif نمایش پست ها
    برای ویزای همراه، همسر حتما باید مدرک IELTS داشته باشه؟
    خیر احتیاجی نیست.

Junior Member

سلام

من برای ویزای دانشجویی میخوام اقدام کنم با پسر 5/2 و همسر هم الان نمیتونه با من بیاد احتمال داره بعداز یک سال من برای ایشون اقدام کنم بهشون ویزا ندن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خیر احتیاجی نیست.
    سلام
    دوست عزیر میشه لینک این موضوع را بذارین؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_ir نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیر میشه لینک این موضوع را بذارین؟؟
    ببینید الان اگر شما بخواین به اتفاق همسرتون تقاضای ویزا بکنین و شما main applicant باشین، از همسرتون مدرک آیلتس نمیخوان چون در واقع شما میخواین اونجا تحصیل کنین و همسرتون فقط به عنوان همراه شما تقاضای ویزا کردن. در حالتی که اول شما ویزاتون رو بگیرین و بعدا همسرتون تقاضای ویزا بکنن هم همین شرایط هست و از ایشون مدرک زبان نمیخوان. اما اگر باز هم مطمئن نشدین میتونین زنگ بزنین و از سفارت سوال کنین و نتیجه رو هم اینجا بنویسین تا بقیه دوستانی که در این مورد سوال دارن هم مطمئن بشن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    ببینید الان اگر شما بخواین به اتفاق همسرتون تقاضای ویزا بکنین و شما main applicant باشین، از همسرتون مدرک آیلتس نمیخوان چون در واقع شما میخواین اونجا تحصیل کنین و همسرتون فقط به عنوان همراه شما تقاضای ویزا کردن. در حالتی که اول شما ویزاتون رو بگیرین و بعدا همسرتون تقاضای ویزا بکنن هم همین شرایط هست و از ایشون مدرک زبان نمیخوان. اما اگر باز هم مطمئن نشدین میتونین زنگ بزنین و از سفارت سوال کنین و نتیجه رو هم اینجا بنویسین تا بقیه دوستانی که در این مورد سوال دارن هم مطمئن بشن.
    در راستای تایید حرف های دوست خوبم آقا وحید باید عرض کنم که من یه نفر رو اینجا میشناسم که همسرشون بعد از حدود 8 ماه به ایشون ملحق شدن ....به عنوان همراه .... البته ایشون چینی هستند...جالب هست که بدونید این خانم یه کلمه هم انگلیسی نمیدونه .... و من موندم که چطور به ایشون روادید دادن ....به هر حال خواستم بگم که بر همراه هیچ حرجی نیست...فقط اگر زبان بدونه برای خو دش بهتره ...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)